Diğer > Kampanya Şikayet

hediyeleri göndermeyen firmalar

<< < (2/18) > >>

sanko86:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBana Ülker Laviva'dan gelmedi.İki defa mesaj yazdım en kısa sürede kargoya verilecektir dediler gelen giden yok. :(

--- Alıntı sonu ---
ülker geç gönderir ama gönderir.

sudenazelif:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHilal Mocanla Yazdan kazandığım hediye gelmedi. 3 ay geçti
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

--- Alıntı sonu ---
Bundan benim kazandığım hediye gelmedi . Kurban bayramı esnasında mesaj attım. Bayram nedeniyle gönderimler aksadı diye cevap verdiler. Henüz gelen giden yok

--- Alıntı sonu ---
Ben yine yazdım. Yetkililere bildireceğiz. sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler yazmışlar. 3 ay oldu ya.

3333iga:
vileda dan hediye seti gelmedi..
tytz den cipsler  gelmedi..dilimizde tüy bitti söyleye söyleye..kasım demişlerdi en geç..acaba 2014 kasım falan olmasın >:( >:(

mor menekşe:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHilal Mocanla Yazdan kazandığım hediye gelmedi. 3 ay geçti

--- Alıntı sonu ---
Bundan benim kazandığım hediye gelmedi . Kurban bayramı esnasında mesaj attım. Bayram nedeniyle gönderimler aksadı diye cevap verdiler. Henüz gelen giden yok

--- Alıntı sonu ---
Ben yine yazdım. Yetkililere bildireceğiz. sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler yazmışlar. 3 ay oldu ya.

--- Alıntı sonu ---
ya arkadaşlar beklemeyin hakkınızı alın ben 10a yakın mesaj yazdım sallıyorlar sonra inadına atın mesaj sizde.öyle şey mi olur

sudenazelif:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHilal Mocanla Yazdan kazandığım hediye gelmedi. 3 ay geçti

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
ya arkadaşlar beklemeyin hakkınızı alın ben 10a yakın mesaj yazdım sallıyorlar sonra inadına atın mesaj sizde.öyle şey mi olur

--- Alıntı sonu ---
Siz detanamı yazdınız yoksa defans a mı

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git