Gönderen Konu: modasor  (Okunma sayısı 832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
modasor
« : 07 Ocak 2014, 14:31:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

♛ İşte yarışma tweeti,RTleyin kazanın! 10000 çeşit çanta Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'da tek noktada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  pic.twitter.com/n8uBjHZ1Z7

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: modasor
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2014, 14:41:56 »

♛ İşte yarışma tweeti,RTleyin kazanın! 10000 çeşit çanta Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'da tek noktada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  pic.twitter.com/n8uBjHZ1Z7

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2014, 14:13:13 »

♥♥♥ Bugün ModaSor'da yarışma zamanı! Bu harika elbiseyi kazanmak istiyorsanız RT'leyin ve takipte kalın... :) pic.twitter.com/l5lb1ZSTVy

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2014, 01:28:44 »
Yarışmamızın kazananı belli oldu! Katılan herkese çok teşekkürler... Kazananımız @yaseminsemirgin oldu. Bilgilerinizi DM olarak bekliyoruz..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2014, 01:28:58 »
Yarışmalarımız yine devam edecek, hem de birbirinden güzel elbiseler ve @Dekosor dan hediyelerle! Bizi takibe devam edin...
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ