Gönderen Konu: Lav onlıne 1.hafta kazananları  (Okunma sayısı 4734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
Lav onlıne 1.hafta kazananları
« : 14 Kasım 2014, 17:20:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Ynt: Lav onlıne 1.hafta kazananları
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2014, 17:21:30 »
AHU DİLLİ    Benim için #yenibirheyecan bu şık bardakların içinde yapacağım çeşit çeşit tatlı ve sunumları düşünmektir
ASLI YILMAZ    Benim için #yenibirheyecan mutfağıma gelecek neşe ,canlılık ve hareketi düşünmek demektir
ASLIHAN ŞAHİN    Benim için #yenibirheyecan ince dantel deseni ve mutluluk verici renkleriyle LAV serisinin neşeli bardaklarıdır.
AYŞE CAN    Benim için #yenibirheyecan mutluluğuma LAV Sonbahar esintisi ile mutluluk katmak, LAV aşkı ile her mevsim tazelenmek
AYŞENUR EREK    Benim için #yenibirheyecan konuklarıma ikram edeceğim bardağın şıklığında gizli..
AZİME TERCAN    Benim için #yenibirheyecan yeni evimde ağırlayacağım misafirlerimi alışılagelmişin dışında bir sunumla uğurlamaktır
BETÜL BAYTEKİN    Benim için #yenibirheyecan LAV'ın renkli kaseleriyle sütlü tatlılarımı misafirlerime ikram etmektir
CANSU AKTAŞ    Benim için #yenibirheyecan annemin nefis çorbalarının tadına cam şıklığında varabilmektir...
CANSU TEKİN    Benim için #yenibirheyecan evimi bahar havasına bürüyen Manolya ile çayımı yudumlamak
DEMET DANIŞ    Benim için #yenibirheyecan demek asaleti, şıklığı ve zerafeti bir arada barındıran LAV ürünlerine sahip olmaktır
DENİZ GÜNER KARABAŞ    Benim için #yenibirheyecan sevdiklerimle tatlı çay sohbetlerime bu güzel cay setininde katılmasıdır
DİLEK ÖZERDEM    Benim için #yenibirheyecan yeni yerler görmek, yeni yemekler tatmak kadar yeni mutfak eşyaları da almaktır
DUYGU BULUT    Benim için #yenibirheyecan oğlumum biberonu bırakıp bu harika tasarımlı LAV bardağıyla sütünü içmesidir.
ECEM YORAT    Benim için #yenibirheyecan gelenekseliğinin yanında modern duruşuyla gönlümü çelen bu bardakları kullanmaktır
EMİNE EROĞLU    Benim için #yenibirheyecan yenilik olan herşeydir ve sevdiklerine birlikte yeniliklerin tadını çıkarmaktır.
EMİNE ÖKSÜZ    Benim için #yenibirheyecan Venue gibi rengarenk hayatı rengi ile yaşamaktır.
FERDA DENGİZ    Benim için #yenibirheyecan LAV'ı hediye etmek.
FİDAN DEMİR    Benim için #yenibirheyecan gökkuşağının tüm renklerinin soframa yansıyarak mutluluk getirmesidir.
GÖNÜL YEŞİL    Benim için #yenibirheyecan bardakların imparatoru Empire serisi viski bardağına mutfağımda yer vermektir.
GÜLBEN GÜVERCİN    Benim için #yenibirheyecan Orion dondurmalıklarımda bunaltan yaz sıcaklarında serin ve meyveli sorbeler hazırlamak.
GÜLYAZ GÜVEN    Benim için #yenibirheyecan yepyeni LAV ürünleri ile eskimiş bardaklarımdan kurtulmanın heyecanıdır.
HANDAN KARAHAN    Benim için #yenibirheyecan en lezzetli yemekleri ve içecekleri LAV heyecanıyla tüketebilmektir.
İBRAHİM SARI    Benim için #yenibirheyecan mavinin dinlendiriciliğinde güneşin huzurunda LAV Okyanus sesini dinlemek.
KÜBRA KAAN    Benim için #yenibirheyecan rengarenk görüntüsü ile gözüme hoş gelen, dokusu ile gönlümü mest eden Vira gibi dir.
MEHTAP FINDIK    Benim için #yenibirheyecan oğluma her süt içişinde değişik bir renk ve sunumla onu heyecanlandırmak
MELEK ÖZYİĞİT    Benim için #yenibirheyecan Liberty ile su içerken aynı anda okyanusun derinliklerine gizemli yolculuğa çıkmaktır.
MELİKE ABAYLI    Benim için #yenibirheyecan basit bir sunumu zengin görsellikle LAV ürünleriyle şölene dönüstürmektir
MÜGE ŞEFİK    Benim için #yenibirheyecan evimi,evimin ışıltısı olan LAV ürünleriyle baştan yaratmak ve misafirlerimi büyülemektir.
NEBAHAT ERTUĞ    Benim için #yenibirheyecan eski çay setimle vedalaşıp, LAV Zen çay setim ile demli muhabbetlere şıklık katmaktır.
NESLİHAN ÖZDEMİR    Benim için #yenibirheyecan LAV Ada serisiyle buz gibi içeçekleri doyasıya yudumlamaktır.
NİMET PERDECİ    Benim için #yenibirheyecan Cupcake bardaklarımı ellerine alanların bana hissettirdikleriydi. Bu heyecan hep sürüyor
NURİYE ÇAYIR    Benim için #yenibirheyecan şık tasarım bardaklarda soğuk kış günlerinde misafirlerime ikramda bulunmaktır.
ÖZLEM CİNGÖZ    Benim için #yenibirheyecan Cupcake aşkını LAV ile yaşamaktır.
ÖZLEM AYDIN    Benim için #yenibirheyecan yeni evimin mutfağında renklerin camla olan uyumunu görmektir.
PERİHAN KOBAKÇAM    Benim için #yenibirheyecan kız arkadaşlarımla dedikodunun en sıcak yerindeyken Liza fincanımdan aldığım yudumda :)
PINAR PÜSKÜL    Benim için #yenibirheyecan LAV ile aşk şarabımı yudumlarken başlar.
SEÇİL KOÇER    Benim için #yenibirheyecan canım oğlumun ilk yaşını bebeğim kadar tatlı Cupcake çay setiyle kutlamak olacak :)
SELEN GİLİK    Benim için #yenibirheyecan LAV Cupcake serisiyle saklama kabından şekerliğe değneksiz dönüşen harika bir değişimdir
SERPİL ÖZUĞURLU    Benim için #yenibirheyecan ölümsüz liderimiz Atatürk'ün imzasını taşıyan anlamlı bardaktan kana kana su içmektir.
SERVET PEKİN    Benim için #yenibirheyecan tarihsel döngüyü harmanlayıp en güzel şekildi yorumlayan KAFTAN serisindeki ahenktir
SEVDA ALLAHKURTARDI    Benim için #yenibirheyecan mükemmel renklerle misafirlerime LAV ile ayrıcalık yaratmak.
SEVDA TİMURÇİN SARIKAYA    Benim için #yenibirheyecan arkadaşlarımla yapacağımız #derin çay sohbetlerine #LAV zerafetinin eşlik etmesidir.
SEVGİ NUHOĞLU    Benim için #yenibirheyecan Ortanca serisi kavanozu gören doğa ve çiçek sevdalısı annemin gözlerindeki mutluluktur.
TUĞÇE ERTEK    Benim için #yenibirheyecan evde küçük yeniliklerle mutluluğu yakalamaktır ;)
TUĞÇE CANER    Benim için #yenibirheyecan kızımın beslenme çantasında yiyeceklerini güvenle saklayan şirin tasarımlardır.
UMUT ÇİÇEK    Benim için #yenibirheyecan Dantela'ya bakıp annemin ördüğü dantelleri hatırlayıp çayımı yudumlamaktır.
ZAHİDE DEMİRCİ    Benim için #yenibirheyecan camın hayata renk kattığı an'dır...
ZARİFE ÇAKIR    Benim için #yenibirheyecan çay içme keyfini göz zevkine de dönüştüren bir bardakla demli bir çay içmektir
ZERRİN AKSU    Benim için #yenibirheyecan tatlı hatıralarımızı anımsatan, yüzlerde tebessüm bıraktıran Empire serisinin büyüsüdür.
ZEYNEP KAYA    Benim için #yenibirheyecan çeşit çeşit LAV ürünleri arasından seçim yapmakta zorlanmaktir.
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2014, 17:35:50 »
tebriklerr

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2014, 19:32:59 »
kazananlara mail geldi  ama yanıtlayınca gitmiyor mail hata veriyor  ::)
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2014, 23:53:29 »
Aynen,  ben de kazandım ve mail geldi.Ama cevapla ile e-posta gönderince uyarı ile iade oldu

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2014, 16:10:17 »
Bende sorun yok gitti mail

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2014, 16:37:58 »
kaç kez denedim geri döndü mail. twitterden yazdım bakalım..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı Redleaf

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2014, 16:42:26 »
Kazanları tebrik ederim

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2014, 22:02:39 »
#yenibirheyecan yarışmamızın ilk hafta kazananlarının üye oldukları mail adresi üzerinden, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine hediyelerinin gönderileceği açık adres ve telefon (sabit & cep) bilgilerini iletmelerini rica ederiz.

Yaşanan teknik aksaklıktan dolayı özür diler, gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
Ynt: Lav onlıne 2.hafta kazananları
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2014, 17:46:29 »
 Lav onlıne 2.hafta kazananları

ADALET BAŞKAYA    Benim için #yenibirheyecan LAV'ın eşsiz ürünlerinden bol bol alıp sevdiklerime hediye etmektir.
ANIL ZARABACI    Benim için #yenibirheyecan LAV Ortanca çay seti ile annemin yüzündeki tebessüm olabilme ihtimalidir :)
ARZU ARIK    Benim için #yenibirheyecan sonbahar yağmurunu penceremde usulca izlerken bu bardaktan çayımı yudumlamaktır.
ASYA AKPINAR    Benim için #yenibirheyecan annemin aylarca ilmek ilmek dokuduğu danteller gibi ihtişamlı LAV Dantela'ya sahip olmak
AYNUR YAKICI    Benim için #yenibirheyecan camın hayata anlamını yüklediği o vazgeçilmez anlardır.
AYŞE PAMUK    Benim için #yenibirheyecan sadelikle şıklığı yakalayıp hayatıma LAV ile ışık katmaktır.
AYŞE ÇAKMAK    Benim için #yenibirheyecan kırk yıllık kahve tiryakiliğimin yanına LAV tiryakiliğini de eklemektir.
AYŞE NAZLI ÇİLOĞLU    Benim için #yenibirheyecan tatlı dostluklar kahvenin yanında verillen renkli bardaklardaki su ile başlar.
BEGÜM KAVASLIGİL    Benim için #yenibirheyecan doğayı çok güzel yansıtan şekerlikle hayata şeker katmak ve şeker tadında yaşamak
CEM ÖZASLAN    Benim için #yenibirheyecan LAV Tatlı Hatıralar içinde hiç tatmadığım bir tatlıyı tatmak.
EBRU KOÇOĞUL    Benim için #yenibirheyecan mutlu sofralarda LAV ürünlerini görmem ile başladı
ELİF ÖZTÜRK    Benim için #yenibirheyecan Atamın oldugu her şey beni heyacanlıdırır sen evimin en güzel köşesine layıksın ATAM.
EMİNE KATIRCI    Benim için #yenibirheyecan bu tatlı kaselerle konuklarıma aşkı sunmaktır ❤
EMRE EZİN    Benim için #yenibirheyecan renkli dünyamı mutfağıma yansıtmamı sağlayan şık tasarımları İle LAV'dır.
FİLİZ KAÇAR    Benim için #yenibirheyecan sağlıklı ve kullanışlı Master setle camın sağlığını mutfağa taşımaktır.
FİRDEVS ŞAHİNBAŞ    Benim için #yenibirheyecan LAV'a aşık olacak kadar saatlerce ürünleri inceleyip hepsinden almak istemek
GAMZE HASEKİ    Benim için #yenibirheyecan dört mevsimde LAV aşkıyla tazelenmek, mutfağını LAV ile renklendirmek demektir.
GAMZE BOYRAZ    Benim için #yenibirheyecan ışıltının asaletiyle kahve keyfini taçlandırıp değil 40 yıl ömürlük hatırları var etmektir.
GÜLSEREN ÖZKURŞUN    Benim için #yenibirheyecan dünya tatlısı kızımın mamasını guvenilir saklayabılecegım bir kap! T eşekkürler LAV!
GÜL COŞKUNER    Benim için #yenibirheyecan mutluluğun enerjisinin saklı olduğu Bodega serisiyle mutfaktaki keşiflerimi saklamaktır:)
GÜLSEN AVCI    Benim için #yenibirheyecan eşime hazırlayacağım pazar kahvaltılarının yanına bir çay bardağı dolusu papatya koymak:)
GÜLŞEN BAYRAM    Benim için #yenibirheyecan titreyen mum ışığında iltifatlar alırken senden bir yudum almaktır ❤
GÜLTEN DEMİR    Benim için #yenibirheyecan bu kadar şık bardak arasından hangisi almak istediğimi seçememektir
GÜLÜMSE SEVAL ERTÜRK    Benim için #yenibirheyecan en renkli,en naif LAV Misket kadehi ile dünyanın en şanslı kadını olduğumu hissetmektir
HANDAN İZMİTLİOĞLU    Benim için #yenibirheyecan kana kana su içerken Liberty ile mavinin huzurunu doyasıya yaşamaktır
HÜLYA AKAY    Benim için #yenibirheyecan güzel bir sofra hazırlayıp gelenleri, yemeklerden önce bardaklara hayran bırakmaktır
İNCİ GÖK    Benim için #yenibirheyecan ruhumu dinlendirirken soframa renk ve heyacan katılmasıdır.
KEVSER ÖZKAYNAK    Benim için #yenibirheyecan kahvaltı soframı rengarenk alışagelmişin dışında LAV şıklığıyla donatmaktır.
KÜBRA ŞENOĞLU    Benim için #yenibirheyecan LAV kalpli bardaklar ile aşkı ve sevgiyi her yudumda yeniden canlandırmak...
MELİKE DEMİRTAŞ    Benim için #yenibirheyecan en sevdiğim mevsim olan sonbaharın ahenkini mutfağımda da yaşamaktır.
MERCAN İBRAHİM ÖZDEMİR    Benim için #yenibirheyecan LAV Rüya serisiyle pembenin masalsı büyüsünde kaybolup hayallere dalmaktır.
MİRA ÖZDEN    Benim için #yenibirheyecan LAV'ın renkli dünyasına evimde yer vermektir, herbir parça gözkamaştırıcı çünkü
NAZİFE BAYAR    Benim için #yenibirheyecan mutfağımı renk katan, cıvıl cıvıl LAV ürünleri ile buluşturunca başlayacak
RABİA KÖSE    Benim için #yenibirheyecan rüya çay setini rüyamda değil mutfağımda görmektir
SEHER OSMANLI    Benim için #yenibirheyecan LAV'ın ışıltısının büyüsüne kapılıp kendimi kraliçe gibi hissedeceğim sofralar hazırlamak
SEMA SAYDAM    Benim için #yenibirheyecan 40 yıl hatırı olan kahvenin 40 yılda LAV bardaklarıyla anılmasıdır
SENA BICIR    Benim için #yenibirheyecan oğlumla park gezilerimizde açık havada mama keyfi yapmaktır şirin Lav mama setimizle.
SEVİL ERGİN    Benim için #yenibirheyecan eşimle müzik eşliğinde ve LAV Melodi mum ışığında yemek yemektir.
SEVİM CAFER    Benim için #yenibirheyecan ateş böcekleri gibi. ışık saçan ortama enerjisini yayan Lal reddy ile mutlu olmaktır
SEYİT ÇÖKEN    Benim için #yenibirheyecan eşimin yaptığı pastayı bu saklama kabıyla işe götürüp zevkle yemektir.
SILA TEPE    Benim için #yenibirheyecan minik kızıma tatlılar hazırlarken renk renk kaseleri görünce heyecanla yemesi :)
SİBEL IŞIK    Benim için #yenibirheyecan LAV Papatya setimle kırlarda sofra kurmuşum gibi hissedebilmektir
ŞEHRİBAN KELEŞ    Benim için #yenibirheyecan eşime sıcacık bir kase çorba yapıp günün yorgunluğunu atmasını sağlamaktır
ŞERMİN USTAOĞLU    Benim için #yenibirheyecan hayatımda ortanca mor desenli bardaklara yer açıp mutfağımı tazelemektir
ŞEYMA ALICI    Benim için #yenibirheyecan kötülükleri hapsedip, güzel şeyleri Truva gibi doldurup sunmaktır.
TÜLAY ERBIYIK    Benim için #yenibirheyecan yıllardır hayalini kurduğum zevkimin yansıması LAV'la tanıştığım andır
VEHBİYE KORKMAZ    Benim için #yenibirheyecan Fiesta bardaklarımla hem göze, hem de damağa hitap eden renkli içecekler hazırlamak.
ZEYNEP ÇİÇEK    Benim için #yenibirheyecan Aşk'ı her yudumda en şık bir şekilde LAV ürünlerinde yakalayabilmektir ♥
ZEYNEP ODABAŞ    Benim için #yenibirheyecan alışılmışın dışında olan şeylerdir. Empire serisi gibi naif ve zarif...
ZÜBEYDE TUFAN    Benim için #yenibirheyecan hayatı ucundan yakala asla bırakma diyerek Truva bardağımdan çayımı yudumlamaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin