Gönderen Konu: Sana Ramazan'ın Yıldızı Sonuçları  (Okunma sayısı 13114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koliba

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Sana Ramazan'ın Yıldızı Sonuçları
« Yanıtla #130 : 16 Eylül 2014, 18:21:36 »
Hala ortada kargo falan yok.
Başka gelemyen var mı? Ulaşacğaımız bi numara bilen var mı?

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #131 : 16 Eylül 2014, 20:21:09 »
benim de gelmedi.bence bundan sonra da gelmez.sayfaya kaç kez yazdım cevap veren yok..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #132 : 16 Eylül 2014, 21:00:24 »
Yok ilgilenen gönderici telefonuna ulaşılamıyor faceten zaten cevap yazan yok.

Çevrimdışı azurya

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #133 : 17 Eylül 2014, 00:20:41 »
yurtiçi 2.kez gelmeyip geri postalıyor bu kargo şirketi hep yapıyor bunu

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #134 : 19 Eylül 2014, 20:14:43 »
ben de gelip gelmediğini bilmiyorum tatildeyken geldiysede geri gitmiştir diycem ama yurtiçini de  aradım adıma kayıtlı kargo yok  dediler :/ hala bekliyorum bnde..

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #135 : 19 Eylül 2014, 21:04:39 »

ben artık konuyu şikayet vara taşıdım benim kargom gönderilmedi bile durmadan arıyorum yurt içikargoyu ki adamlar gelmeselerbile geldik bulamadık kağıdı ofislerinde yazıp göndermişlikleride var sizlerde aynı şekilde şikayet vara taşıyın derim arkadaşlar beklemekle olmuyor ben hakkım olanı istiyorum bircevap vermeye bile tenezzül edilmiyor koskoca firma olucaklar bide
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #136 : 20 Eylül 2014, 09:43:09 »

ben artık konuyu şikayet vara taşıdım benim kargom gönderilmedi bile durmadan arıyorum yurt içikargoyu ki adamlar gelmeselerbile geldik bulamadık kağıdı ofislerinde yazıp göndermişlikleride var sizlerde aynı şekilde şikayet vara taşıyın derim arkadaşlar beklemekle olmuyor ben hakkım olanı istiyorum bircevap vermeye bile tenezzül edilmiyor koskoca firma olucaklar bide

Bende taşıdım ama maalesef bu yurtiçi bugün başka bir kargomu kapıya bile gelmeden gene mesaj atıyor gel al diye . Gelin alın şubeden diye nefret ediyorum aramadığım yer kalmadı rezalet.

Çevrimdışı mor menekşe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #137 : 20 Eylül 2014, 10:38:27 »
of ya benimde daha gelmedi  :(

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #138 : 20 Eylül 2014, 11:40:44 »

eğer benim şikayetlerimi görebilirseniz şikayet varda aynı sorunları yaşadığımızı anlarsınız siz dua edin gelin alın diye mesaj atılıyor ben arıyorum kargom geldimi diye yok diyorlar firmayı arıyorum yolladık diyorlar nerdeyse 15 gün oldu kayboldu diye düşünüp gene yolluyorlar gene yok diyor yurtiçi kargo aradan 1 ay geçiyor elimde bu arada takip nosu var olduğu halde yok demelerine sinirleniyorum gidiyorum kargoya bekleyen kargolar şurda olması lazım gelin bakalım diyorlar 1 aydır hemde aynı firmadan gelen kayıp denilen kargomla 2 kargomuda BEN BULUYORUM kargoların arasında
maalesef bomonti şubesi rezalet en az 20 şikayetim genel müdürlükte mevcut müdürleri gidin bizi şikayet edin şubemiz böyle diye işin içinden çıkıyor yazarken bile bunları mideme kramplar girdi sinirden

Bende taşıdım ama maalesef bu yurtiçi bugün başka bir kargomu kapıya bile gelmeden gene mesaj atıyor gel al diye . Gelin alın şubeden diye nefret ediyorum aramadığım yer kalmadı rezalet.
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #139 : 21 Eylül 2014, 23:00:23 »

eğer benim şikayetlerimi görebilirseniz şikayet varda aynı sorunları yaşadığımızı anlarsınız siz dua edin gelin alın diye mesaj atılıyor ben arıyorum kargom geldimi diye yok diyorlar firmayı arıyorum yolladık diyorlar nerdeyse 15 gün oldu kayboldu diye düşünüp gene yolluyorlar gene yok diyor yurtiçi kargo aradan 1 ay geçiyor elimde bu arada takip nosu var olduğu halde yok demelerine sinirleniyorum gidiyorum kargoya bekleyen kargolar şurda olması lazım gelin bakalım diyorlar 1 aydır hemde aynı firmadan gelen kayıp denilen kargomla 2 kargomuda BEN BULUYORUM kargoların arasında
maalesef bomonti şubesi rezalet en az 20 şikayetim genel müdürlükte mevcut müdürleri gidin bizi şikayet edin şubemiz böyle diye işin içinden çıkıyor yazarken bile bunları mideme kramplar girdi sinirden

Gelin alın diyorda ben gaziosmanpaşadayım şube bayrampaşada. Bebeğimle onun peşine düşemiyorum. Sinir harbi gerçekten 3 yerine 13 yazmışlar kapı numarasını güya bulamamışlar. Eşim baya kızdı cumartesi günü ama hiçbir şeye yarayacağını sanmıyorum. Tüketici haklarına gitmeyi düşünüyorum ben belediyedeki bir yararı olurmu bilmiyorum ama.