Gönderen Konu: Temsilci olmayı düşünüyorum Yardım  (Okunma sayısı 1184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
Temsilci olmayı düşünüyorum Yardım
« : 05 Şubat 2014, 22:18:59 »
Arkadaşlar Annem temsilci olmak istiyor hani şu avon benzeri siteler var ya sizce hangisinin temsilcisi olmalıyız hangisi en avantajlısı önerebilirmisiniz ?
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Temsilci olmayı düşünüyorum Yardım
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2014, 01:06:23 »
yapabılecekse eger AVON olsun...en cok satılabılen o...Amwayden uzak dursun...Orıflame Avondan az satılır ama dusunurse onu da olabılır...Dore'yı tamamen geçın zerre satılmıyor...

Temsilcı olacaksa takım öncüsü tanıdığı olsun, onu takip etsin,arasını iyi tutsun...Takım öncüsü temsilci üzerine ürün alıp kendi kazanabiliyor mesela... Ayrıca pek çok dolap döndürebiliyor. Buna çok dikkat.

Yapabilecekse olsun...Ama ben önermiyorum... Onun yerine iş meslek kurslarına gitsin vallahi çoğunda yaş sınırı da yok...

Tercih sizin...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2014, 10:37:37 »
Avrupanetworking'e üye olmalı bence. Pierre Cardin ürünleri ve miorre ürünleri satılıyor katalogdan. Ürünler kaliteli. Kendi satışınızdan da prim kazanıyorsunuz.
 Ben üye yapmıştım birkaç tane. Onlar satış yaptıkça bana heray prim geliyor. O primlerle kendime sipariş veriyorum . Çevreme satış bile yapmıyorum artık.Kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2014, 10:41:44 »
en çok satılanı müşterisi olanı avon. ama ilk başta aşırı bir kazanç beklemesin anneniz

benim de akrabam yaptı zor, çok koşturmacalı uğraşmalı ama karşılığını az almacalı 

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2014, 13:40:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
en çok satılanı müşterisi olanı avon. ama ilk başta aşırı bir kazanç beklemesin anneniz

benim de akrabam yaptı zor, çok koşturmacalı uğraşmalı ama karşılığını az almacalı 
Avrupanetworking'e üye olmalı bence. Pierre Cardin ürünleri ve miorre ürünleri satılıyor katalogdan. Ürünler kaliteli. Kendi satışınızdan da prim kazanıyorsunuz.
 Ben üye yapmıştım birkaç tane. Onlar satış yaptıkça bana heray prim geliyor. O primlerle kendime sipariş veriyorum . Çevreme satış bile yapmıyorum artık.Kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum.
yapabılecekse eger AVON olsun...en cok satılabılen o...Amwayden uzak dursun...Orıflame Avondan az satılır ama dusunurse onu da olabılır...Dore'yı tamamen geçın zerre satılmıyor...

Temsilcı olacaksa takım öncüsü tanıdığı olsun, onu takip etsin,arasını iyi tutsun...Takım öncüsü temsilci üzerine ürün alıp kendi kazanabiliyor mesela... Ayrıca pek çok dolap döndürebiliyor. Buna çok dikkat.

Yapabilecekse olsun...Ama ben önermiyorum... Onun yerine iş meslek kurslarına gitsin vallahi çoğunda yaş sınırı da yok...

Tercih sizin...

Tavsiyeleriniz için çok sağolun arkadaşlar
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2014, 14:19:01 »
ben avon takım öncusuyum avona üye yapabılırım