Gönderen Konu: Konu açmaktan kaçanlar  (Okunma sayısı 13114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Konu açmaktan kaçanlar
« Yanıtla #60 : 28 Kasım 2013, 16:49:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
zaten ben her kampanya için konuşmuyorum ama gözünüze takılın aa bunun konusu vardı dediğiniz en az 5 konu vardır. Bunlar için en azından daha özenli olunabilir.

onlar yapılıyor zaten. benim dediğiniz şekilde eski konudan devam ettiğim bir çok kampanya var forumda.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Konu açmaktan kaçanlar
« Yanıtla #61 : 28 Kasım 2013, 20:57:22 »
@liweshow orada ironi vardı.yani forum bitmiş konuyu açıp açmamak en son tartışılması gereken şey demek istemiştim. beni rahatsız eden bir şey yok. bu forum için bir çok manevi emek verdik uykusuz kaldık paylaşım yaptık destek verdik vs akla gelen herşeyi yaptık ama olayın sonunda '' sanal alem yalan alem '' noktasına geldi. piyasada forumsuz çok site var kampanya sitesi

forum nedir ? diyalogtur+sohbettir+mesajdır+paylaşma+yardımlaşma dır. burasını diğer kampanya forumlarından ayıran farklı kılan ve bana göre 1 numaralı kampanya forumu yapan bu özelliklerdi... di diyorum di....

eğer bu özellikler önemsenmiyorsa anlamını yitirmişse.foruma ne gerek var o zaman. bizde kimkazandı.com dan takip ederdik mesaj yok yorum yok sohbet yok oda bu açıdan bir numara site.

forum demek '' dil '' demek. benim için konuyu kim açmış kim açmamış önemli değil takılmam böyle şeylere.ama forum bitmiş malesef.eski tadı tuzu neşesi yok.paylaşım yok yardımlaşma yok.sömüren sömürdü.sömürülen kampanyalar bitince forumda bitti gibime geliyor.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM