Gönderen Konu: Yurtiçi kargo rezaleti  (Okunma sayısı 15398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yurtiçi kargo rezaleti
« Yanıtla #30 : 26 Haziran 2014, 23:18:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şimdiye kadar 10 tane parfüm ruj falan geri döndü benimde.Sitelerine detaylı şikayet yazdım teslim nosu ile falan kaç defa hemde. Tenezzül edip cvp bile yazmıyorlar. Boşuna sinirlerini bozma vaktini enerjini kampanyaya katılarak harca. Ben artık yurt içi ile gelen avon ve ülker kampanyalarına katılmıyorum . Rahat ediyorum.

ama ben algılamakta artık zorlanıyorum ne desem boş inanınki seçme şansımız yokki hadi ülker avona katılmadık diğerleride bazen yurt içiyle yolluyor bunları bilemiyoruzki sırf onların bu kötü tutumları yüzünden kayıplarımızamı yanalım yoksa emek verip kampanyaya katılmışız onlarca kişi içinden kazanmışız bide hak ettiğimiz şeylerden mahrum kalıyoruz yazık ya
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #31 : 26 Haziran 2014, 23:56:39 »
Gerçekten üzücü bir durum,hem ilgili firmaya yazmak ayrıca şikayetvara da şikayette bulunmak lazım diye düşünüyorum

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 27 Haziran 2014, 04:22:33 »
size geçmiş olsun ama benimde burda en cok sevdiğim firmadır sorun hiç yaşamadim taniyorlar artık beni sorunsuz gelir giderler

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 27 Haziran 2014, 08:27:07 »
Şubelerle hiç uğraşmayın. Vakit kaybıdır. Genel müdürlüğe mail atın ya da twitterden yazın hemen dönerler.
Benim de aras kargo ile bir problemim oldu. Baktım şube ilglenmiyor. Aras kargo destek vardı twitterde oraya bir yazdım o gün mesai bitimine kadar sorun çözldü. Kaybolan kargomun ücretini benim beyanıma göre ödedler
:)

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 27 Haziran 2014, 15:40:06 »
herşeyi yaptım şikayet vardan tutun her bulduğum mecradada onlara mail attım aradım
bugün kargomu almaya kendim gittim şampuan elbette dökülmüş diğer kargom yeni geldiği için henüz sağlamdı
müdürüyle konuştum öyle rahatki sizin bölgenize elemanımız yok takip edin gelmişse alın burdan demeye getirdi.
gidin şikayet edin yurt içi kargo müdürlüğüne bizi bizim elemanımız yok diyor bana
neymiş bu semtteki sadece büyük şirketlere kargo çıkıyormuş
böyle rahatlık olamaz ya
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 27 Haziran 2014, 17:43:24 »
Yurtiçinin zaten müşteri hizmetleri kötü bi kere internetten aldım kargo yurtiçide gözüküyor aradım yok bizde değil diyorlar sonra getirdiler neyse de  :)
:) Şans