Gönderen Konu: valiz ihtiyacı olan acil baksın  (Okunma sayısı 1081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
valiz ihtiyacı olan acil baksın
« : 26 Ocak 2014, 20:35:22 »
valiz ihtiyacı olan hemen baksın.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

alıntı.

Bügün özdilekteydim valizlerde indirim vardı. 4 tekerli almak istiyordum. Mağazada en küçük boy 59 a orta boy 89 a büyük boy 119 liraya düşmüştü. Ban fiyatları bu şekilde bile cazip gelmişti. Ancak yanımda araba olmadığı için internetten almak istedim. Özdilek in kendi internet sitesinde 3 boyu da 59 lira. 3 boyunu da aldım. Fiyat çok iyi. Yaz gelmeden tatilden önce çok iyi fırsat.

yukarıda ki linkten bakabilirsiniz başka renkleri de var. Pierre Cardin in valizleri kadar kaliteli orada açıp bakıp bayağı bi baktım. Pierre Cardinle yan yana koydum baktım. Pek büyük bir kalite farkı yok.

Arkadaşlar bugün özdilek de bizzate kendim baktım link attığım modele. hemen yanında pierre cardinler vardı pek bir kalite farkı yok. tekerleri de gayet sağlam. Pvc olanlara bi şey diyemiyorum çok incelemedim. Kargoyu soranlar olmuş kargo ücretsiz.

Çevrimdışı selgu

• Usta Kampanyacı
Ynt: valiz ihtiyacı olan acil baksın
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2014, 21:03:02 »
teşekkürler .Eşim yurtdışına gitcek bende bakıyordum büyük boyu nasıldır fazla kalcak eşim baya büyük bir valiz lazım cok ağır olmayacak görmeden almak  kararsızkaldım şimdi

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: valiz ihtiyacı olan acil baksın
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2014, 20:04:01 »
Az önce mağazaya gittik izde.Sonra geldim ve nete girdim..Artık valiz maliz yok mağaza da :) İyi yakalamışsın ama farketmişler sanırım..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...