Gönderen Konu: Boğaz Ağrısı Sonuçları  (Okunma sayısı 2451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Boğaz Ağrısı Sonuçları
« : 29 Ocak 2014, 14:55:09 »
Kampanya sonuçları bölümünden konuyu takip eden arkadaşlar bilirler. Sonuçlar açıklandığında 3. olarak kazanmıştık. Sonra durmadan sonuçlar değişti. Bir silindik bir eklendik falan.
Nihai olarak yine silindik.
Az önce arayıp sebebini öğrendiğimize göre ben kampanya forumuna üye olduğum için elenmişiz. Yarışmaya eşim adına katılmıştık ama ben üyeyim diye elenmişiz.  Böyle saçmalık olabilir mi?

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: Boğaz Ağrısı Sonuçları
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2014, 15:38:26 »
kampanyacı olmak mı hata ne kadar saçma bir şey yaptıkları çok yanlış kampanyacılar çok büyük bir kitle ve firmalar kampanyacılardan dolayı reklam vs yapıyorlar bizler sadık insanlarız kampanyacı olmak hataysa demekki bizler yıllarca hata üstüne hata yapmışız nasıl bir firma anlam veremedim özlem hanım siz Allah a havale edin hakkınızla yarıştınız başka yerlerden büyük çdüller kazanın inşlh
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2014, 18:06:24 »
Bence herkes kampanyacı olarak yazmalı firmaya. ben yazıcam hemen.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2014, 19:00:07 »
Kimseye bisey demiyorum artik. Sonuçlar değişince yazdim herkes yorum yazabilir mi diye 1-2 arkadaş hariç kimseden ses cikmadi. adamlar da arkamiz sağlam değil diye boyle yaptılar iste. Adamlar sayemizde reklam yapti, biz havamizi aldik.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 20:08:05 Gönderen: ozlemce108 »

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2014, 19:59:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kimseye bisey demiyorum artik. Sonuçlar değişince yazdim herkes yorum yazabilir mi diye 1-2 arkadaş hariç kimseden ses cikmadi. adamlar da arkamiz sağlam değil diye boyle yaptılar iste. Adamlar sayenizde reklam yapti, biz havamizi aldik.

ben hemen yazdım facebook hesaplarından. herkes yazmalı bence.