Kampanyalar > Instagram Kampanyaları

İnstagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

(1/9) > >>

emk87:
İnstagramı kullanmayan arkadaşlar için bilgi vermek istedim.
İnstagram akıllı telefonlara yüklenen bir uygulama ile kullanılabiliyor. İstenilen resimleri programa yüklüyoruz ve takipçilerimizin görmesini sağlıyoruz. Resimleri beğenebiliyoruz ve resimlere yorum yapabiliyoruz.
Akıllı telefonu olmayanlar için instagrama internet üzerindende erişim sağlanabiliyor. Resimlere beğeni ve yorum bırakılabiliyor ama resim eklenemiyor.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu adresten instagram hesabı açabilirsiniz.

Yanlışım varsa detaylı bilen bir arkadaş düzeltirse sevinirim :)

J3askan:
Ne yanlış olabilir ya :D bende bu kadar biliyorum fazlasını bilen yazsın :)

yupi:
bende şunu merak ediyorum facedeki gibi instagramdada artık başkalarının resmi paylaşılıyor ama onu nasıl beceriyorlar bi ben yapamadım :D

emk87:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinbende şunu merak ediyorum facedeki gibi instagramdada artık başkalarının resmi paylaşılıyor ama onu nasıl beceriyorlar bi ben yapamadım :D

--- Alıntı sonu ---
ben paylaşılmıyor diye biliyorum resmini çekip kendi profilinizde yayınlayabiliyorsunuz ama ben kampanyalara o şekilde katılıyorum mesela

lerzankara:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinbende şunu merak ediyorum facedeki gibi instagramdada artık başkalarının resmi paylaşılıyor ama onu nasıl beceriyorlar bi ben yapamadım :D

--- Alıntı sonu ---
ekran görüntüsü ile katılıyorum bende
daha kolay yolu varsa bilen bizimle de paylaşabilirmi?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git