Gönderen Konu: S.O.S. (Sanal Oto Servisi)  (Okunma sayısı 1962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
S.O.S. (Sanal Oto Servisi)
« : 08 Nisan 2014, 23:10:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Arkadaşlar üyelikleri almaya başlayın.. Site yeni ama bol ürünlü kampanyalar yapacak..

Kampanyalar tarafımdan kontrol altında olacaktır..

Önemli uyarı: Sahte hesap açanlar uyarılmadan üyelikleri sonlandırılacaktır..
Hediyelerin sürekliliği için siteyi günlük kontrol edelim ve reklamlara tıklama desteği sunalım lütfen..
Hediyeler ile ilgili detaylar kısa zamanda eklenecektir..

Hediyeler:

Paspas Seti
Lastik Tamir Kiti
Trafik Seti
Kol Dayama Kolçağı
Direksiyon Kılıfı
Telefon Tutucu
Eşya Tutucu

Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı maliyeci

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: S.O.S. (Sanal Oto Servisi)
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2014, 15:14:14 »
Siteyi kuranı tebrik ederim. Çok iyi bir fikir. Bence her konuda böyle siteler olmalı. Hatta şirketler de bunlara destek çıkmalı.

Site sahibine tavsiyem: çıplak kadın resimlerine yer vermemesi.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2014, 02:29:46 »
Sitemizin açılışına özel birbirinden güzel hediyeleri sizlere sunuyoruz. Kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sitemize üye olup Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfamızı beğenmeniz yeterli. Otomobil ile ilgili ne varsa sanalotoservisi.com’da. Kampanyalarımız devam edecek, bizi takip etmeye devam edin!

İşte Hediyeler
1 Oto Paspas Takımı
1 Lastik Tamir Kiti
1 Trafik Seti
1 Kol Dayaması (Kolçak)
1 Direksiyon Kılıfı
1 Cep Telefonu Tutucu
1 Koltuk Arkası Askılığı

Kampanya Katılım Koşulları
1. Bu kampanya 01.04.2014 (saat 00:01 de başlar) / 15.05.2014 (saat 23:59 da biter) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya süresi dışında gerçekleştirilen katılımlar dikkate alınmayacaktır. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve sadece Türkiye'de yaşayan kişilerin katılımına açıktır. Internet bağlantısına ilişkin doğacak maliyet, katılımcıya aittir.
2. Aksi kampanya koşullarında belirtilmediği takdirde çekiliş tarihi, kampanyaya son katılım tarihinden itibaren ilk 5 iş günü içindedir. Kazananların (random.org vb. platformlarda) çekilişle belirlendiği kampanyada ödül kazanan kullanıcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında duyurulacaktır.
3. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların öncelikle siteye üye olmaları, ardından da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını beğenmeleri yeterlidir. Asil ve yedek talihliler, kampanya süresi içinde kampanya şartlarını yerine getiren kullanıcılar arasından seçilecektir. Asil talihlilere ulaşılamadığı takdirde yedek talihliler ile irtibata geçilecektir.
4. Kampanyaya katılım için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Üyelik kaydında yanıltıcı bilgi vererek 18 yaşını doldurmadığı halde üye kaydı yapanların üyelik hakları yok hükmündedir, çekilişlere katılıp hediye kazansalar bile, hediyeleri teslim edilmez.
5. Her bir kişinin 1 katılım hakkı ve 1 defa kazanma hakkı vardır.
6. 1 kişi, sadece 1 adet ödül kazanabilir. Ödüle hak kazanan bir kullanıcının kampanya boyunca toplam ödül sayısı 1 adettir.
7. Üyelerin tüm profil bilgileri doğru ve güncel olmak durumundadır. Gerçeğe aykırı ve yanıltıcı bilgi veren üyelerin, kazanmış olsalar dahi hediyeleri teslim edilmez. Hediye teslimi için üyelerin Ad-Soyad, ePosta adresi, cep telefonu numarası gibi iletişim bilgileri doğru ve güncel tutulmalıdır.
8. Ödülü kazanan katılımcılar, ödülü kullanma haklarını üçüncü kişilere devredemez ya da satamazlar.
9. Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
10. Ödül, kazanan katılımcıya 2 (iki) hafta içerisinde gönderilecektir. Gönderim gerçekleştirildikten sonraki teslim süresi gönderi adresi ve dış etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslimat masrafları SanalOtoServisi’ne aittir.
11. SanalOtoServisi kampanya esnasında hile yaptığı, sahte ve birden fazla profil kullandığı düşünülen; ayrıca sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda kullanıcıyı, kendisine herhangi bir beyanda bulunmaksızın, engelleme, kaydını silme, diskalifiye etme ve bütün kazanılmış haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
12. Bu kampanyanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar, ödülü kazandıktan sonra, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil SanalOtoServisi ile paylaştıklarını, kampanyaya katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılırlar. SanalOtoServisi kampanyaya katılan herkese, kampanya sonrasında tanıtım amaçlı e-posta veya SMS gönderme hakkına sahip olacaktır.
13. sanalotoservisi.com sitesine üye olan ve kampanyalara katılanlar hiçbir şekilde kampanya koşullarına ve ilan edilen kampanya sonuçlarına itiraz edemezler. Bu açık hükme rağmen kampanya sonuçlarına itiraz eden üyelerin, üyelikleri sanalotoservisi.com tarafından askıya alınabilir veya iptal edilebilir.
14. sanalotoservisi.com, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
15. sanalotoservisi.com, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adreslerinde duyurulacaktır.
16. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını ve katılım koşullarını okuyup, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
17. Bu Kampanya MPİ çekilişleri kapsamı dışında yapılmaktadır.
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı kaleen

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2014, 12:33:16 »
Bende üye oldum. Şansımızı deneyelim..

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2014, 13:21:48 »
güvenlik kodu cıkmıyor dolayısıyla üye olunmuyor

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2014, 18:40:57 »
güvenlik kodu cıkmıyor dolayısıyla üye olunmuyor

Bi sorun gözükmüyor bende.. Yönetime de yazdım onlarda da bi sorun yok.. Farklı bir browser denerseniz sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum..

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2014, 23:48:35 »
üye oldum facebook sayfasını beğendim

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2014, 20:35:56 »
Oto Paspas Takımı

Asil Talihli: carmanyak

Yedek Talihli: harunrasit

Lastik Tamir Kiti

Asil Talihli: ozgulsarac84

Yedek Talihli: guile321

Trafik Seti

Asil Talihli: memodino

Yedek Talihli: lvnt42

Kol Dayaması (Kolçak)

Asil Talihli: ahmet

Yedek Talihli: earikan72

Direksiyon Kılıfı

Asil Talihli: pretemagna

Yedek Talihli: actilki

Cep Telefonu Tutucu

Asil Talihli: klejua

Yedek Talihli: liverpool

Koltuk Arkası Askılığı

Asil Talihli: asist

Yedek Talihli: ebru

!!!ÖNEMLİ!!!

Asil ve yedek talihlilerin, sistemde kayıtlı mail adreslerinden Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine Ad-Soyad, Adres ve Telefon bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde hediyeleri GÖNDERİLMEYECEKTİR. Asil talihliler ile 25.05.2014 tarihine kadar iletişime geçilemediği takdirde hediyeleri yedek talihlilere verilecektir.

Çekilişler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde düzenlenmiştir. Çekiliş detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.