Gönderen Konu: Ruj Fashion Hediyemi Yollamadığı Gibi Birde Dava Açacakmış  (Okunma sayısı 4084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Arkadaşlar hatırlarsanız bundan 1.5 ay önce rujfashion firmasıyla kampanyam olmuştu.3 kişiye kazak hediye verilecek şekilde.Kampanyayı yaptım kendilerine okadar beğeni kazandırdım emek verdim.Fakat kampanya sonunda kazananların hediyelrini yolladılar.Benimkine sıra gelince yok siz bizden öyle birşey talep etmediniz biz sadece 3 tane kazanana  yollıycaz diye lafı evirip çevirmeye başladılar.Benim kampanya mailimde zaten herzaman yazar verilen hediyenin aynısından bende talep ediyorum diye.Kendilerine dil döktüm aynı hediyeden bende talep ettiğimi kampanya mailimde bildiriyorum zaten bunu bilerek kampanya yapmalasınız neden ben bedavaya reklamınızı yapayımki diye.Sonra birkaç gün üzerinden geçti tamam firma yöneticiyle görüştük pazartesi hediyeniz gönderilecektir dendi.Fakat bu lafın üzerinden tam 3 hafta geçti hala gelen giden yok.Kaç kere kendilerine yazdım cevap vermediler.En sonunda facebook sayfalarına bu firma dolandırıcıdır ürünümü yollamadı diye yazdım geçen gün.Bugün beni birisi aradı neymiş beni karalama ve hakaretten mahkemeye verecekmiş.Faturasız reklam yapıyormuşum.Eee be kardeşim ben senden para talep etmiyorum ki reklam karşılığında ürün talep ediyorum.Bir ürün fazla göndermişsin çokmu bukadarmı düştün sen.Ürün satsam tamam faturamın hesabını sor ürünmü satıyorum ben.Yani sonuç bu arkadaşlar şuan mahkemeye verecekmiş beni okadar sinirlendimki burda günlerce emek veriyorum uğraşıyorum firmalar 1 hediye vermemenin derdine düşmüş bukadar küçülmüşler yani.Ayrıca sonradan bir bayan yazmış bana yok sayfamda karalamışım yarına kadar kendilerinden özür dilemezsem davayı açacaklarmış.Telefondaki beyefendi açtık diyor facebooktaki bayan açıcaz diyor.Bu nasıl bir ikilemdir gözümümü korkutmaya çalışıyorlar.Ben kimseden korkmuyorum haklı olan taraf olduğumdan istediklerini yapabilirler..Sizlerden ricam lütfen bu sayfadan beğenilerinizi geri çekin.Hakkımıda kendilerine helal etmiyorum.
İşte O sayfa: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, 14:41:43 Gönderen: yupi »

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ruj Fashion Hediyemi Yollamadığı Gibi Birde Dava Açacakmış
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2014, 14:48:09 »
geçmiş olsun inşallah başın çok ağrımaz haksızken haklı duruma düşüyorlar
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Ynt: Ruj Fashion Hediyemi Yollamadığı Gibi Birde Dava Açacakmış
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2014, 14:49:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
geçmiş olsun inşallah başın çok ağrımaz haksızken haklı duruma düşüyorlar
çok teşekkürler ağrıycağını hiç sanmıyorum haksız olan kendileri tüm yazışmalarımda duruyor zaten açsınlar dava bekliyorum

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Bir gelişme var mı