Gönderen Konu: Netlioo - Yeni Kazanç Sistemi  (Okunma sayısı 3917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bacaksiz_cocuk

• Yeni Kampanyacı
  • *
Netlioo - Yeni Kazanç Sistemi
« : 03 Şubat 2014, 19:24:02 »
Merhaba arkadaşlar. Belki duyan vardır ama duymayan arkadaşlar için Netlioo sitesinden bahsetmek istiyorum.

Sitemizin 4 farklı kazanç sistemi bulunuyor.

1.Alışveriş Yap Kazan
Bu bölümde Netlioo'nun sizlere sunmuş olduğu onlarca bilindik alışveriş sitesinden alışveriş yaparak, kazanç elde edebiliyorsunuz. Örneğin hepsiburada sitesinde 100 liralık alışveriş yaptınız ve bunun %3.5 oranında geri dönüş elde ediyorsunuz.

2.Üye Ol Kazan
Bu bölümde iste sistemin sunmuş olduğu çeşitli sitelere üye olarak 0.50-1.00Tl arasında kazanabiliyorsunuz.

3. Paylaş Kazan
Burada ise sistemin sizlere sunmuş olduğu çeşitli firmaların facebook sayfalarını kendi facebook hesabınızda paylaşmanız ile 0.50-0.90Tl gibi aralıklarda para kazanabiliyorsunuz.

4. Beğen Kazan
Bu bölümde de yine facebook sayfalarını kendi facebook hesabınız üzerinden beğenmeniz durumunda çeşitli aralıklarda para kazanabiliyorsunuz.

Ve birde bu sistemin en önemli özelliği arkadaşlarınız davet ederek, kendi ağınızı oluşturmanız ve kazancınızı arttırmanız. Gerçekten sosyal ağınızı genişleterek günlük 20-30Tl arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Ağıma dahil olduğunuzda benim kazancım sizlerlede paylaşılacaktır :D
Refli üyelik gerçekleştirenlere çok teşekkürler. 

Benim ref. ile üyelik için;

sitenin adresi; netlioo.com
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, 10:19:58 Gönderen: catpat07 »

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Netlioo - Yeni Kazanç Sistemi
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2014, 07:41:29 »
Merhaba arkadaşlar yeni açtığımız facebook sayfamız. Buyrun :D

facebook.com/netlioocu

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2014, 16:11:53 »
Arkadaşlar Bu sistem ile gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Benim alt üyesi olduğum arkadaş netlioo'yu yaklaşık 2 aydır kullanıyor iyi para kazanıyor şu anda.

Sizlerde biraz zaman ayırarak kendi alt üyelikleriniz ile ağınızı oluşturduğunuzda, aylık 200tl civarlarında hatta daha fazla kazanabilirsiniz. Tabi ilk başlarda biraz bazan ayırmak gerekiyor, bende şu an ona yoğunlaştım.

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2014, 10:03:53 »
Buradaki refim ile üyelik yapan arkadaşlara teşekkürler :D

Sorularınız mesaj atabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum.