Gönderen Konu: KAZANDIĞIMIZ ÖDÜLLERİ DEĞERLENDİRELİM :)  (Okunma sayısı 7086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

miralay

• Ziyaretçi
Ynt: KAZANDIĞIMIZ ÖDÜLLERİ DEĞERLENDİRELİM :)
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2009, 16:04:19 »
iyi fikir arkadaslar isteyen takas isteyen bağış yapabilir

Çevrimdışı esra85

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2009, 17:13:50 »
iyi fikir ama henüz adam akıllı bişey kazanamadım kazanacagımı da sanmıyorum ;D

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 27 Haziran 2009, 15:01:30 »
bu kazandıklarımızı gitti gidiyor da fln satanlar var, merak ediyorum alıcı oluyor mu?
 yani ben dandik dundik cd, dvd ,kitap fln kazanıyorum genelde, kim n'apsın ?
 alan oluyor mu gerçekten merak ediyorum..  ;D
 büyük hediyeler hariç..  :)
HeDoNisT !!

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 27 Haziran 2009, 15:43:58 »
Arkadaşlar bende karar verdim kullanmadığım eşyaları çok uygun fiyatlardan satacağım. Gitti gidiyor.com 'da ilanı tam veriyordum ki kredi kart numarası istedi açıkçası güvenemedim.. Hanqi siteden nasıl satabilrm ? bir bilqiniz varmı ?
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #24 : 27 Haziran 2009, 15:45:50 »
Arkadaşlar bende karar verdim kullanmadığım eşyaları çok uygun fiyatlardan satacağım. Gitti gidiyor.com 'da ilanı tam veriyordum ki kredi kart numarası istedi açıkçası güvenemedim.. Hanqi siteden nasıl satabilrm ? bir bilqiniz varmı ?

sahibinden.com 'u dene !

Çevrimdışı jade

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 10 Eylül 2009, 23:13:09 »

sahibinden.com 'u dene !

ben gittigidiyora üyeyim çok alışveriş yaptım ve çok ürün sattım 3 yıldır ve hiç sorun yaşamadım kredi kart numarasıyla ilgili

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #26 : 10 Eylül 2009, 23:32:47 »

sahibinden.com ilan vermek ücretsiz

Çevrimdışı uzaksehirler

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 13 Eylül 2009, 02:47:17 »
kullanmayacağım hic bir kampanyaya katılmıyorum. site güvenilmez geldiyse yada cok zaman alıcı oyunsa  katılmıyorum. 100 kampanya varsa benim katıldıgım 5 i gecmez. kazandıgım ödülleride degerlendirme sorunum olmuyor.Mesela bebek sitelerinin kampanyaları. şöyle düşünüyorum ben kazanırsam işime yaramaz cünkü çocuklarım büyüdü.yegenlerimin bebekleri var ama hic emek vermeden hediye kazanacak. ama sonuclar acıklandıgında emek verip kampanyaya katılan  bebek sahibi o hediyeye ihtiyacı olan anne üzülecek.bu da adaletsizlik olur. Gercek ihtiyacı olan kampanyaya katılmak için zaman harcayan kişiye haksızlık yapamam. bu sebeple kazandıgım ödülleri bizzat kendim degerlendiriyorum. 

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 26 Eylül 2009, 16:47:09 »
açıldımı arkadaşlar takas vs kendi aramızda alış veriş sayfası

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 26 Eylül 2009, 23:08:50 »
kullanmayacağım hic bir kampanyaya katılmıyorum. site güvenilmez geldiyse yada cok zaman alıcı oyunsa  katılmıyorum. 100 kampanya varsa benim katıldıgım 5 i gecmez. kazandıgım ödülleride degerlendirme sorunum olmuyor.Mesela bebek sitelerinin kampanyaları. şöyle düşünüyorum ben kazanırsam işime yaramaz cünkü çocuklarım büyüdü.yegenlerimin bebekleri var ama hic emek vermeden hediye kazanacak. ama sonuclar acıklandıgında emek verip kampanyaya katılan  bebek sahibi o hediyeye ihtiyacı olan anne üzülecek.bu da adaletsizlik olur. Gercek ihtiyacı olan kampanyaya katılmak için zaman harcayan kişiye haksızlık yapamam. bu sebeple kazandıgım ödülleri bizzat kendim degerlendiriyorum.  
yorumun gerçekten çok güzel olmuş tebrik ederim : ) çok güzel bir anlayış........ sanırım fazla söze gerek yok : )
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !