Gönderen Konu: sana bir tarifim var  (Okunma sayısı 2779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
sana bir tarifim var
« : 27 Aralık 2013, 12:26:59 »
4 hafta önce sana bir tarifim var sitesine üye oldum tarif ekliyorum sana ürünü yazdığım halde reddedilme sebebi olarak sana ürünü içermiyor diyor ve sıralamaya girenlere baktım puanları çok yüksek hiç tarifi yok 30 tanede kulakçık şifresi girmiş o kadar puanda olması imkansız sanaya facebooktan msj attım sıralamadakilerin çoğunun tarifi olmadığı halde yüksek puanları var dedim 2 hafta oldu cevap bile vermediler artık kullanmıyorum siteyi kullanan kişilerde dikkat etsinler resmen kandırılıyoruz

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: sana bir tarifim var
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2013, 12:30:24 »
Tariflerin kabul olması için sana ürünü içermesi ve daha önce eklenmemiş olması gerekiyor puan yapanlar haftanın aktivitesini yaparak , kendi ekledikleri tarifi facebook twitter da paylaşarak diğer ekli tariflere oy vererek ve kendi tariflerine oy toplayarak yapıyorlar şahsen uğraşmanı önermiyorum büyük zaman kaybı ve ulaşılacak puanlar değiller

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2013, 12:34:15 »
:) orda tam bir çete var. sana paketlerinden çıkan şifreleri giriyorlar birde..ama öyle 1-2 değil 35 tane şifre giriyorlar haftada.35 tane sana paketi zaten bir sürü para yapar.
izgim

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2013, 12:36:55 »
2 hafta kullandım artık kullanmıyorum o kadar uğraşmaya değmiyor