Gönderen Konu: Ağızdan nefes alarak uyumak  (Okunma sayısı 2067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ağızdan nefes alarak uyumak
« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2013, 21:26:52 »
ben 8 sene önce 2 defa burun ameliyatı oldum.Nefes alamıyordum.Kemik ve burun eti vardı.Dışarıdan bakıldığındada çok küçük bir burnum vardır.Ameliyat sonrasında çok rahatladım.İkisinide lokal anestezi ile oldum.Şimdi nefes yönünden hiç problemim kalmadı.Fakat söylemeyecektim.Dayanamadım.Benim amaeliyatta koku sinirlerimi öldürdüler.Koku alamıyorum.Üstelik profa ameliyat olmuştum.Çok dikkat edin.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2013, 09:51:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim eşim 8 sene o spreylerden kullandı.ki malum 5 günden fazla kullanılması zararlı..canlı müzik yaptıkları için sıkmadan söyleyemezdi..lazer oldu ama bi halta yaramadı.sonra eskişehirde bi dr.keşfettik..hem et alındı, hem kıkırdak düzeltildi hem sinüsler temizlendi..ameliyattan çıktı tampon falan hiçbişey yoktu..dedim niye ameliyat etmediniz nooldu? hayır ameliyat oldu dediler:) şok geçirmiştim böyle ameliyatmı olur diye..olalı 2 seneyi geçti.çok memnun.dünya varmış diyor:)  doktor çok önemli..eğer eskişehirde olmayı düşünürseniz dr.ismi verebilirim.geçmiş olsun

Özel mesajla iletin lütfen.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2013, 09:53:14 »
Hiç sinüs rinse burun yıkama denedinmi ?

tıkanıklık burun içindeki etlerden olduğu için faydası olacağını sanmam ama inceleyeceğim.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2013, 09:54:18 »
ben 8 sene önce 2 defa burun ameliyatı oldum.Nefes alamıyordum.Kemik ve burun eti vardı.Dışarıdan bakıldığındada çok küçük bir burnum vardır.Ameliyat sonrasında çok rahatladım.İkisinide lokal anestezi ile oldum.Şimdi nefes yönünden hiç problemim kalmadı.Fakat söylemeyecektim.Dayanamadım.Benim amaeliyatta koku sinirlerimi öldürdüler.Koku alamıyorum.Üstelik profa ameliyat olmuştum.Çok dikkat edin.

Şu halimle zaten çok az koku alıyorum :)
 Nietzche

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2013, 11:22:38 »
Şöyle bir durumda var. Kıkırdağı yani kemiği almak orada yer açtığından iyi geliyor. Eti de aldırınca bir süre çok rahatlıyorsun. Ama benim gibi burun etleri alerjik ise ilerde de zaman zaman şişmeler oluyor etlerde ve yine tıkanabiliyor. Ama ameliyat olmadan önceki duruma gelmedi hiç.Ynai ameliyat herşeyi çözmesede genel bir rahatlama söz konusu.Bide o burun spreyi gerçekten seni daha kötü ediyor sakın kullanma..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #15 : 24 Kasım 2013, 11:35:01 »
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, özel hastanede bir daha muayene olup ona göre yol çizeceğim inşallah.
 Nietzche