Gönderen Konu: Fizy'den Ödül Rezaleti  (Okunma sayısı 5477 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Fizy'den Ödül Rezaleti
« : 09 Şubat 2014, 02:29:42 »
Bazen insan keşke kazanmasaydım diyor.

24 Ocak'ta Fizy'nin bir sorusunu cevapladım ve bir kaç arkadaşımla birlikte iphone 5 şarj kabı kazandık. Bir süre geçti, hediyelerden haber yok. Sayfalarına yazdık, derken bilgilerimiz istendi, yine hediyeler yollanmadı. 3 gün önce bir mail geldi. Şarj kabı kazandın ancak sana seyahat adaptörü yollayacağız. Ürünü temin edemiyoruz. Özür diliyorlar. İki ürün arasında maddi açıdan dağlar gibi fark var. Bunu anlattım, kabul etmeyeceğimi, temin süresi uzasa da beklemek istediğimi yazdım. Ancak ürün değişimi yapamayacaklarını yazdılar. Sanki ben ürün değişimi istedim!
Sonrasında ürünü istemediğimi, hakkımı başka şekilde arayacağımı yazdım. Umut Karlıklı isminde pazarlama sorumlusu mail attı. Size koleksiyon değeri taşıyan sadece 999 adet üretilen anahtarlığımızı da yollayacağız. Bir de fizy 1 aylık üyelik. Lütfen kargo yollamayın, dedim. İki ürünün birbirinin yerine geçemeyecek ürünler olduğunu anlattım. Ancak sonuç alamadım. Ürünü yolladılar. Ben de almadan geri yolladım.

Fizy 'nin kalitesi ortaya çıkmış oldu açıkçası. Bu firmanın notunu vermeniz açısından anlatmak istedim. Sanırım temin sorunu değil de 200 tl lik ürünü 5 kişiye vermek sonradan mantıklı gelmedi kendilerine.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Fizy'den Ödül Rezaleti
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2014, 11:42:55 »
Facebooktan konuştuğun bendim benim face im şikayet edilip kapanmıştı onda takılıyordum bayadır bırakamadım sonra.

Ben 2.sıradaki kazanan kişiye sordum ona öyle bir mail gelmemiş

:(

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2014, 12:15:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Facebooktan konuştuğun bendim benim face im şikayet edilip kapanmıştı onda takılıyordum bayadır bırakamadım sonra.

Ben 2.sıradaki kazanan kişiye sordum ona öyle bir mail gelmemiş

:(

Peki sana hediye yollanmadı mı?
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2014, 12:23:45 »
Bana ne mail, ne hediye ne de sormama rağmen cevap geldi.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2014, 13:03:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bana ne mail, ne hediye ne de sormama rağmen cevap geldi.

Bana Aras Kargo ile yolladılar. Senin durumun çok daha ilginç. Demek böyle bir firma. 1-2 kişiye mail atıp tepkiyi ölçtüler. Ben çok tepki gösterince de ağzımı kapamaya acil bir hediye yolladılar. Ben her gördüğüm yerde yaşadığım bu rezaleti anlatırım bundan sonra.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2014, 13:56:17 »
anlatılmayacak bir rezalet de değil. eğer ödül vermeyeceksen ya da vereceğin ödülü değeri hiç de uygun olmayan başka bir şey ile değiştireceksen neden yarışma yaparsın. neden olumsuz reklamı göze alırsın?

ben bir kaç gün daha süre vereceğim bakalım en azından  cevap verme tenezzülünde bulunacaklar mı ? Ama anlaşılan iPhone5 şarj kabı hediyeleri başka insanlara hediye edilmiş. Bize de anahtarlık ve bir aylık fizy ödülü layık görülmüş. aaa bir de seyahat adaptörü vardı değil mi ?

normalde kazananlarda ilk sıradayım bana yazılmaması da ayrı bir ilginç  >:( >:( >:( 

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2014, 13:39:43 »
bana iphone 5 kabı ve anahtarlık geldi  ??? ???  ;D

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2014, 19:22:46 »
sadece 2 kişiye geldi diğer biz 3 e yok

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2014, 20:26:49 »
yani toplamda 5 ödül verdiler ve sadece ikisine de mi vaat ettiklerini yolladılar  >:(

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2014, 20:34:04 »

Rezalet ya bataryalı ıphone kılıfı nereye , seyahat şarjı nereye arada 180 tl gibi fark var temin edemiyorsan ayarında başka hediye yolla o zaman.