Gönderen Konu: bize ait olmayan turkcell faturası  (Okunma sayısı 1663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: bize ait olmayan turkcell faturası
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2014, 10:27:52 »
önce turkcell e bildirin, numarayı kimin üstüne kayıtlı vs. size vermek zorunda

sonra oturdugunuz belediye'nin tüketici hakları hakem heyeti vardır, varsa oraya dilekçe ile başvurun ücretsiz onlar takip ediyorlar. biraz zaman alıyor ama peşini bırakmayın

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2014, 10:31:04 »
Bencede banka kaynaklı olabilir Bizim başımızıda 15 gün önce şöyle bir olay geldi.Ben öldüm dirildim valla.Oturmadığımız evimizi satıyorduk.Müşteri çıktı.Tam işlemleri yapacağız eşimin üzerinde 34 bin tl haciz çıktı.Bunu kaldırın öyle satış yapacağız dediler.Bankaya gittik.Oluru yok.Haciz var diyorlar.Eşimle delirdik valla.Acaba var mı diye düşünmeye başladık.Banka müdürü bize çok ters konuştu.Sonra ben dedim ki borcumuzu görmek istiyorum.Vallahi bir baktım gözlüklü 70 yaş civarında bir adamız resmi var.O da Ali Akdemir.Bu dedim eşim değil.Hepsi doluştular.Banka müdürü karışıklık olmuş özür dileriz gibi bir sürü laf.Eşim tazminat davası açacağım size dedi.Müdür ne yapacağını şaşırdı.Davayı daha açmadı.Müdür arayıp duruyor.Adam bin kere özür diledi.Ama olabiliyor böyler şeyler dedi.Ama bizim o gün yarı ömrümüz geri gitti.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2014, 10:37:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kafayı yemek üzereyim..eşim yurt dışında ve tüm int. bankacığıya ben ilgileniyorum..bugün eşimin maaş hesabında 320 tl lik hiç tanımadıpımız bir turkcell faturası kesilmiş,hem de 320 tl!  >:( otomatik ödeme diyor,işin tuhaf yanı bizim türkcell numaramız yok..napmalı?eşim bebek vs derken vekalet de vermeden gitti.. :(

sizin yaşadığınız sıkıntı tamamen banka kaynaklı bir hata talimatlarım talimat iptal kısmından internet şubesi aracılığıyla iptal edebilirsiniz mevcut talimatlı numara üzerinden size ait olmayan numaraya ait fatura tahsil edilmişse ödeme dekontu ile bankanızın müşteri ilişkileri çağrı hattı ile görüşme sağlayarak şikayet kaydı oluşturmanız gerekir.tüm bunların dışında eşiniz Irak ta kendi üzerine bir hat almış bunu otomatik talimata vermiş olabilir yurtdışı görüşmesi yapan bir hat dışında bu kadar yüksek fatura gelmesi mantıklı değil
ırak ta telefonu yok,çekmiyor bulunduğu bölgede,fatura kesilen cep telefonu numarası kesinlikle bilinmedik bir hat..ama olan bizim 320 liraya oldu,bankayı aradı eşim yurt dışından otomatik ödemeyii iptal ettirdi,işin tuhaf yanı daha önceki aylarda hiç ödenmemiş bu fatura,sadece bu ay..banka turkcelli arayacakmış güya..internette bayiler yapıyor böyle dolnadırıcılıkları yazıyor

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 11 Şubat 2014, 11:06:55 »
internet bankacılığını kullanıtyorsanız yapılabilir sanırım
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 11 Şubat 2014, 12:05:15 »
internet bankacılığı uzun süredir kullanıyoruz,bir sıkıntıı olmamıştı