Gönderen Konu: nescafe'den 3 MERCEDES A180 VE 333 SONY PLAYSATATİON 4 15 OCAK - 15 NİSAN  (Okunma sayısı 19969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bedavaları kampanya bittikten sonra alamıyor muyuz? ben önceki senelerde öyle yapmıştım.
bedava kısmını keserek kampanya sürecinde bedaba ürünü alıyorsun artık
iyimiş. verdikleri üründen de kod çıkıyor mu peki?

Çevrimdışı cico23

• Deneyimli Kampanyacı
  • geri geldim :D
bu kampanyayla sahalara dönelim  ;D ;D ;D

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Migros'ta 10 lu paket 3 TL arkadaşlar. Tane başına hesaplayınca 10 lu paket, 15 li paketten bile ucuza geliyor. 2 paket aldım ben.

Önceden iki tane tekli almıştım onlarda bedava yoktu. Bunlarda bedava çıktı, Migros vs bedavasını vermez. İşin yoksa bedavayı verecek yerel market bul. Bakkallar, büfeler alışverişi oradan yapmadın diye pek bedavayı vermeye yanaşmıyor. Tabii burası İstanbul taşı toprağı para :)
şimdi aynı durum bende de oldu ben de real den aldım çoklu paket aynı fiyata ve bedava çıktı aklıma da şu geldi hadi bedava ürünü karşılamaya kalksalar elimdeki paketi alacaklar bedava ürün verdiler diyelim bu defa da katılım yaptığım paket ibrazı olmayacak nasıl ürün alacağız nasıl yapacağız işin içinden çıkamadım gitti :D

MİGROS sıkıntısız veriyor bedavaları ayrıca kampnya açıklandıktan sonra da alabiliyorsun bedavaları geçen sene almıştım yada bedava yazan kısmı kesip alabiliyorsun sıkıntı yaratmıyor migros

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Bende migrosa sordum, olmuyo dedi ?
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
İnternet üzerinden göderirken sıkıntı yaşayanlar yönlendirme olmadan direk  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin    bağlantısını kullanabilirler

Çevrimdışı recepkiran_20

• Yeni Kampanyacı
  • *
nescaafeeeeee beniimssiiiiiiiin :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :o

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
10 taneden 5 bedava çıktı kampanya bitene kadar dolu olur bakkal da yok alacak nereden alabiliriz veren market var mı acaba ?

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı
aynen ya şu bedavaları alabileceğimiz bi yer var mı? bide sadece bedava yazan yeri kessek kabul ederler mi ki? hiç sanmıyorum ama.

Çevrimdışı Costa Cortez

• Acemi Kampanyacı
  • **
aynen ya şu bedavaları alabileceğimiz bi yer var mı? bide sadece bedava yazan yeri kessek kabul ederler mi ki? hiç sanmıyorum ama.

malesef ambalaj bütün olarak teslim edilmeli tahrif edilmiş eksik ambalaj kabul edilmiyormuş

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı

malesef ambalaj bütün olarak teslim edilmeli tahrif edilmiş eksik ambalaj kabul edilmiyormuş

e o zaman kazanırsak ambalaj ibrazını nasıl yapıcaz?