Gönderen Konu: Tada  (Okunma sayısı 2781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
Tada
« : 09 Ocak 2014, 14:00:36 »
Tada
ta!da! Dağlarda yarışmamız başlıyor!

ta!da! dağlarında çıkacağın eğlenceli yolculukta en çok ta!da! sandviç paketini toplayan 15 kişiden biri ol ta!da! lezzetleriyle dolu bir hediye sepeti kazan!

Yarışmaya katılmak için ihtiyacın olan adres; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ta!da! Dağlarda yarışmamız başlıyor!

ta!da! dağlarında çıkacağın eğlenceli yolculukta en çok ta!da! sandviç paketini toplayan 15 kişiden biri ol ta!da! lezzetleriyle dolu bir hediye sepeti kazan!

Yarışmaya katılmak için ihtiyacın olan adres; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı pervin

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Tada
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2014, 14:49:13 »
kampanya ya katıldım fakat kayakcıyı ileri doğru hareket ettirmeyi başaramadım

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2014, 15:52:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kampanya ya katıldım fakat kayakcıyı ileri doğru hareket ettirmeyi başaramadım
Siz de en azından kayakçı çıkmış bende o da çıkmadı sadece kar yağışı var :D

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2014, 15:55:05 »
hileciler girdi hemen devreye oynanmaz artık

Çevrimdışı artun

• Usta Kampanyacı
  • Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kuralı koyar!
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2014, 16:01:35 »
ta!da! Dağlarda YARIŞMA KURALLARI

1- Yarışma 9 Ocak Perşembe günü başlayıp 30 Ocak Perşembe günü 21:00'da sona erecektir. Yarışma sonunda kazanan ta!da! Facebook sayfasında ilan edilecektir.

2. Yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden kaynaklanabilecek her türlü teknik aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmez.

3. Yarışmaya katılım kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, ta!da! sorumlu tutulamaz.

4. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

5. Ad, soyad, iletişim bilgisi eksik veya yanlış olan talihlilere hediyesi verilmez.

6. Her bir e-posta adresi yarışmaya katılmak için yalnızca bir kez kullanılabilir. İki ya da daha çok katılımcının aynı e-posta adresini kullanmaları yasaktır. Her katılımcı yarışma süresi boyunca yalnızca bir tane Facebook hesabı kullanma hakkına sahiptir. Birden fazla üyeliği olan katılımcıların sadece ilk üyelikleri geçerli olacaktır.

7. Talihliler kazandıkları ödülü nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez ve satamaz.

8. Yarışma kazananlarına hediye edilecek ödül ta!da! hediye paketidir.

9. Yarışmanın sona ermesinden sonra, kazanan talihli ile email veya telefon yoluyla kontak kurulmasının ardından kendisinden 3 gün içinde yanıt alınamaması halinde bu hak bir sonraki yedek kazanana geçer. Aynı devir kuralı yedek kazanan için de geçerlidir.

10. Bu yarışma Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında düzenlenmiştir.

11. Yarışmayı düzenleyen ta!da! yarışma kurallarını değiştirme, yarışmayı geçici olarak durdurma ve gerektiğinde yarışmayı zamanından önce sonlandırma hakkına sahiptir.

12. Her katılımcı yarışma sonunda yarışmayı 5 arkadaşına önereceğini kabul eder ve ancak bunu gerçekleştirmesi durumunda tam katılım hakkı kazanır.

13. Yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemlerin tespit edilmesi durumunda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan yarışmadan ihraç edilecektir. Bu kişilerin, ödül kazansalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranış tespit edilmesi halinde ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

14. Her katılımcı kuralların tamamını okuyup onayladığını taahhüt eder.

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2014, 17:51:11 »
kar yağışı çok güzel birde kahve aldım izliyorum  :D :D :D :D
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı kampanyac

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2014, 17:55:59 »
Gözden kaçan ama önemli bir ayrıntı var;

12. Her katılımcı yarışma sonunda yarışmayı 5 arkadaşına önereceğini kabul eder ve ancak bunu gerçekleştirmesi durumunda tam katılım hakkı kazanır.

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2014, 18:12:04 »
Gözden kaçan ama önemli bir ayrıntı var;

tamam da biz daha yarışamadık ki

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2014, 13:25:57 »
ta!da! dağlarında çıktıkları eğlenceli yolculukta en çok ta!da! sandviç paketini toplayan 15 kişi ta!da! lezzetleriyle dolu hediye paketi kazandı. Katılan tüm yarışmacılarımıza teşekkür ederiz!

İşte Kazanalar;

Nuray Çakmak
Abdullah Köksoy
Huriye Yalçın
Yelda İncitmez
Aylin Ünal
Seda Zeytinoğlu
Atilla Hatipoğlu
Serdar Şahin
Pervin Tunay
Eda Aslan
Gülşah Erkan
Tuğba Kahraman
Hülya Akbay
Birsen Yüceur

Kazanan talihlilerimizi tebrik eder, adres bilgilerini özel mesaj yoluyla bildirmelerini rica ederiz.
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ