Gönderen Konu: Fischem Kozmetik  (Okunma sayısı 42618 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Fischem Kozmetik
« Yanıtla #270 : 22 Kasım 2009, 23:43:35 »
tesekkur ederım
:)

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #271 : 23 Kasım 2009, 13:56:56 »
bende mailinizi aldım ikizlerim ve ben sevindik daha ürün elimize gelmeden :) sabırsızlıkla bekleyip şimdiden teşekkür ediyoruz sayın temsilci ..
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı tornheart

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #272 : 23 Kasım 2009, 15:39:37 »
Bende şimdiden teşekkürlerimi bildiririm sn. temsilci..

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #273 : 23 Kasım 2009, 19:34:14 »
meraklı söylediklerinde çok haklısın.ama benim şahışları diğerlerinden ayrı tutmak gibi bir düşüncem yok inanın.sadece ilk yazan birkaç kişiye ürün sözü verdim oda eldeki imkanlar dahilinde.aralık ayında toplantı için istanbulda olacağız.bu konuyuda gündeme getireceğim.söz verdiğim 2-3 arkadaş dışında özellikle bebek ürünü yollayacak güçte değilim :) cepten alıp göndermem gerekecek.birilerini sevindirirken,diğer arkadaşlarımı üzmek istemiyorum.bu yüzden artık numune göndermeyi düşünmüyorum.sohbetimizi edelim,ürün hakknda bilgi isteyen olursa veririm ama bu kadar :) özür dilerim

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #274 : 23 Kasım 2009, 20:14:56 »
tesekkur ederız verdıgın bılgıler için sevgılı temsilci. benım sormak istediğim bir şey var aslında.sizin sureklı kullandıgınız ve tavsıye ettıgınız urunler var mı?
ilaç sanayıınde calısanlar ılac ıcmezler hatta doktorlar bıle ılacı cmezle cunku ıcerıgını bılırler. kola fabrıkalarındakı işçiler kola içmezler cunku onlarda ıcerıgını bilirler. bende aslında her urunu kullanmam bırının tavsıye etmesı lazım.
siz işin içindesiniz madem bize şiddetle kullanın diyebılecegınız bır ürün var mı acaba  ???
:)

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #275 : 23 Kasım 2009, 23:24:56 »
bizim ürünlerimiz ağızdan alınan tedavi amaçlı ürünler değil,yani ilaç değil.bizim ürünlerimiz tedaviye yardımcı ürünler.cilde uygulanan,cilt sorunlarını gideren ürünler.ter önleyiciler,tüy dökücüler,el ve ayak kremleri,bit ürünleri,siğil gidericiler,nemlendiriciler,cildi yenileyici ürünler yani kozmetik ağırlıklı ürünler.o yüzden şu ilacı kullanın diyemiyorum :) cilt için sorarsanız kış ayında olduğumuzdan dolayı bütün ürünlerimizi kullanabilirsiniz :)

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #276 : 24 Kasım 2009, 00:31:13 »
cildi yenileyici ürünlerinizin olduğunu yazmışsınız ordan hareketle benim hamilelikten kalma yüzümde kahverengi lekeler oldu onları giderici bi ürün mevcut mu?

teşekkürler 
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #277 : 24 Kasım 2009, 01:22:38 »
lekeleri görmeden bişey diyemiyorum ama lekeleri tahmin edebiliyorum.çok rastladık bu konuya eczanelerde.o tür deri altı lekelere bizim ürünlerimizin pek faydası olamıyor ne yazıkki.eczacınıza sorarsanız size güzel bir ürün tavsiye edebilir.

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #278 : 24 Kasım 2009, 01:29:14 »
gönderdiğiniz ürünlerden bende kullandım çok faydasını gördüm ürünleriniz gerçekten güzel
aczaneden alıp devamlarınıda kullanacağım arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

medilayn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #279 : 24 Kasım 2009, 01:48:34 »
yeni gördüm ve temsilciye burdan teşekkür etmek istedim.bizim gibi kampanyacıları memnun etmeye çalışması çok güzel.başka firmalar olsa kesinlikle numune vs gönderimini durdururdu ama arkadaş çok iyi organize ediyor kendisini burdan tekrar tebrikler.benim işime yarayacak ürün yok sanırım losyonlar vs haricinde neler var bilmiyorum.
kolay gelsin