Gönderen Konu: Makale yazarak para kazanmak  (Okunma sayısı 9003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Miniperi

• Acemi Kampanyacı
  • **
Makale yazarak para kazanmak
« : 03 Ağustos 2014, 13:02:29 »
Yani anketmiş,mail okumakmış gerçekten boşa geçirilen zaman dilimi arkadaşlar..
Gerçekten ciddi anlamda para kazanmak istiyorsanız bir yerden başlamak adına kendi cümleleriniz ve kendi emeğinizle mümkündür.
Üç beş anket doldurup zaman çalan kota puanı beklemenize gerek olmayan bir şey varsa o özgün makaleler üretip satmaktır.
Bunun için  yeni yeni kurulan gitgide güzelleşen çok güzel siteler var...
Ben evde ne yapabilirim diye düşünürken böyle bir uğraş işine girdim sonuçtan çok memnunum...
Kendi harçlığınızı çıkarabileceğiniz yazdığınız kadar kazanabileceğiniz her satıştan müşteri kazanacağınız kesin bir para kazanma işi tavsiye ederim..

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Makale yazarak para kazanmak
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2014, 14:55:42 »
Bir kac ay oncesine kadar bu isten ayda ortalama 300 TL kazanıyordum ama zamanla kendi isimle birlikte yorucu olmaya başladı bırakmak durumunda kaldım. Su an mobilden yazıyorum bu yuzden cok detay veremiyorum ancak detaylı bilgi alıp gercekten yapmak isteyenler varsa bana ulaşsınlar uygun bir zamanda bilgi verebilirim.

Çevrimdışı Karışık

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2014, 16:00:54 »
Iyi günler makale yazma konusunda bilgi almak isterim konu ve içerik nedir hangi sıklıkta yazılıyor ve ücretlendirme nedir bilgi verirseniz sevinirim

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2014, 22:26:29 »
Google her geçen gün arama kriterlerini değiştirip geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda Backlink adı verilen uygulamalara çok değer vermeye başladı. Örnek olarak Google'da "Kampanya" adını aramak istiyoruz. Google bu kelimenin hangi  sitelerde geçtiğini ve hangi sitelere bu kelime üzerinden link verildiğine göre o siteyi üst sıralara çıkarıyor. Tabi üst sıralara çıkmak için gerekli kriterlerden sadece bir tanesi bu.

Bu sebeple firmalar belirli ücret karşılığında bazı kelimeler vererek bu kelimelerle ilgili makaleler yazdırmaya başladılar.

Bende zamanında bir kaç ay makale yazmıştım. Gerçekten başlarda zevkli olsada sonraları çok sıkıcı olmaya başlıyor.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2014, 19:21:21 »
makale yazmak kolayda google adwors cart curt a kabul görmek zaman alıyormuş.birde benim kuveyt türk hesabım var başka bankaları kullanmıyorum.popüler banka olmayıncada para yatma sorunu olabiliyor diyorlar.

birde az baktım tek tük konularda makale yazınca dahamı bilirinir oluyormuşsun öyle bir kanı oluştu. ama ben her konuda yazmak istiyorum.yani magazin blogu,moda blogu gibi tek tük değilde. her telden çalacak bir blog yazarım. emeğini para ile satmak bana göre değil.blog ta yaz parayı kendin kazan.

yazmak insanın çocuğu gibi düşünsene kendine ait bir yazı popüler oluyor ama başkasının ismi geçiyor yazıda.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Scarlet

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2014, 07:21:00 »
Bilgi verir misiniz lütfen?
Anlatıp durmuşsunuz ama neresidir belli değil  :(

Çevrimdışı gofrettin

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2015, 17:09:37 »
Bu işte en çok öğrencileri görüyorum. Bence hem kendi adlarına hem de gelir elde etmek için oldukça kullanışlı.

Çevrimdışı AlpErTunga

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2015, 02:06:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bir kac ay oncesine kadar bu isten ayda ortalama 300 TL kazanıyordum ama zamanla kendi isimle birlikte yorucu olmaya başladı bırakmak durumunda kaldım. Su an mobilden yazıyorum bu yuzden cok detay veremiyorum ancak detaylı bilgi alıp gercekten yapmak isteyenler varsa bana ulaşsınlar uygun bir zamanda bilgi verebilirim.

Bana pm atabilir misiniz ? Hala fırsatımız varsa. Öğrenciyim ve edebiyatla aram çok iyi.