Gönderen Konu: nescafe'den 3 MERCEDES A180 VE 333 SONY PLAYSATATİON 4 15 OCAK - 15 NİSAN  (Okunma sayısı 19855 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Gönderdik hamdolsun :D
15 ocakta başlamıyor muydu?

15 OCAKTA başlayacak
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Migros'ta 10 lu paket 3 TL arkadaşlar. Tane başına hesaplayınca 10 lu paket, 15 li paketten bile ucuza geliyor. 2 paket aldım ben.

Önceden iki tane tekli almıştım onlarda bedava yoktu. Bunlarda bedava çıktı, Migros vs bedavasını vermez. İşin yoksa bedavayı verecek yerel market bul. Bakkallar, büfeler alışverişi oradan yapmadın diye pek bedavayı vermeye yanaşmıyor. Tabii burası İstanbul taşı toprağı para :)
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı Costa Cortez

• Acemi Kampanyacı
  • **
Migros'ta 10 lu paket 3 TL arkadaşlar. Tane başına hesaplayınca 10 lu paket, 15 li paketten bile ucuza geliyor. 2 paket aldım ben.

Önceden iki tane tekli almıştım onlarda bedava yoktu. Bunlarda bedava çıktı, Migros vs bedavasını vermez. İşin yoksa bedavayı verecek yerel market bul. Bakkallar, büfeler alışverişi oradan yapmadın diye pek bedavayı vermeye yanaşmıyor. Tabii burası İstanbul taşı toprağı para :)
çoklu ambalajlar tekli ambalaj paketleri gibi gibi görselli olmadığı için yerel market veya bakkallarda satılmıyorsa içerisinden çıkan bedavayı almak zor olacaktır.bu sebepten çoklu ürün ambalajı almak mantıklı değil bence

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
geçen yılki ambalajlarla katılırsak acaba olur mu? :D

Eğer kazanırsan şifre ibrazda baktıklarında eski katılım diye eleme edebilirler :D sakata gelirsin sonra hakkın yedeğe geçer :D

Çevrimdışı kampanyac

• Acemi Kampanyacı
  • **
Arkadaşlar aslinda bedavanin icinde de kod var onunla istenirse bedava kahve almadan katilinabilir. Ben acikcasi nescafe satan herhangi bir yerin bedavalari kendi satmamis bile olsa almasi gerektigini dusunuyorum, sonucta karsiliginda o da kahveyi nescafe den alicak, ben almam diye diretirse ana firmaya mail atilir severek alirlar sonra, bence kendinizi zorlamayin,bakkala soyleyin almasi gerektigini mecbur alacak.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
geçen sene 3 BMW ye 3.261.385 olmul bu sene de 333 SONY PLAYSATATİON ekstra var yani kampanya tavan yapar  :o

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı

şimdi aynı durum bende de oldu ben de real den aldım çoklu paket aynı fiyata ve bedava çıktı aklıma da şu geldi hadi bedava ürünü karşılamaya kalksalar elimdeki paketi alacaklar bedava ürün verdiler diyelim bu defa da katılım yaptığım paket ibrazı olmayacak nasıl ürün alacağız nasıl yapacağız işin içinden çıkamadım gitti :D

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı
bedavaları kampanya bittikten sonra alamıyor muyuz? ben önceki senelerde öyle yapmıştım.

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
İntrnet üzerinden yarışmaya katılmayı denedim hata verdi varmı aynı sorunu yaşayan :(

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
bedavaları kampanya bittikten sonra alamıyor muyuz? ben önceki senelerde öyle yapmıştım.
bedava kısmını keserek kampanya sürecinde bedaba ürünü alıyorsun artık