Gönderen Konu: Filiz makarna kazananlar  (Okunma sayısı 759 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Filiz makarna kazananlar
« : 22 Eylül 2014, 18:20:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ben ilk kez katılmıştım,daha öncesini bilmiyorum ama sayfada millet isyan etmiş kampanyacıları eliyorlarmış,zaten listede de hiç kampanyacı yok..açıkcası eğer öyle ise ben de sinir oldum böyle bir saçmalık olamaz.adımız çıkmış 9 a inmez 8 e :) olmuşuz kampanyacılarrrrr :D
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Filiz makarna kazananlar
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2014, 18:23:34 »
bu mantıkta olan firmaları gerçekten de anlamıyorum ve sanırım anlamayacağım da.Size en basit örneği vereyim henüz hamile olduğum haberini yeni almıştımki kampanyadan molfix paketlerinden kazandım.kızım doğar doğmaz kullandım o paketi (yenidoğandı) şuan kızım 1,5 yaşında ve ben bu kadar zamandır istinasız molfix alıyorum :) ne yani kampanyacılar ürünleri kullanmıyor mu sonrasında ürünü beğenirse gidip satın almıyor mu sanıyorlar ne kadar saçma..ki bunun gibi kampanyalardan gelipte beğenip sonra satın aldığım çok ama çok ürün var.
izgim

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2014, 18:35:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu mantıkta olan firmaları gerçekten de anlamıyorum ve sanırım anlamayacağım da.Size en basit örneği vereyim henüz hamile olduğum haberini yeni almıştımki kampanyadan molfix paketlerinden kazandım.kızım doğar doğmaz kullandım o paketi (yenidoğandı) şuan kızım 1,5 yaşında ve ben bu kadar zamandır istinasız molfix alıyorum :) ne yani kampanyacılar ürünleri kullanmıyor mu sonrasında ürünü beğenirse gidip satın almıyor mu sanıyorlar ne kadar saçma..ki bunun gibi kampanyalardan gelipte beğenip sonra satın aldığım çok ama çok ürün var.

öncelikle kızınıza sağlıklı uzun ömürler
yapılan yorumları okuyorum öyle güzel yazmışlarki madem kampanyacılara verilmiyecek o zaman filiz makarnada kampanya burada yapmayacak markette bir alana bir bedava vericek diyorlar kesinlikle haklılar bence.ben istediğim kampanyaya katılırım kazanırım ama kazanmam kısmet ama bir firma hem kampanya yapıcak hemde başka kampanyalara katılanları eliyecek.oldu o zaman kusura bakmasınlar ben filiz makarnada yemem bundan sonra beğenimide geri çekerim olur biter.hem emek vericeksiniz sayfalarının tıklanma sayısını arttırıcaksınız hemde başka kampanyalara katıldın diye mimleniceksin. sizin verdiğiniz örnek misali ben avon asla kullanmazdım bir yarışmasından krem kazandım ki cildim çok sorunlu harika iyi geldi ne oldu artık bitince avondan alışveriş yapmaya başlıcam.firmalarda bunları zaten görüyorlar o yüzden bana göre kampanya yapıyorlar.
ben bu tarz yapan firmalardan beğenimi hemen çekiyorum ki ilerde bir kampanyasına katılıp boşuna emek harcamamak adına.
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı MERCAN67

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2014, 23:21:34 »
Bende fikirlerinize katılıyorum arkadaslar