Gönderen Konu: Carrefour - Arko Nem çekiliş kampanyası (01.11-30.11.2014)  (Okunma sayısı 6951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yesilyayla

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Carrefour - Arko Nem çekiliş kampanyası (01.11-30.11.2014)
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2014, 23:54:45 »
neden vermesin ki,alışverişi yapmıştır kuponu almıştır,ne var  bunda.
kart çıksa bile sistem  kampanya başlangıcından önce şifreyi kabul etmiyor, o konuda rahat ol.

Çevrimdışı hemstrem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2014, 00:15:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Soru aslında 1 kasımda başlayan kampanya kartı sizde nasıl vardı sanırım :)
Öncelikle kartın bende olduğunu söylemedim, görselini yayınlamam kartı edindiğim anlamına gelmez, bu konuda lütfen biraz yaratıcı olunuz, ayrıca başlamadan önce kampanyadan haberdar olmak, sizin kampanyacılık olarak gördüğünüz iş sınıfındaki derecenizi belirleyici bir özelliktir. Başlamadan önce haberiniz olan diğer kampanyalar için profilimden daha önce yayınladığım kampanyalara bakabilirsiniz. (İpucu: L*p*o*)

evet cevabı aldıktan sonra aynı soruyu soracaktım bende, aslında bu durum MPİ ve carrefeora iletilmeli
Hocam M.P.İ.'ne iletmeniz gereken konu; Kartlı katılımlarda ikramiye kazanan kişinin yaptığı katılım sayısına tekabül eden (karşılık gelen) tutardaki fiş ibrazının istenmesidir. Ajansın idareye şirket adına yaptığı başvuruda yasal metne bu ibareyi koydurursanız illegal kazançların önüne bir nebze geçebilirsiniz. Hâl böyleyken sizin üzerine gittiğiniz konuya bakın; "Kampanya başlamadan birileri kartları eline geçirmiş." Bırakın bu işleri de kampanyadan sizi haberdar edeni yargılamak yerine atı alıp ta Üsküdar'ı geçenleri durdurmaya çalışın, ya da durdurmaya çalışanları engellemeyin!

ben carrefoursa ile 'aklında olsun' kampanyasının sonuçlarının açıklanmasından itibaren mail ile görüşüyorum. usülsüzlük yok diyip rakamları vermişler sanki rakamlar birşeyi ispatlıyormuş gibi. şimdi de başlamamış kampanyanın kartları ortada dolaşıyor diye yanıt verdim bakalım ne cevap verecekler.
Bir kampanyaya katılım sayısının yüksek olması, düzenleyen ajansın şirkete karşı olan başarısının göstergesidir. O yüzden sizin şirkete ya da ajansa itiraz etmeniz karşılıksız kalacaktır. İtiraz etmeniz gereken merci Milli Piyango İdaresi'dir. Yapmanız gereken itiraz da "Şifreli kartlı katılımlarda kazanan talihlinin gönderdiği şifre adedinin tespit edilip, gönderdiği şifreye tekabül eden tutarın fiş ya da fatura ile ibraz edilmesi gerektiğidir."

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2014, 10:33:23 »
Öncelikle iyi niyetine inanıyorum.Aklımdan işinle ilgili ufak bir durum geçiyor.Benimde başıma bir ara başlamayan kampanyanın kartını müş hizmetlerindeki bayanın yanlışlıkla çıkartması kaynaklı görmüşlüğüm var.Hatta aynen sen gibi bi koşullara bakayım diyerekten fotosunu almışlığımda.Bu yüzden de suçlama durumuna girmiyorum.Ama burdaki herkesin aklına geleni ise zaten okudun.

Diğer bir durum ise kipa da bi müş hizMetleri çalışanı 9 yıllık işinden sırf bu kartlarla eşi ve yakıbları adına katılım yaptığı(alışverişsiz) yüzündn işten tazminatsız çıkartıldı.Ama onca kişinin mpi ve ajansa başvurmasına ragmen kampanya iptal dahi edilmedi.Nerdeyse o günden sonra kipada kampanya yok . Bunla alakalıdır demiyorum ama tesadüf işte
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2014, 11:11:41 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2014, 12:22:48 »
aynı urun grubu baska bır magazada 5 ıphone 5s dagıtacak 30 ekım ıtıbariyle yenı kampanya basladı.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2014, 12:29:58 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı aysemsa

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2014, 13:19:30 »
hangi mağazada başladı acaba

Çevrimdışı elesta

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 30 Ekim 2014, 15:34:56 »
aynı urun grubu baska bır magazada 5 ıphone 5s dagıtacak 30 ekım ıtıbariyle yenı kampanya basladı.
diğer mağazanın adı sır, değil mi?. kimselere söylemeyin.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #16 : 31 Ekim 2014, 20:29:37 »
Öncelikle iyi niyetine inanıyorum.Aklımdan işinle ilgili ufak bir durum geçiyor.Benimde başıma bir ara başlamayan kampanyanın kartını müş hizmetlerindeki bayanın yanlışlıkla çıkartması kaynaklı görmüşlüğüm var.Hatta aynen sen gibi bi koşullara bakayım diyerekten fotosunu almışlığımda.Bu yüzden de suçlama durumuna girmiyorum.Ama burdaki herkesin aklına geleni ise zaten okudun.

Diğer bir durum ise kipa da bi müş hizMetleri çalışanı 9 yıllık işinden sırf bu kartlarla eşi ve yakıbları adına katılım yaptığı(alışverişsiz) yüzündn işten tazminatsız çıkartıldı.Ama onca kişinin mpi ve ajansa başvurmasına ragmen kampanya iptal dahi edilmedi.Nerdeyse o günden sonra kipada kampanya yok . Bunla alakalıdır demiyorum ama tesadüf işte
Bakın neler olmuş, sayenizde öğreniyoruz :)
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 01 Kasım 2014, 07:32:11 »
diğer mağazanın adı sır, değil mi?. kimselere söylemeyin.