Gönderen Konu: hediyeleri göndermeyen firmalar  (Okunma sayısı 67077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Ynt: hediyeleri göndermeyen firmalar
« Yanıtla #30 : 19 Aralık 2013, 21:18:49 »
turcell superonlınedan anneler gununde kazandıgım telefon gelmedı o akadar yazdım arayan soran yok

Çevrimdışı motokops

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #31 : 19 Aralık 2013, 22:02:46 »
Superfresh süper listeden 1. haftada kazandığım ödülüm gelmedi.4 ay olmuştur kazanalı.hediyeler gönderilecek denildi ama hala dönüş olmadı bana.Artık söylediğimde cevapta yazmıyorlar.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 19 Aralık 2013, 22:25:23 »
bu şekilde hediyelerinizi göndermeyen firmaları şikayet.com'a şikayet ederseniz bence firma sorunu olduğu için sizlere hemen dönerler, benim hediye değil ama aldığım bir ürünle ilgili bir sıkıntım olmuştu firma beni 2 aya yakın oyaladı bu siteye şikayetimi yazdığımın ertesi günü bana döndüler bence sizde bu şekilde kazandığımız ürünler gönderilmedi diye firma adına şikayet açarsanız size kesinlikle dönmek zorunda kalıcaklardır
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı Hatice Boz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 19 Aralık 2013, 22:42:23 »
Bende Elidorun kombinini yapan kazanıyor yarışmasını kazandım defalarca masaj atmama  rağmen hediyemi göndermediler o kadar zoruma gittiki o kadar mesajıma bir kere bile yanıt vermediler keşke katılmasaydım emeğime yazık :'(

Çevrimdışı karacham

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #34 : 26 Aralık 2013, 10:06:08 »
facebook kampanyalarından galeri bizim den çanta kazanmıştım hala gelmedi defalarca yazmama rağmen cevap alamadım

Çevrimdışı azurya

• Acemi Kampanyacı
  • **
goody mama hediye mamayı yollamıyor
« Yanıtla #35 : 23 Şubat 2014, 04:53:58 »
arkadaşlar goody kedi maması sayfası var her 10.kişiye mama hediyesi veriyorlar maile geldi iletişim bilgilerimi yazdım 2 ay oldu gelmedi mama maillerine 5  6 kez yanıtla yazdım sordum cevap yok bende paylaşmak istedim.

Çevrimdışı kelimeler_yetse

• Usta Kampanyacı
  • kaderini yaşa yada yenisini yaz!
« Yanıtla #36 : 23 Şubat 2014, 05:43:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar goody kedi maması sayfası var her 10.kişiye mama hediyesi veriyorlar maile geldi iletişim bilgilerimi yazdım 2 ay oldu gelmedi mama maillerine 5  6 kez yanıtla yazdım sordum cevap yok bende paylaşmak istedim.
aynen. benimde yollamadı kaç kez mesaj yolladım,ben bile unuttum

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 23 Şubat 2014, 22:02:41 »
Molped den ocak başında hediye kazanmıştım göndermeyi geçtim cevap bile vermiyolar  >:(

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 24 Şubat 2014, 00:33:55 »
Ygt medya travel den seyahat çantam gelmedi
Nuh un ankara makarnasından hediye paketim gelmedi
Balparmaktan 14 subat hediyem gelmedi
Eşime de ülker doreden hediye paketi gelmedi
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 24 Şubat 2014, 11:09:09 »
aynen. benimde yollamadı kaç kez mesaj yolladım,ben bile unuttum

ben bu yazılanları görünce arkadaşlar sizin adınıza sayfa linkini kopyalayıp goody mamaya mesaj attım facebook sayfasından bana geri dönüş olarak ;
Merhaba Sevda Hanım, konu ile ilgili adres bilgisi bize gelen herkese hediyesinin gönderimini yapıyoruz. Şikayetçi olan kullanıcıların isimleri bilseydik kontrol ederdik. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

şeklinde bir mesaj aldım isterseniz facebook üzerinden tekrar mesaj atın firmaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buradan mesaj olarak atarsanız mutlaka dönüyorlar geriye
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)