Gönderen Konu: SadeceG3 Sonucu  (Okunma sayısı 3145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaanslmz

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: SadeceG3 Sonucu
« Yanıtla #20 : 27 Ağustos 2014, 01:05:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya arkadaslar Ka** Solm** benim. nasil alicam bi bilgisi olan var mi? adres telefon numarasi falan verdim ama aramalari gerekmez mi? yardimci olur musunuz?
Yarışma sayfasındaki iletişim bilgileri formunu doldur ve bekle bir yerleri aramana gerek yok, muhtemelen aradığın yerlerden bilgi alamayacaksındır,onlar sana dönerler bekle azıcık sabır  tebrikler  ;)

çok teşekkür ederim sağolun ama heyecanlandım yani :)

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 29 Ağustos 2014, 08:09:43 »
Evet arkadaşlar bu kampanya, jürili yarışmaların adaletli olmaığının son resmidir! O kadar saçma sapan şeyleri seçmişler ki, ufacık çocuğa seçtirsen o bile bu sonuçları elde edemez! LG'nin daha önceki kampanyasında da aynı şeyler yaşanmıştı. Eskisi gibi değil artık bu tarz yarışmalar. Rastgele seçtikleri aşikar. O yüzdendir ki, emek ve zaman harcamadan önce iki defa düşünün. Konuyla alakasız konseptler oluşturun ve öyle katılın. Kazanan hep siz olacaksınız.

Samet sen katılmışmıydın? İlk aradığım senin ismin oldu listede kazanmıştır diye. Fotoğraf alanında profesyonelsin çünkü. Kazananları görünce çekiliş zannettim. Hatta nasıl böyle kazandılar diye katılmadığıma pişman oldum. LG Türkiye jürisi nasıl böyle birşey yapmış anlayamadım. Tabi arada hakeden de vardır ama çoğunu beğendiğim söylenemez.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 29 Ağustos 2014, 09:18:33 »
Acaba amatör ruha mı ödül verdiler  :)
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #23 : 29 Ağustos 2014, 11:12:19 »
Evet arkadaşlar bu kampanya, jürili yarışmaların adaletli olmaığının son resmidir! O kadar saçma sapan şeyleri seçmişler ki, ufacık çocuğa seçtirsen o bile bu sonuçları elde edemez! LG'nin daha önceki kampanyasında da aynı şeyler yaşanmıştı. Eskisi gibi değil artık bu tarz yarışmalar. Rastgele seçtikleri aşikar. O yüzdendir ki, emek ve zaman harcamadan önce iki defa düşünün. Konuyla alakasız konseptler oluşturun ve öyle katılın. Kazanan hep siz olacaksınız.

Samet sen katılmışmıydın? İlk aradığım senin ismin oldu listede kazanmıştır diye. Fotoğraf alanında profesyonelsin çünkü. Kazananları görünce çekiliş zannettim. Hatta nasıl böyle kazandılar diye katılmadığıma pişman oldum. LG Türkiye jürisi nasıl böyle birşey yapmış anlayamadım. Tabi arada hakeden de vardır ama çoğunu beğendiğim söylenemez.

Katılmaz olaydım :/ Şevkim gitgide kırılıyor :(
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 30 Eylül 2014, 17:32:06 »
Az önce aradılar adres teyidi için yarın kargoya verilecekmiş telefonlar :)

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #25 : 30 Eylül 2014, 17:59:04 »
Evet saat 4  gibi bizi de aradılar yarın kargoya vereceğiz dediler. :)
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı mizmiz-21@hotmail.com

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #26 : 01 Ekim 2014, 23:26:17 »
Orh** Gü** BENİM OLA BİLİRMİ ACABA NASIL ÖGRENİRİZ ARKDAŞLAR ARANAN ARKADAŞLAR TELEFON NO YAZARSA SEVİNİRİM

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 01 Ekim 2014, 23:39:40 »
Orh** Gü** BENİM OLA BİLİRMİ ACABA NASIL ÖGRENİRİZ ARKDAŞLAR ARANAN ARKADAŞLAR TELEFON NO YAZARSA SEVİNİRİM
Kazanan fotolara bak eğer senin yüklediğin fotoysa sensindir ama 8 eylüle kadar iletişim formunu doldurman gerekiyordu yani çok geç malesef...