Gönderen Konu: Konu açmaktan kaçanlar  (Okunma sayısı 13204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pesimist06

• Usta Kampanyacı
Ynt: Konu açmaktan kaçanlar
« Yanıtla #20 : 27 Kasım 2013, 23:07:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Naçizane benimde şikayetçi olduğum bir olay var, o da konuların sadece linkle açılması mesela arkadaş bir başlık yazıyor birde link koyuyor içeriğine dair hiç bir belirti yok mesela ben beğen paylaşlarla zaman kaybetmek istemiyorum ama yarışmanın ne olduğunu anlamak için bakmak zorunda kalıyorum
bunu sonradan girenler tamamliyor zaten.o anda zamani yoksa, konu kacmasin diye aciyorsa bir arkadaş, detaya inemez ki.

alt tarafı kopyala yapıştır yapacak

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2013, 23:10:23 »
Tamam.konuyu acan yapamadiysa siz yapin.en azindan sizden sonra girenleri kurtarirsiniz

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2013, 23:16:06 »
ben katıldığım her kampanyayı açıyorum, eger telden katıldıysam da sızlerden bırıne dedıgım cok olmustur. Ancak kampanyaları acarken bakıyorum kı ohooo katılmıs cemı cumle bız daha yenı acıyoruz oluyorum ve actıgım konunun altına da yazıyorum....tesekkur meselesı gıbı bu konuda...bam telı seklınde...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2013, 23:19:17 »
Sunu demek istiyorum pesimist arkadasim, haklisiniz istediginiz seyde belki ama maalesef her sey tam olamiyor bazen.konuyu bir arkadas eksik acsa bile, iyi ki acmis deyip eksikleri bizler tamamlasak olmazmi.bazi konularda acaba fazla mi beklenti doluyuz.ve bu konuda bu ise yeni girenlerde iyice armut pis agzima dus moduna mi giriyorlar?

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 27 Kasım 2013, 23:22:17 »
En basit örneği size.Ayan açar gider.Ayana kızmadan hemen ardından siz kalan yerleri tamamlayabilirsiniz.Adamın açtığı konu sayısı ve sürekliliği ortada.O yüzden onun kadar konu bulamasanız bile devamını tamamlayabilirsiniz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #25 : 27 Kasım 2013, 23:29:36 »
En basit örneği size.Ayan açar gider.Ayana kızmadan hemen ardından siz kalan yerleri tamamlayabilirsiniz.Adamın açtığı konu sayısı ve sürekliliği ortada.O yüzden onun kadar konu bulamasanız bile devamını tamamlayabilirsiniz.
ayanin actigi bazi kampanyalarda,ilk ben gorduysem, bulamadigim ve bunalima girmisligim bile var benim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sonra allahtan birileri tamamliyorda geciyor  ;D

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 27 Kasım 2013, 23:35:18 »
ayanin actigi bazi kampanyalarda,ilk ben gorduysem, bulamadigim ve bunalima girmisligim bile var benim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sonra allahtan birileri tamamliyorda geciyor  ;D

ben heyecan katıyorum biraz emek verin diye anlayan yok, armut piş yok öyle :D

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #27 : 27 Kasım 2013, 23:36:39 »
Hee hee psikologa gideceğim sonunda :)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #28 : 27 Kasım 2013, 23:57:18 »

ben heyecan katıyorum biraz emek verin diye anlayan yok, armut piş yok öyle :D

yalnız ıcımde kalacagına ortada kalsın sızı ne elestırebılıyor ne de yanlısınızı duzeltebılıyoruz bunu bılın...yoksa actıgınız kampanya sayısı ortada, ona kımsenın sözu olmaz
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 27 Kasım 2013, 23:59:28 »
evet hiç vaktim yok ama anlamak çok zor tabi bunu değil mi? kimseye yaranamazsın zaten, neyse ben buyum o kadar konu açıyorum hala şikayet ediyorsunuz ya pes,