Gönderen Konu: balıkesir akçayda pansiyon  (Okunma sayısı 3684 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
Ynt: balıkesir akçayda pansiyon
« Yanıtla #10 : 13 Temmuz 2014, 16:29:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3 kişilik oda 120 tl bayramdan sonra sadece oda ve denize sıfır...
linkini verdiğiniz apart da mı bu fiyat?

Çevrimdışı yusufum

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 13 Temmuz 2014, 23:24:44 »
3 kişilik oda 120 tl bayramdan sonra sadece oda ve denize sıfır...
linkini verdiğiniz apart da mı bu fiyat?
  ben bu linkteki yeri aradım  2 kişilik 60 4kişilik 100 dedi ben çok beğendim arkadaşlar beğenirse orayı istiyorum fiyat çok uygun

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2014, 08:17:59 »
Güzel ve sakin bir pansiyon çok memnun kalacaksınız eminim .Nasipse Ağustos 11 de oradayım.Bu tarihde olan olursa görüşüz orada arkadaşlar :)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #13 : 15 Temmuz 2014, 02:58:58 »
yazlıgımız Altınoluk'ta denız soguk ama tertemızdır...oyle kı denızdekı balıklar ıcın sımıt alırım extradan...Akcay'da,Altınoluk'ta pansıyona verılen evler var bufelere bıle sorabılırsınız...Ben o sahılı cok sevıyorum Ayvalık'a kadar...Burhanıye bıraz daha buyuk,Ayvalık en buyugu...Oren'e de muhakkak gıdın derım...Koruk suyundan,karadut suyundan muhakkak için...Valla arabanız varsa köylerı gezın derım harıka...Eylul'de Altınoluk'ta olucam yıne ınsallah...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı yusufum

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 18 Temmuz 2014, 23:49:26 »
balıkesir akçay için tavsiye edebileceğiniz pansiyon var mı akkadaşlar
   arkadaşlar yine ben akçay yerini ocaklar köyü erdek e nihayet karar verdik ama pansiyonda kararsızım ???

Çevrimdışı MERCAN67

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2014, 12:31:23 »
2 yıl önce Ayvalık'dan dublex tutmuştuk yemek size ait günlüğü 100 civarındaydı ortam güzeldi.havasi guzel esintili fakat suyu cok soguktu bir daha gitmeyi düşünmüyorum . Arkadaslar canakkale tarafında adaları tavsiye ettiler goden var mı acaba

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2014, 15:19:05 »
Gökçeadaya gittik bu sene yine gidicez. Eğlence arıyorsan bozcaada diyorlar ama sükunet arıyorsan gökçeada. Bu sene bozcaadaya da gideriz. Akvaryum gibi deniz derler ya işte kesinlikle gökçeadanın denizinin tarifi bu. Sahiller sit alanı oldugu için bungalow evler var yani taşınır tahta evler. Biz yüz liraya tutmuştuk gecen sene. Büyük oteller merkezde. Ada çok büyük bungalowları tercih edin. Bir sürü koyu var her koy bir amaca hizmet ediyor. Biz rüzgar sörfü yapılan yere gitmiştik bu sene dalış yapılan yere gitmeyi düşünüyoruz. Saroskörfezi dünyada kendi kendini temizleyeb üç denizden biri. Keşan eriklide evimiz var her sene giderim. O bölge hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz :)))
:)

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2014, 18:14:52 »
ocaklarda verdigim linkdeki pansiyonun  sahilde şezlonguda var ve denize sıfr bir apart çok rahat edersiniz eminim)))

Çevrimdışı yusufum

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 22 Temmuz 2014, 11:07:12 »
ocaklarda verdigim linkdeki pansiyonun  sahilde şezlonguda var ve denize sıfr bir apart çok rahat edersiniz eminim)))
  arkadaşım sizin dediğiniz yer çoktan dolmuş  ocaklara gitmiş birisi olarak size sorayım gidip kapı kapı aramayı düşünüyoruz bulabilir miyız

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 22 Temmuz 2014, 11:28:21 »
evet bulabilirsinz olmadı erdege geçersiniz arası çok yakın hem orada kesin bulursunuz yani... şu anda ocakların tam dolu oldugunuda zannetmem zaten...