Gönderen Konu: nescafe'den 3 MERCEDES A180 VE 333 SONY PLAYSATATİON 4 15 OCAK - 15 NİSAN  (Okunma sayısı 19934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maliyeci

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ben fiş olayını bir fiş ile çözdüm. Şifreleri göndermeye de fiş aldıktan sonra başladım.
7. Ikramiye tesliminde SIFRELI ÜRÜN AMBALAJI ve FIS/FATURA ibrazi zorunludur.

Bir kişi sadece bir adet hediye alabilecek, daha fazla çıksa bile.
6. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben fiş olayını bir fiş ile çözdüm. Şifreleri göndermeye de fiş aldıktan sonra başladım.
7. Ikramiye tesliminde SIFRELI ÜRÜN AMBALAJI ve FIS/FATURA ibrazi zorunludur.

Bir kişi sadece bir adet hediye alabilecek, daha fazla çıksa bile.
6. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.
sayın maliyeci siz daha iyi bilirsiniz ama tek fişle 2 ürün alıp, 2 ayrı kişi adına yollayıp, ikisinin adına da ödül çıkarsa aynı fişi kullanabilirmiyiz. SMMMO bu konu hakkında ne diyor.

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı
migros'dan bedavaları alırken fiş istiyorlar mı?

Çevrimdışı aynaz

• Acemi Kampanyacı
  • **
gİRDİĞİM ŞİFREYE HATALI KULLANILMIŞ VEYA KAMPANYA DIŞINDAKİ BİR ŞİFRE DİYOR.YENİ ALDIM MİGROSTAN HEPSİNİ GİRDİ BİRİNİ GİRMİYOR.ÜZERİNDEDE ÇEKİLİŞ AMBLEMİ VAR >:(

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
gİRDİĞİM ŞİFREYE HATALI KULLANILMIŞ VEYA KAMPANYA DIŞINDAKİ BİR ŞİFRE DİYOR.YENİ ALDIM MİGROSTAN HEPSİNİ GİRDİ BİRİNİ GİRMİYOR.ÜZERİNDEDE ÇEKİLİŞ AMBLEMİ VAR >:(
şimdi bana da aynısı çıktı  ::)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member

İki kutu aldım  , fişi atmışım  ;D

Bedavalar kampanya bitiminden sonramı alınacak içlerinde şifre var ?

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....

İki kutu aldım  , fişi atmışım  ;D

Bedavalar kampanya bitiminden sonramı alınacak içlerinde şifre var ?

sadece bedava kısmı kesilip ürün alınacak yere verilecek, şifreli kısım sizde kalacak
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
   banada 200 şifre arasından sadece 1 tanede öyle oldu şifrede net doğru kullanılmış veya geçersiz şifre diyor

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
   banada 200 şifre arasından sadece 1 tanede öyle oldu şifrede net doğru kullanılmış veya geçersiz şifre diyor
arkadaşlar bende de 2 kere oldu ama o anda ekran donduğu için yada 2 kere tıkladığınızda 2 tıklamayıda algılıyo ilk olanı kabul ediyo 2. tıkladığınızda kullanılmış şifre diyo paketler dursun atmayın bence...
;)

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar bende de 2 kere oldu ama o anda ekran donduğu için yada 2 kere tıkladığınızda 2 tıklamayıda algılıyo ilk olanı kabul ediyo 2. tıkladığınızda kullanılmış şifre diyo paketler dursun atmayın bence...
denedim sayfayı yeniledim falan ama olmadı keşke daha önce yazsaydınız attık gitti çıkarsa (ki fazla umutlu değilim ama iştee)inşallah attığıma çıkmaz  :D