Gönderen Konu: Ariel 2inci dönem kazananları  (Okunma sayısı 17836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ariel 2inci dönem kazananları
« Yanıtla #30 : 14 Haziran 2014, 09:19:16 »
1 adet mi geliyor yoksa 1 yıllık mı

Çevrimdışı nuray.uzunc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 14 Haziran 2014, 09:42:58 »
Katılım koşullarında 3 adet 32'li Ariel Jel Kapsül dağ Esintisi diye yazıyordu

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #32 : 14 Haziran 2014, 10:17:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Heralde aynı isimlerle 40 tane üyelik açmıştır.
Kampanyacılığında bi adabı var.
Bari isimleri değiştir veya yapıyorsan bu işi böyle sonucu açıklanmayacak yerlerde yap.
Ayıp ayıp :D
Sözümün kime olduğunu anlamışsınızdır.

aynen katılıyorum size ben artık böyle çekilişleere katılmıyorum zaten kazananlardan anlaşıldığı üzeere aynı isimden nerdeyse 5 tane var pekin ve akdemir den başka kimse yok listede 

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 14 Haziran 2014, 10:49:25 »
2 katılımım vardı 1 kazandım, digeri annemin ismineydi o da çıkmamış zaten

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 14 Haziran 2014, 10:54:07 »
 aynı isimler adres tespiti sırasında elenir.yedekler var.onlara geçer durum diye düşünüyorum.tabi aslında hiç yazılmaması lazım 2-3 kez aynı isim listeye ama elerler bana kalırsa.
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #35 : 14 Haziran 2014, 11:12:25 »
tam yokum diyordum son sayfada gördüm kendimi.

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 14 Haziran 2014, 12:09:55 »
bana mail gelmedi mail gelmeyen var mı ?
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 14 Haziran 2014, 12:11:58 »
arkadaşlar hiç kusura bakmasın kimse ama ben söylim
hedefin sisteminde asla öyle ikinci bir adres bilgini görebilicek bir kapasite yok ben düzeltmişlerdir umudu taşıdım hep hayır yok çekiliş aynen şöyle
ordaki sekreter bayan tek tek bilgileri excel dosyasına aktarıyor
daha sonra noter gelirse ki genellikle olmuyor bile imzaya geliyor kafasına göre isimlere bakıyor şu kazandı bu kazandı diyor kişiler tanıdıkları varsa bunlara öncelik tabiki ben 8 sene öncesinde ordaydım ve bu kadar ilkel şartlardaydılar belki düzelmiştir artık diye düşünerek katıldım kendi hesabım yedek hesabım annemin hesabı erkek arkadaşımın 2 hesabı bunların hepsinden katıldım.bir tek hediye yok kazanmadım inanın.
çok fazla öyle milyonlarca katılım olduğunu asla düşünmüyorum.hatta sistem öyle kötüki ben son zamanlarında ikinci kez aynı daha önce form doldurduğum mail adreslerinden bakalım girince ne olucak diye baktığımda yeniden kayıt aldı.en basit firmada bile sizlerde biliyorsunuz mükerrer yeniden kayıt kesinlikle alınmıyor.aynı mail adresini girdiğinizde bu mail adresiyle katılım alınmıştır uyarısı yapılıyor.
neyse bu bana ders oldu bundan sonra hedefin çekilişine katılıp kendimi üzmeme asla deymez diye düşünüyorum.
bide kazanmış olsaydım aylarca hediyem için peşinden koşucaktım. depolarında şu anda bekleyen kazanan kişilerin ürünleri için hergün firmayla muhatap olmak zorunda kaldıkları gibi.
kazananlara tebrikler ama asıl sorun şimdi başlıcak allah hepinize sabır versin arkadaşlar
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 14 Haziran 2014, 12:19:53 »
arkadaşlar hiç kusura bakmasın kimse ama ben söylim
hedefin sisteminde asla öyle ikinci bir adres bilgini görebilicek bir kapasite yok ben düzeltmişlerdir umudu taşıdım hep hayır yok çekiliş aynen şöyle
ordaki sekreter bayan tek tek bilgileri excel dosyasına aktarıyor
daha sonra noter gelirse ki genellikle olmuyor bile imzaya geliyor kafasına göre isimlere bakıyor şu kazandı bu kazandı diyor kişiler tanıdıkları varsa bunlara öncelik tabiki ben 8 sene öncesinde ordaydım ve bu kadar ilkel şartlardaydılar belki düzelmiştir artık diye düşünerek katıldım kendi hesabım yedek hesabım annemin hesabı erkek arkadaşımın 2 hesabı bunların hepsinden katıldım.bir tek hediye yok kazanmadım inanın.
çok fazla öyle milyonlarca katılım olduğunu asla düşünmüyorum.hatta sistem öyle kötüki ben son zamanlarında ikinci kez aynı daha önce form doldurduğum mail adreslerinden bakalım girince ne olucak diye baktığımda yeniden kayıt aldı.en basit firmada bile sizlerde biliyorsunuz mükerrer yeniden kayıt kesinlikle alınmıyor.aynı mail adresini girdiğinizde bu mail adresiyle katılım alınmıştır uyarısı yapılıyor.
neyse bu bana ders oldu bundan sonra hedefin çekilişine katılıp kendimi üzmeme asla deymez diye düşünüyorum.
bide kazanmış olsaydım aylarca hediyem için peşinden koşucaktım. depolarında şu anda bekleyen kazanan kişilerin ürünleri için hergün firmayla muhatap olmak zorunda kaldıkları gibi.
kazananlara tebrikler ama asıl sorun şimdi başlıcak allah hepinize sabır versin arkadaşlar
hakllısın 1. dönem kazandığımız daha gelmedi şikayet var da bununla ilgili şikayetim var herhangi bir sonuç ta çıkmadı defalarcada hedefi ve firmayıda aradım en yakın zaman diyip duruyorlar birbirlerindende haberi yok artı bana teyir mailidi gelmedi güya telden aldılar adresimim gelen giden yok sizde şikayetime destek verebilirsinz

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #39 : 14 Haziran 2014, 12:21:23 »
bana mail gelmedi mail gelmeyen var mı ?
banada gelmedi