Gönderen Konu: Formu dolduran herkese ücretsiz kitap  (Okunma sayısı 7252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Formu dolduran herkese ücretsiz kitap
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2014, 14:19:22 »
değerli üye arkadaşlar ablalar abiler ve kardeşlerim..

girişe bakmayın öyle yazdığıma ama boyut yayıncılık için sizden rica ediyorum gidin paranızla o kitaba 100 lira verin gidip te
ücretsiz olup zaten kitap ücreti kadar 7 lira kargoya vermeyin. ben 4-5 yıl önce öyle bir gaflete düştüm keşke düşmez olaydım
o zamanlar çocuklarla ilgili bir kitap istedim 7 lira verdim ama o günden sonra durmadan aradılar hemde her hafta aradılar
anaokulu seti varmış tam 240 liraya size 24 taksit yaparız sizi zorlamaz vs.. bende araştırdım ondan ka tkat kalitelisi
zaten ana sınıflarında 100 liraya veriyorlar ben eğitimci olmadığımdan o seti alıp nasıl eğitim verebilirdim ki . inanın öyle zamanlarda
arıyordular ki mahçup olacağım bir vakitte arkadaşta vs.. çocuklarınızı Allah bağıslasın vs.. diyip öyle bir güzelleme yapıp
beni yumuşatıp bende tam alacakken tamam yarın alacagım deyip yarın aradıklarından açmıyor bir hafta sonra tekrar arayınca
mecburen açıyordum borçlu gözükmüyeyim diye açıyordum tam 2 koca yıl öyle geçti en son yine aradılar tam yumuşadım bende
tamam seti anlatın onlarda o kadar çıkartma vs.. vsr dediler bende birkaç dergiye 240 liramı vereceğim kitap yok vs.. diyince
telefondaki kişi bana 240 lira çocuklarınızdan daha değerli mi diyince kayış koptu yüzüne kapattım boyut yayıncılı aradım bir daha aranırsam
sizi mahkemeye vereceğim hakaret mi ediyorsunuz dedim ve aranmadım. o kitabın formunda zaten o izni siz veriyorsunuz.

eğer sizlerde yıllarca aranmayı olur olmaz vakitte saatlerce konuşmayı göze alıyorsanız alın o kitabı ..

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2014, 14:30:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
değerli üye arkadaşlar ablalar abiler ve kardeşlerim..

girişe bakmayın öyle yazdığıma ama boyut yayıncılık için sizden rica ediyorum gidin paranızla o kitaba 100 lira verin gidip te
ücretsiz olup zaten kitap ücreti kadar 7 lira kargoya vermeyin. ben 4-5 yıl önce öyle bir gaflete düştüm keşke düşmez olaydım
o zamanlar çocuklarla ilgili bir kitap istedim 7 lira verdim ama o günden sonra durmadan aradılar hemde her hafta aradılar
anaokulu seti varmış tam 240 liraya size 24 taksit yaparız sizi zorlamaz vs.. bende araştırdım ondan ka tkat kalitelisi
zaten ana sınıflarında 100 liraya veriyorlar ben eğitimci olmadığımdan o seti alıp nasıl eğitim verebilirdim ki . inanın öyle zamanlarda
arıyordular ki mahçup olacağım bir vakitte arkadaşta vs.. çocuklarınızı Allah bağıslasın vs.. diyip öyle bir güzelleme yapıp
beni yumuşatıp bende tam alacakken tamam yarın alacagım deyip yarın aradıklarından açmıyor bir hafta sonra tekrar arayınca
mecburen açıyordum borçlu gözükmüyeyim diye açıyordum tam 2 koca yıl öyle geçti en son yine aradılar tam yumuşadım bende
tamam seti anlatın onlarda o kadar çıkartma vs.. vsr dediler bende birkaç dergiye 240 liramı vereceğim kitap yok vs.. diyince
telefondaki kişi bana 240 lira çocuklarınızdan daha değerli mi diyince kayış koptu yüzüne kapattım boyut yayıncılı aradım bir daha aranırsam
sizi mahkemeye vereceğim hakaret mi ediyorsunuz dedim ve aranmadım. o kitabın formunda zaten o izni siz veriyorsunuz.

eğer sizlerde yıllarca aranmayı olur olmaz vakitte saatlerce konuşmayı göze alıyorsanız alın o kitabı ..

valla size ne yazacağımı bilemedim ama sizi başka şekilde de tv de gördüğümüz olaylardaki insanlara benzettim telefonla hipnoz edip parasını kaptıranlara yani kimse sonuçta sizi zorlamamış siz kendi rızanızla yapmışsınız formu doldurun alın felan dediğimden değil sadece bilin istedim siz insanlara yumuşak davranayım diye kendinzi kullandırmayın hem maddi hem manevi yönden yıpranırsınız geçmiş olsun.

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #12 : 13 Ekim 2014, 19:06:18 »
dolandırıcıların bir taktiği var belki beni 10 kez aramışlardır savcılık vey pepsiden ödül kazandınız diye ve onlara okkkalı küfürler atarak kapatmışımdır ama karşınızdaki bir firma bende işyeri sahibiyim seviyeli konuşurum ama bu firmaya numarası kaydolan çoğu kişi numarasını değiştirmek zorunda kalıyor istediğiniz kadar hayır söyleyin yine ve tekrar tekrar ararlar bıkmadan. googleden firmanın adını aratın şikayetleri okuyun.

Çevrimdışı mustafa11

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2014, 19:22:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin okuyun ne oldunu anlayın

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2014, 21:32:17 »
boyut yayıncılıksa aman aman uzak durun telefon numarası falan vermeyin.

verdiğinize bin pişman olursunuz benden söylemesi......
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin