Gönderen Konu: Acer Muhteşem 8'li Sonucu  (Okunma sayısı 2566 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
Acer Muhteşem 8'li Sonucu
« : 15 Kasım 2013, 17:07:40 »

Jüri Alp Mor'un sebebini seçti!
Muhteşem 8'li uygulamasına katılarak W510 tableti neden istediğini yazdı, jüriyi ikna etmeyi başardı!
Tebrikler Alp!

« Son Düzenleme: 15 Kasım 2013, 17:08:44 Gönderen: !sumak! »

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Acer Muhteşem 8'li Sonucu
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2013, 17:27:14 »
Bu mudu yani en ikna edici. Bişey diyim mi size beğenili yarışmalar jürililerden daha iyi olmaya başladı artık!

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2013, 17:29:52 »
özellikle katılmadığım bir yarışmaydı :) acer'in yarışmaları genelde böyle.. jurili yarışmalar iyidir (beğenilileri sevmiyorum) ama juri var juriiii var arasıra yarışmaları elemek lazım zaman kaybı olmaması açısından
izgim

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2013, 18:03:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
özellikle katılmadığım bir yarışmaydı :) acer'in yarışmaları genelde böyle.. jurili yarışmalar iyidir (beğenilileri sevmiyorum) ama juri var juriiii var arasıra yarışmaları elemek lazım zaman kaybı olmaması açısından

pepsinin xbox verdiği arkadaşın twitlerine de bakmanızı öneririm. o kadar sığ olmak yetiyorsa neden kasıyoruz ki?

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2013, 18:08:54 »

pepsinin xbox verdiği arkadaşın twitlerine de bakmanızı öneririm. o kadar sığ olmak yetiyorsa neden kasıyoruz ki?

pepsiiii hani şu ramazanda juri ile seçiyoruz dedikleri halde aslında sistemin belirli saatte msj gönderenlerin kazandığı ( açlık- yadımseverlik gibi tek cümlelerin kazandığı) kampanyayı yapan  firmaydı dimi ? :D
şaka bi yana malesef öyle oluyor işte bazen ben de hayret ediyorum,o kadar basit özensiz yazılmış yorumlar kazanıyor ki..dediğiniz insan o zaman da kendine kızıyor 'neden bu kadar emek verdim ' diye... benim de başıma çok geldi..tecrübe ile sabit.
izgim

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2013, 23:58:24 »
 :'( :'( :'( :'(
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2013, 02:27:49 »
Aferdersiniz ama kusmak istiyorum, yazıklar olsun. Bunlar juri filan değil kardeşim, tanıdıklara çalışıyorlar gibi. Eminim daha güzelleri varmıştır.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2013, 15:46:34 »
saçma sapan hiç bir zeka ürünü cümlenin dahi olmadığı bir yazı seçilmiş.diyorum ya binlerce yazıyı inceleyemezler gelişi güzel seçilmiş gene
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Kasım 2013, 17:17:50 »
belki de katılım çok olmuştur okuya okuya sıkılmışlardır okuduğumuz kadarından bir şey seçelim gitsin demişlerdir  :D

Çevrimdışı kıreyzi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2013, 18:27:02 »
jüriye oynamış bence ondan kazanmış :)