Gönderen Konu: Üyeden çok ziyaretçi var...  (Okunma sayısı 10314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mac

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Üyeden çok ziyaretçi var...
« Yanıtla #20 : 05 Ekim 2009, 02:00:26 »
Bu kadarına da pes doğrusu! ???

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #21 : 05 Ekim 2009, 11:41:27 »
Evet kargo da karşılanacak :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bana forumda yazı yazdığım ilk günden beri özelden mesajlar geliyor. ve büyük bir zevkle çoğunada üye olarak oy veriyorum. bilmiyorum herkes öyle düşünüyormudur ama. mutlu etmek mutlu ediyor. ben olsam bana biri oy verse mutlu olurdum baya heralde :) ve gerçekten forumdaki dayanışma çok hoş.
üye olduğum için mutluyum.
ama üyeliğin paralı olması taraftarı değilim.. sanırım.. :)
ama bize hediye güzel olur:)

kargoyu karşılayacakmısınız sayın şirket:P
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

crn_knk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 04 Kasım 2009, 22:23:56 »
Söylediklerinizin çoğu doğru ama kişileri konu sayılarına göre değil aktiflik ve samimilikleerine göre değerlendirmek daha doğru olur bence,ben mesela burada ya bir konu açmışımdır yada açmamışımdır ama bu paylaşmamamdan değil kampanyaya kendim rastlayıp bulsamda konunun ya zaten açılmış yada  birilerinin benden hızlı davranıp ben açamadan açmasıdır,ama bu benim başkalarını umursamaz,sadece kazanacağına bakıp kalanıyla ilgilenmeyen bi üye olduğum anlamına gelmemeli,çünkü ben öyle hissetmiyorum...

Çevrimdışı merzey

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 06 Kasım 2009, 19:16:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Söylediklerinizin çoğu doğru ama kişileri konu sayılarına göre değil aktiflik ve samimilikleerine göre değerlendirmek daha doğru olur bence,ben mesela burada ya bir konu açmışımdır yada açmamışımdır ama bu paylaşmamamdan değil kampanyaya kendim rastlayıp bulsamda konunun ya zaten açılmış yada  birilerinin benden hızlı davranıp ben açamadan açmasıdır,ama bu benim başkalarını umursamaz,sadece kazanacağına bakıp kalanıyla ilgilenmeyen bi üye olduğum anlamına gelmemeli,çünkü ben öyle hissetmiyorum...

ben de konu açmak istiyorum ama konu bulamıyorum.açıcağım konular açılmış oluyor.benden oy isteyen herkesi destekliyorum.

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #24 : 07 Kasım 2009, 20:27:15 »
arkadaslar siz niye üstünüze alınıyorsunuz ki, burada öyle isimler varki, daha bir kezz olsun paylasım yapmamıs, ama hemem hemen her kampanyada kazanmış hatta ismini googleda aratarak burada yayınlanmamış kampanyaları buldugum oluyor. gerekirse isim bile veririm. kampanya bulamıyorsan soru cevabı yazarakda destek olabilirsin.
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #25 : 14 Haziran 2010, 17:06:29 »
bu siteyi bir süredir takip ediyorum ve birçok eksikliklerin olduğunu -birçok kişi gibi - tespit ettim.görüşlerimi söylemek istiyorum.bir kere şu isimlerin nitelendirilmesi olayı topyekün yanlış ustalık,deneyimlilik,yıldızlı 5 falan mesaj sayısına göre değerlendirilemez.sanki çok mesaj yazanların hepsi hergün her hafta kampanya duyurmuş da ondan bunu haketmiş gibi bir düşünce doğuyor insanda.ama bunun çok da gerçekleri yansıtmadığı ortada.mesaj sayısı neden kıstas alınıyor ki eminim uzun süredir üye olup bir ton mesaj yazıp doğru düzgün kampanya açmayanlar da vardır -ki var...ha bir de bir soru soruyorsun görmez gelinip alttaki başka şeyden bahsetmeye başlıyor kısacası bir tutarsızlık ve düzensizlik hakim.şahsen ben daha 30 mesaj bile yazmadan bazılarının 4- 5 ayda duyurmadığı kadar kampanya yazdım,okuduğum kampanyalara da teşşekkür etmeyi (butona tıklayarak) borç bildim.ziyaretçi olayında ise ziyaretçi diye birşey neden olsun ki?paşa paşa gelip neden üye olmuyorlar?sistem böyle yürürse ah vah etmenin anlamı kalmaz...moderatörler forumla daha çok ilgilenmeli ve yenilerin _yeni sıfatım da bu ,yeni- de görüşlerine değer verilmeli...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #26 : 14 Haziran 2010, 17:18:05 »
Bu mesaj sayısına neden bu kadar taktınız anlamadım. Her forumda rütbe sistemi vardır hiç kimse forumda rütbe sistemi kalksın gibi bi saçmalığı öneremez ki zaten bunu yöneticiler kabul etmez. Mesaj sayısının fazlalığıda önemlidir, demekki mesaj sayısı fazla olan üye forumda aktif bi şekilde rol almışki mesaj sayısı fazla.  Bu kadar rahatsız olunacak bir durum yok. Mesaj sayıları 3.000- 4.000 olan arkadasların mesaj sayıları 1.000e indirilsinde bari şu arkadaslar rahat bi uyku uyusun ;D Memleket meselesi haline getiriyolar çünkü :D Sanal alemi bu kadar dert etmeyin yaw önemli olan gerçek hayattaki rütbe.. ;)
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı GULFEM57

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 14 Haziran 2010, 20:36:01 »
bende sizlere canı yürekten katılıyorum arkadaşlar

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #28 : 14 Haziran 2010, 20:36:23 »
Forumda kampanya destek vb. yerlerde biz zaten mesaj sayısından çok paylaşım yapılıp yapılmadığına bakıyoruz.
Bu konuda mesaj sayısı önemli gibi görünse de bizim için paylaşı yapılmış olması çok daha önemli
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 15 Haziran 2010, 13:31:34 »
benimde bir ricam olucaktı lütfen konu başlıklarına o kampanyayı yapan firmayıda konu açan arkadaşlarım eklerse çok sevinirim dün halelikör tweeterda yarışma yaptı ve konuyu bulamadığım için yazamadım yani mesela ipad kazanmak istermisiniz derken eğer kampanyayı yapan firmayıda eklenirse çok iyi olucağını düşünüyorum  :)