Gönderen Konu: Tavsiye Kanalı kampanya maili(Teremyağ Gurme Kaymaklı)İstanbul,Ankara,İzmir  (Okunma sayısı 4825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuso07

• Acemi Kampanyacı
  • **
bende aynen sizin gibi burda görüp üyelik açtım. bana da mail geldi bugün. fakat ben başlıkda belirtildiği gibi izmir, ist, ank da oturmuyorum. :(

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende aynen sizin gibi burda görüp üyelik açtım. bana da mail geldi bugün. fakat ben başlıkda belirtildiği gibi izmir, ist, ank da oturmuyorum. :(

Adres bu üç şehirden biri mi verdiniz yoksa kendi adresiniz mi şimdi o kodu başka şehirde kullansak olur mu acaba

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
bu şehirlerde oturmadığımız içinmi yorum kısmı yok bizde anlamadım yorum yazacak yer çıkmıyor
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı umit_selim

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ben sordum ilk günlerde gönderilen mailler istanbul ankara izmir miş dün banada mail geldi  başka şehirlerde oluyomuş pazartesiden itibaren gelir dediler :) :) :)

Çevrimdışı nuso07

• Acemi Kampanyacı
  • **

Adres bu üç şehirden biri mi verdiniz yoksa kendi adresiniz mi şimdi o kodu başka şehirde kullansak olur mu acaba

yok kendi adresimi verdim

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı

yok kendi adresimi verdim

Siz bi deneyin bakalım bulunduğunuz şehirden alabilecek misiniz

Çevrimdışı raşel

• Acemi Kampanyacı
  • **
migros migrosjet ve 5m Migroslardan  alınıyormuş  kuponla
ama şişli migros da yok  gop migros jette  yok   birkaç migros daha gezdim yok   çünkü 850 veya750gr ürünlerinde  kampanya varmış o nedenle 250gr olanları  getirmiyorlarmış o nedenle  boşuna fazla gezmeyin haa gezipde bulursanız  banada haber verin :)

Çevrimdışı KampanyaciKiz

• Acemi Kampanyacı
  • **
hangi kargoyla geliyor paket?

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
hangi kargoyla geliyor paket?

Sürat kargoydu yanlış hatırlamıyorsam