Gönderen Konu: Karaca Kazananlar  (Okunma sayısı 6272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efem09

• Usta Kampanyacı
Ynt: Karaca Kazananlar
« Yanıtla #40 : 14 Mayıs 2014, 11:05:13 »
internet mağazasında çek kullanılıyormu

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 08 Haziran 2014, 21:15:47 »
Arkadaşlar bugün eşimle karaca mağazasına gittik eşim adına kazandığımız kodu kullanmak için ancak kod daha önce kullanılmış tabii şok oldum.belki firmanı hatası kullanılmış bir kodugöndermiş olabilir,ama art niyetli birisi kodları deneme yanılma yoluyla kullandı ise işte ozaman sıkıntı..çünkü o kişi mağazadan alışveriş yaparken adını soyadı ı ve telefonunu bildiriyor artı bir de kodün kullanıldığı mağaza hangi il ve şube kayıtlı oluyormuş.ordan kimin kullandığı belli olacak.çok şaşırdım böyle bir şey olduğuna..eğer art niyetli biri yaptıysa sırf ders olsun diye hakkında işlemleri başlatacağım.umarım sadece mağazanın hatasıdır.
izgim

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 08 Haziran 2014, 23:30:47 »
sen hangi mağazaya gittin sinem ben anatolium sorunsuz kullandım anneler günü haftasında bende ilk gittiğimde aynısını demişlerdi.ama genel merkezle görüşünde ertesi hafta sorunsuz şekilde aldım.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 09 Haziran 2014, 00:05:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sen hangi mağazaya gittin sinem ben anatolium sorunsuz kullandım anneler günü haftasında bende ilk gittiğimde aynısını demişlerdi.ama genel merkezle görüşünde ertesi hafta sorunsuz şekilde aldım.

armada avmdeki karacaya gittim.zaten bi tek ben gitmişim bugüne kadar.ama haberdarlardır facebook kampanyasından.. inşallah bizimkisi de bir hatadır.aksini düşünmek istemiyorum :(
izgim

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 09 Haziran 2014, 00:09:13 »
yok sinem kampanya dan bir haberler müdürlerin haberi yok sen genele merkeze mesaj at facebooktan sana geri dönerler

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 09 Haziran 2014, 00:20:47 »
hem msj hem de mail attım.eğer cevap gelmez ise bir de telefonla arayacağım.. çocuk olunca malum,ancak müsait olup gidebildim çeki harcamaya onda da sorun yaşadım.ama diğer çeki kullanmakta sıkıntı yaşamadım,onda sorun yok fakat eşiniz adına olan kullanılmış dediler.
izgim

Çevrimdışı DBULUT

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #46 : 09 Haziran 2014, 09:20:37 »
Armada mağaza yalan söylemiş :) Ben kazandığım hafta orada kullandım çekimi:)