Gönderen Konu: Hediye Kitap İster Misiniz?  (Okunma sayısı 1648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Hediye Kitap İster Misiniz?
« : 11 Ekim 2009, 23:01:36 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hediye Kitap İster Misiniz?
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2009, 23:02:56 »
ürün kargo ödemeli geliyor. ücreti de belirtirsen iyi olur alacak arkadaşlara.
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

maniko

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2009, 23:03:41 »
evet linkte bakılacak bir yer gözükmüyor.

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2009, 23:07:54 »
Arkadaşlar dini kitap olduğundan yanlış bir şey yapmak istemem ama bir sitede 13 TL civarı kargo ücreti ödeyenler olmuş.

izninle kitapların tamamını koydum. 10-15 tl civarı kargo ücreti var ama çok pahalı kitaplar var içinde.

Peygamber efendimiz (sav)’in örnek hayatının  anlatıldığı, tamamı kuşe kağıda basılı ve piyasa fiyatı 22   ytl olan bu muhteşem esere sahip olmak için sadece sitemize girip kitap kulübüne üye olmanız ve kargo ücretini karşılamanız yeterlidir.    İçerisinde,
Peygamberimiz (sav)’in ; Şemail-i şerifi Tebliği Ahir zaman ile ilgili hadisleri Tüm insanlığa örnek adaleti Kuran’da ve hadislerde peygamberimiz(sav)’in duaları  Gibi daha birçok konu anlatılmaktadır.

HEDİYELERİN EN GÜZELİ KİTAPTIR. KİTAPLARIN EN GÜZELİ KURAN’DIR.

Bundan 14 asır önce Allah,tüm insanlara yol gösterici bir kitap olan Kuran-ı Kerim’i indirdi.Rabbimiz tüm insanlığı bu kitaba uyarak kurtuluşa ermeye davet etti.İndirildiği günden kıyamete kadar insanlığın yegane yol göstericisi de bu son ilahi kitap Kuran olacaktır.

Bu kitapta Kuran’ın bilimsel mucizelerinin yanı sıra,geçmiş ve gelecekle ilgili bazı haberlere ,Kuran’ın edebi yönden mükemmelliğine ve Kuran’ın matematiksel mucizeleri ile ilgili örneklere de yer verilmektedir.

Tamamı kuşe kağıda Toplamda 472 sayfa  Piyasa Fiyatı 20 Ytl

OKURKEN GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAĞINIZ  DEV BİR ANSİKLOPEDİ

Bir dolarlık Amerikan banknotunun üzerinde, Amerika Birleşik Devletleri'nin Büyük Mührü yer alır. Mührün iki yüzü vardır. Bir yüzünde ABD'yi sembolize eden bir kartal bulunur. Öteki yüzde ise, tepe kısmı mason localarının ünlü sembolü olan "üçgen içinde göz"le tamamlanmış bir piramit yer alır. Bu "masonik" piramitin üstüne ve altına ise iki ilginç Latince ibare konmuştur: Annuit Coeptis ve Novus Ordo Seclorum.

Annuit Coeptis "başlanmışın tamamlanması" demektir. Novus Ordo Seclorum ise, Başkan Bush'un "Yeni Dünya Düzeni"ni ilan etmesinden sonra daha çok dikkat çeken bir anlam taşır: "Yüzyılın Yeni Düzeni". Ancak bu ibarenin içindeki seclorum kelimesinin Latince'deki ikinci sözlük anlamını alırsak, bu kez daha da ilginç bir mesajla karşılaşırız. Seclorum'un ikinci anlamı "seküler"dir, yani "din-dışı".

Bu durumda ABD Büyük Mührü'ndeki mesajı şöyle okuyabiliriz: "Başlanmışın tamamlanması... Yeni Seküler (din-dışı) Düzen"...

Bu ifadelerin ünlü masonik sembol "üçgen içinde göz" ile birlikte kullanılmış olmasından yola çıkarak da bu "düzen"e, Yeni Masonik Seküler Düzen ya da kısaca Yeni Masonik Düzen diyebiliriz.

Yeni Masonik Düzen'in etkileri ise bugün karşı karşıya olduğumuz pek çok sorunda; etnik çatışmalarda, ideolojik kavgalarda, hatta gelecekte dünyada yaşanacağı söylenen "Medeniyetler Çatışması"na kadar uzanan pek çok gelişmede kendini göstermektedir.

Bu kitap, dünyanın resmi tarihini ve resmi ideolojisini bir kenara bırakıp, kurulu olan Dünya Düzeni'nin gerçek tarihini ve gerçek yöneticilerini tanıtmaktadır.

PİYASA FİYATI 30 YTL.1,5 KG AĞIRLIĞINDA, 750 SAYFA

“Ey iman edenler, size hayat verecek şeylere sizi çağırdığı zaman, Allah’a ve Resulü’ne icabet edin. Ve bilin ki muhakkak Allah, kişi ile kalbi arasına girer ve siz gerçekten ona götürülüp toplanacaksınız.” (Enfal Suresi,24)

Peygamber efendimiz (sav)’in cennet ile ilgili hadisleri

Kuran-ı kerimde bildirilen cennet nimetleri

Cennetteki yiyecekler,zenginlik ve bolluk

Gibi birçok detaylı konu anlatılan tamamı kuşe kağıda 344 sayfalık muhteşem bir eser.

“Allah,mümin erkeklere ve mümin kadınlara içinde ebedi kalmak üzere,altından ırmaklar akan cennetler ve adn cennetlerinde güzel meskenler vadetmiştir…” (Tevbe suresi,72)

Bu kitapta, bir yandan fosilin ne olduğu,nerelerden ve ne şekilde çıkarıldığı gibi bilgiler elde edecek,diğer yandan “biz evrim geçirmedik,yaratıldık diyen milyonlarca yıllık fosillerin bazı örneklerini yakından tanıyacaksınız.bu kitapta yeralan fosiller yaratılış gerçeğini ispatlayan yüzmilyonlarca fosilin sadece birkaç örneğidir.ve sadece bu birkaç örnek bile,evrim teorisinin bilim tarihinin en büyük sahtekarlığı ve aldatmacası olduğunu ispatlamaktadır. Bütün  dünyada büyük yankılar uyandıran dev bir ansiklopedi. Yaklaşık 7 kg ağırlığında,piyasa fiyatı 120 ytl.tamamı  kuşe kağıda. Türkçe,arapça,ingilizce,almanca,urduca,çince,ispanyolca, italyanca,fransızca ve japonca dillerine çevrilmiş büyük bir eser.

globalkitap.com 

GLOBAL YAYINCILIK SİPARİŞ HATTI:  0212 444 444 1       Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2009, 23:14:47 Gönderen: didedar »
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2009, 00:26:45 »
ozaman yararlanılabileek bir kampanya desene kardes

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2009, 01:05:50 »