Kampanyalar > Instagram Kampanyaları

İnstagram Hesaplarımız

<< < (3/11) > >>

kyigit:
instagram hesabım kapatıldı, ben de uğraşmadım yenisini açtım bakalım o ne kadar dayanacak.. denizk73

nesliyaren:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapininstagram hesabım kapatıldı, ben de uğraşmadım yenisini açtım bakalım o ne kadar dayanacak.. denizk73

--- Alıntı sonu ---

sizin de mi :( benim de kapatıldı, yenisini de açmadım. dayanamadım eşimin gerçek hesabından bikaç katıldım, her gün söyleniyor.  eşiminkini de kapattırırsam çok fena olacak :( instagram merkez mail adresini bulsam yazacam ama tr 'ye yönlendiriyor

kyigit:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapininstagram hesabım kapatıldı, ben de uğraşmadım yenisini açtım bakalım o ne kadar dayanacak.. denizk73

--- Alıntı sonu ---

sizin de mi :( benim de kapatıldı, yenisini de açmadım. dayanamadım eşimin gerçek hesabından bikaç katıldım, her gün söyleniyor.  eşiminkini de kapattırırsam çok fena olacak :( instagram merkez mail adresini bulsam yazacam ama tr 'ye yönlendiriyor

--- Alıntı sonu ---

Bi kod gönderdiler.. o kodu kağıda yazıp elimde tutarken yüzümün göründüğü bi foto istiyorlar geri açmak için.. uğraşmadım ben de. Telefon onayı da yapmıştım ama kurtarmadı

levser16:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ugurab:
instagram.com/uguragirgol/?hl=tr

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git