Gönderen Konu: avon solutions  (Okunma sayısı 8695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sencerix

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: avon solutions
« Yanıtla #30 : 13 Nisan 2014, 22:15:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3 tanede benim varmış

avon ip elemesi yapacağını söylemişti, 3 taneyi aynı ip den mi yapmıştınız? ip elemek yerine insanlardan tc istese daha mantıklı.. aynı işyerinde veya internet cafede girenlere haksızlık oluyor..
  bende anlamadım evet 3 tane bende var şansım açıkmış galiba :D

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 19 Nisan 2014, 19:56:41 »
bugün geldi.
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 21 Nisan 2014, 12:24:44 »
banada bugun geldi..

yaşlandırıcılığa karşı koruma ben bunu istememıştımkı hiç seçmedım bu kremı..

doğru gelse sasrdım nasıl kazandım onuda anlamış degılmıl.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 24 Nisan 2014, 11:33:35 »
arkadaşlar,
ben sonuç almadan sizlere umut vermek istemedim
ben bu uygulamada hediyemi kazanmıştım bide kazanınca en sonunda hani uygulamayı paylaş sadece çıkıyordu ve uygulamaya bir daha giremiyordunuz hani kazandığınız için oda bende gözükmüştü hem o ekran görüntüsünü hemde uygulamayı paylaşınca avon tarafından ekranıma düşen cildine uygun kremi kazandı şeklinde ibareli görüntüyü ben saklamıştım.Ancak sonuçlar açıklandığında benim adım listede görünmüyordu.Bende avonu arayıp sordum bana bir geri dönüş olmayıncada şikayet açtım görüntüleride ekleyip ay başında beni aradılar araştırıp size dönücez dediler 2 gün içinde dönüş ancak bugün oldu ben görüntüleride sakladığım için kazandığımı ispat edebildim eğer sizde profil geçmişinizden kazandığınıza dair ekran görüntüsünü alıp aynı yolu izlerseniz benim gibi mağdur olanlar yani aslında uygulama tarafından kazandıkları belirtilen ancak listeye giremeyenler kesinlikle hediyelerine kavuşurlar.
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı artun

• Usta Kampanyacı
  • Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kuralı koyar!
« Yanıtla #34 : 24 Nisan 2014, 22:21:28 »
henuz gelmedi bende mi aksilik var? ankara?

Çevrimdışı tulinkurt

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 25 Nisan 2014, 10:44:30 »
arkadaşlar,
ben sonuç almadan sizlere umut vermek istemedim
ben bu uygulamada hediyemi kazanmıştım bide kazanınca en sonunda hani uygulamayı paylaş sadece çıkıyordu ve uygulamaya bir daha giremiyordunuz hani kazandığınız için oda bende gözükmüştü hem o ekran görüntüsünü hemde uygulamayı paylaşınca avon tarafından ekranıma düşen cildine uygun kremi kazandı şeklinde ibareli görüntüyü ben saklamıştım.Ancak sonuçlar açıklandığında benim adım listede görünmüyordu.Bende avonu arayıp sordum bana bir geri dönüş olmayıncada şikayet açtım görüntüleride ekleyip ay başında beni aradılar araştırıp size dönücez dediler 2 gün içinde dönüş ancak bugün oldu ben görüntüleride sakladığım için kazandığımı ispat edebildim eğer sizde profil geçmişinizden kazandığınıza dair ekran görüntüsünü alıp aynı yolu izlerseniz benim gibi mağdur olanlar yani aslında uygulama tarafından kazandıkları belirtilen ancak listeye giremeyenler kesinlikle hediyelerine kavuşurlar.

ben de aynı şekilde yapmıştım başka bir yarışmasında. ama bir sonuç alamadım, kazanamadınız dediler.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 25 Nisan 2014, 10:56:29 »
ben bütün görüntüleri sakladım bana o şekilde diyebilmelerinin maalesef imkanı yoktu şikayetimdede belli edince ispatlı olduğu için kazanamadınız yanlış yönlendirmede diyemediler

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 25 Nisan 2014, 11:20:30 »
şikayeti nereye yaptınız bendede görüntü var

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 25 Nisan 2014, 12:54:15 »
şikayeti nereye yaptınız bendede görüntü var

izlediğim yolu anlatim;
ben sonuçlar açıklanınca hemen aradım avonu benim kazandığıma dair ekran görüntümün olduğunu ancak listede adımın bulunmadığını söyledim bana geri dönüceklerini söylediler 3 gün bekledim geri dönmediler
sikayetvar.com sitesine elimdeki görüntüleride ekleyip bende şikayetimi yazdım.hediyemi kazandığımı ekran görüntüsündede görülüceğini belirttim.beni ertesi gün aradılar ve şikayetimi şikayet varda gördüklerini görüntüyü aldıklarını çalıştıkları ajansa bildiriceklerini bana 2 gün içinde dönüceklerini söylediler.ben hemen şikayet var sitesine tekrar girdim ve tarih saat bilgilisini beni aradıklarında neler söylenildiğini şikayetimin altına yazdım.2 gün sonra beni aramadıklarında hergün şikayet vara gene girdim puanlamamı sıfır olarak yaptım firmaya ve altınada bana halen geri dönüş yapılmadı şeklinde yorum yapıp firmaya gönderdim.şikayet var bu konuda gerçekten çok iyi çalışıyor siz şikayetinizi puanladığınızda ve yorum yazdığınızda aynen firmaya iletiyor.Dün sonunda arandım bana ajanslarının incelemeyi bitirdiği hakkım olan hediyenin tarafıma önümüzdeki hafta gönderiliceği çünkü şu an stoklarda benim istediğim kremin olmadığını belirttiler.
kısaca izlediğim yol bu şekilde oldu umarım benim gibi mağdur olanlara bi faydam olmuştur.