Gönderen Konu: bir sahtekar daha  (Okunma sayısı 4284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
Ynt: bir sahtekar daha
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2013, 13:28:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
birde arkadaş oy vermez oldu. :D neyse hep diyorum '' sanal alem yalan alem ''  ;D

büyük firmalar dışındaki facebook kampanyalarına ödül verse bile katılmayın.bilgileriniz kim bilir nereye gidiyor değmez.

2 sene önceki forum ne güzeldi.hgk bitti malesef
İsteyene oy vermeye çalışıyorum tabi ama eski havası kalmadı dediğin gibi :)

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Ynt: bir sahtekar daha
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2013, 13:40:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hangi zamanı kast ederek sakızdan bahsediyorsunuz bilmiyorum, 2 yıl önceki olayları ve benim o zamanki tavrıma mı vurgu yapıyorsunuz onu da bilmiyorum ama ben iki yılda çok değiştim :)

Değiştim derken daha sinsi oldum, daha çok hak gözetmez oldum, hep bana hep banacı oldum. Benim açımdan iyi gibi :) O zamanlar bırakın başkaları kazansın diyordum, şimdi elimde olsa ben bile bırakmam  ;D

Sakızları veren firma First, bu ise lady man style diye, ismi bile meymenetsiz bir sayfa. Sakız gelmedi diye konu açılsa anlarım ne de olsa kurumsal bir firma ama bu sayfa ödülü vermemiş şikayet etsen ne olacak? Kaldı ki ben kötü birşey de dememişim ama hemen alındınız. Sadece bu kıytırık sayfalara prim vermeyin demek istemiştim ama siz belli ki farklı anlamışsınız.

bende kötü anlamda ya da iğneleyici olarak demedim Oktay yanlış anlaışmak istemem
kendi tavrımdan bahsettim beni yakından tanıyanlar bilirler yarışma hediyesi şartları v.s. okumam
çoğu zaman sağolsun Fidan emine sümeyye yelda felan uyarırlar beni şartlar şunlar v.s. diye
en son xbox kazandığım yarışmada hayat ağacı yaptım ama açıklanana kadar bilmiyordum hediyesini herkes yapıyor diye yaptım :)
sadece teknosa card finansınkiler gibi belli bazı yarışmalarda hediyeye bakıp giriyorum ki zaten onlardan da kazanamıyorum genelde kazandıklarım hep süpriz oluyor :)
pc yi açıp başına geçtiğimde sayfama düşen kampanyalara katılıyorum a -b-c firması diye ayırmıyorum
yıllardır da katılırım ben pek değişmedim blogları çok severim fırsat buldukça onlara katılırım
eskiden de çok paylaşırdım hala da paylaşırım eskiden de evime 2 den fazla aynı ürün gelecekse çoğu süpriz olacak şekilde yollardım hala da aynısını yapıyorum çünkü bazen hediye basit diyebiliyorsun ama başkasının işine yarayacak birşey oluyor yada beğendiği birşey oluyor.Minicik bir süprizle karşımdakini mutlu etmek eskiden de beni mutlu ederdi hala da ediyor
sen kendindeki değişikliğe iyi diyorsan birşey diyemem yapı meselesi

benim bu sayfayı şikayet ederken ki amacım hediyeyi bana vermemesi değil sahtekarlık yapmasıydı yoksa bir battaniye olsa ne olur olmasa ne olur sanki tüm yarışmalara ihtiyacımız olduğundan mı katılıyoruz
en sevdiğim şey tıkla kazandı neredeyse 1 yıldır alamıyorum 1-2 defa foruma yazdım alan olmadı
dahada ne zorluyacağım insanları dedim
en son geçenlerde bir arkadaşım söylemeden almış bilkazandan Allah razı olsun

hgk bitmedi bence hala HGK ruhu taşıyan insanlar var yani en azından benim çevremde var
ama dediğim gibi eskiden aynı numaraya 3-5 kişi birden almaya kalkardı birçok kişide hep banacı oldu ki bunlardan biride benim diyorsun  ;)
bir söz var herkes kapısının önünü süpürse mahalle tertemiz olur diye hepimiz eskisi gibi paylaşımcı olsak bence herkes tekrar eskisi gibi olur içinden gelmeyen bile mecburen ortama uyum sağlamak için yardımcı olur tabi buda benim fikrim
son olarak kimseyi kırmak üzmek istemediğimi belirtiyorum
hepimize bool bereketli kazançlar
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.