Gönderen Konu: Sana Ramazan'ın Yıldızı Sonuçları  (Okunma sayısı 13106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Sana Ramazan'ın Yıldızı Sonuçları
« Yanıtla #140 : 21 Eylül 2014, 23:14:33 »
Direk yurtiçi kargo merkezle irtibata geçin onların artistliği bize söker ancak merkezden bir arasınlar bak kuzu oluyorlar :)
:)

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #141 : 22 Eylül 2014, 00:39:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Direk yurtiçi kargo merkezle irtibata geçin onların artistliği bize söker ancak merkezden bir arasınlar bak kuzu oluyorlar :)

genel müdürlükte ben müdürlerden biriyle değil birkaçıyla görüştüm
şikayetlerimi sıralasam burda herkes delirir maalesef yurtiçi kargo bu bomonti şube müdürünüz bana gidin şikayet edin bizi denetliceklerinimi sanıyorsunuz dedi diyorum adamlar bana evet o şubede sıkıntımız var maalesef düzeltemiyoruz diyor e kargonun peşine sen düşüceksin diyor bana diyorum kusura bakmayın ama elemanları yok onların diyorlar bana eleman alın diyorum bu kadarmı geliriniz düşük şu anki bütçeyle ancak bu kadar olabiliyor deniliyor
yani kısaca yurt içi kargo bitmiş ağlayanı yok.Şikayet varda şikayet açtım genel müdürlüğü aradım müşteri hizmetlerini aradım onlarca şikayet hepside kanıtlı olarak bıraktım sonuç kesinlikle sıfır.
tüketici haklarına gitmeyi düşündüm araştırdım biraz illa yok kanıt yok şubeyle ilgili şu belge bu belge dediler onada ayrı delirdim işi gücü bırakıcaksınız bununla uğraşıcaksınız.
kısaca allah ıslah etsin bomonti şubesini dedim bıraktım gitti.
çok zor durumda kalırsam aradım cevapta vermiyorlar çünkü şube açmıyor telefonunu bide öyle bir güzellikleri var yürüyerek 20dk mesafede ogün işim yoksa gidiyorum bana şu kargolar gelicekti bakın diyorum binbir nazla bakıyorlar mutlaka orda oluyor zaten alıp geliyorum
yani diceğim oki şikayette etseniz bağırsanızda kavgada etseniz tuzları kuru bişicikler olmuyor olan sizin sinirlerinize oluyor
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #142 : 22 Eylül 2014, 15:29:57 »

genel müdürlükte ben müdürlerden biriyle değil birkaçıyla görüştüm
şikayetlerimi sıralasam burda herkes delirir maalesef yurtiçi kargo bu bomonti şube müdürünüz bana gidin şikayet edin bizi denetliceklerinimi sanıyorsunuz dedi diyorum adamlar bana evet o şubede sıkıntımız var maalesef düzeltemiyoruz diyor e kargonun peşine sen düşüceksin diyor bana diyorum kusura bakmayın ama elemanları yok onların diyorlar bana eleman alın diyorum bu kadarmı geliriniz düşük şu anki bütçeyle ancak bu kadar olabiliyor deniliyor
yani kısaca yurt içi kargo bitmiş ağlayanı yok.Şikayet varda şikayet açtım genel müdürlüğü aradım müşteri hizmetlerini aradım onlarca şikayet hepside kanıtlı olarak bıraktım sonuç kesinlikle sıfır.
tüketici haklarına gitmeyi düşündüm araştırdım biraz illa yok kanıt yok şubeyle ilgili şu belge bu belge dediler onada ayrı delirdim işi gücü bırakıcaksınız bununla uğraşıcaksınız.
kısaca allah ıslah etsin bomonti şubesini dedim bıraktım gitti.
çok zor durumda kalırsam aradım cevapta vermiyorlar çünkü şube açmıyor telefonunu bide öyle bir güzellikleri var yürüyerek 20dk mesafede ogün işim yoksa gidiyorum bana şu kargolar gelicekti bakın diyorum binbir nazla bakıyorlar mutlaka orda oluyor zaten alıp geliyorum
yani diceğim oki şikayette etseniz bağırsanızda kavgada etseniz tuzları kuru bişicikler olmuyor olan sizin sinirlerinize oluyor

Şikayetlerimiz birebir aynı neredeyse. Allahtan yakın mesafeniz gidip bakmanız sıkıntı değil. Allah bildiği gibi yapsın valla insanı sinir etmekten başka bir işe yaramıyorlar.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #143 : 22 Eylül 2014, 15:41:22 »
Buarada bizim borcamları yalan oldu galiba.
izgim

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #144 : 22 Eylül 2014, 15:51:18 »
Buarada bizim borcamları yalan oldu galiba.

aynen öyle yalan oldu
ya ana sayfalarında şikayet linkimi paylaştım sana facebookta görseliyle beraber bunu bile kaldırmıyorlar nasıl pişkinlerse artık
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #145 : 22 Eylül 2014, 15:57:13 »
4442519   Bu  numarayı aradım 3-e bastım çıkan bayana durumu anlattım. Bilgi alıp size dönüş yapıcaz dedi. Sizde arayın isterseniz.

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #146 : 22 Eylül 2014, 16:30:25 »
SANADAN CEVAP VAR Merhaba, gönderimlerimizin yoğunluğundan dolayı yaşanan aksaklıktan ötürü özür dileriz. İletilemeyen ve geri dönen gönderimler en kısa zamanda yeniden gerçekleştirilecektir. Kontroller tamamlandıktan sonra sizi bilgilendiriyor olacağız, anlayışınıza teşekkür ederiz.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #147 : 22 Eylül 2014, 16:40:10 »
SANADAN CEVAP VAR Merhaba, gönderimlerimizin yoğunluğundan dolayı yaşanan aksaklıktan ötürü özür dileriz. İletilemeyen ve geri dönen gönderimler en kısa zamanda yeniden gerçekleştirilecektir. Kontroller tamamlandıktan sonra sizi bilgilendiriyor olacağız, anlayışınıza teşekkür ederiz.

hadi inşallah öyle olur da geri gönderim yaparlar.. ben de müsait olunca arayım da yoğun talep şikayet olduğunu bilsinler..
izgim

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #148 : 22 Eylül 2014, 16:42:12 »

hadi inşallah öyle olur da geri gönderim yaparlar.. ben de müsait olunca arayım da yoğun talep şikayet olduğunu bilsinler..

İnşallah ya iki borcam için sinir ettiler insanı.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #149 : 22 Eylül 2014, 16:44:16 »
Merhaba Sinem Hanım, gönderimlerimizin yoğunluğundan dolayı çeşitli aksaklıklar yaşanabiliyor, bu konudan dolayı özür dileriz. Gönderiminizle ilgili gerekli inceleme başlatılacaktır, size konuyla ilgili olarak en kısa zamanda yeniden ulaşıyor olacağız. Anlayışınıza teşekkür ederiz.

(bana da böyle msj atmışlar) .inşallah gelir artık.tamam dediklerine göre gönderirler sanırım
izgim