Gönderen Konu: isyan etmemek elde değil  (Okunma sayısı 1936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
Ynt: isyan etmemek elde değil
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2013, 00:33:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş...bu tarz insanlar karakterlerini ve kalitelerini gösteriyorlar böylece gerçek yüzlerini görüyoruz ve onlara ne kadar güveniceğimizi gösteriyorlar...işin bu boyutundan bakınca çokta dokunmuyor insana şahsen ben artık böyle yapınca daha az üzülüyorum bazende listemden (hayatımdan) çıkarıyorum

herkeste bir üst düzey yaşarım ben havaları... facebook'a da twitter'a da baksan herkes h sonu boğazda kahvaltı yapıyor, gece konserlere gidiyor. haftasonları o kadar kim takılıyor sosyal medyada anlamak zor. kampanya konusunda da aynı şey geçerli. ben onların vereceği hediyeye tenezzül etmem laflarıyla daha kaliteli insan oluyorlar. bana küçük hesaplar peşindesin diyen yada bunu ima eden kaç kişi var saymadım.

kimseye bişey açıklama yapmak zorunda değilsiniz, bizim araladığımız ölçüde girebilirler kapılarımızdan, siz anladığım kadarı ile çok iyi niyetle yaklaşmışsınız onlarda herşeyi söyleme cüretini gösteriyorlar...neyse konu uzadıkça uzuyor konuşucak çok şey var ama meşgul etmek istemiyorum kimseyi...kısaca geçmiş olsun ama hayatımızdaki kişilere verdiğimiz değerleri basamak şeklinde sıralandırmadığımız, herkesle herşeyi paylaşamıycağımızı ben yeni öğreniyorum sizede kolaylıklar diliyorum...hayatımızda açıklama yapmamız gereken insanlar en değerlilerimiz olmalı diyorum

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #11 : 04 Kasım 2013, 01:00:20 »
yardım istediğin zaman görmezden gelirler, kargo geldiğinde de gene lerzana gelmiştir diyen kişiler çok
hatta bazıları abartıp kargoları biz alacağız diyorlar
geçenlerde çikolatamı ve neskafelerimi eşimin işyerine bırakmışlar ordada açmış yemişler içmişler  sinir oldum
bu benim maaşım o yiyen adamlar izin istese esirgeyecek değilim ama saygısızca aman nolcak nasılsa beleş diyorlar yaa >:( >:( >:(
bu benim emeğimin karşılığı yani maaşım ister az ister çok ama bana ait
onlar benimle maaşlarını paylaşıyormu ki ben onlarla paylaşayım dedim:(( eşimee de çıkıştım
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 04 Kasım 2013, 09:42:37 »
yardım istediğin zaman görmezden gelirler, kargo geldiğinde de gene lerzana gelmiştir diyen kişiler çok
hatta bazıları abartıp kargoları biz alacağız diyorlar
geçenlerde çikolatamı ve neskafelerimi eşimin işyerine bırakmışlar ordada açmış yemişler içmişler  sinir oldum
bu benim maaşım o yiyen adamlar izin istese esirgeyecek değilim ama saygısızca aman nolcak nasılsa beleş diyorlar yaa >:( >:( >:(
bu benim emeğimin karşılığı yani maaşım ister az ister çok ama bana ait
onlar benimle maaşlarını paylaşıyormu ki ben onlarla paylaşayım dedim:(( eşimee de çıkıştım

ben normal sohbet ederken 'sana bir link gönderdim kabul etsene onu' dediğim zaman bir anda susan adam bile gördüm. Diyorum ya facebookta dünyayı kurtardığı için bi linke tıklamak onu yolundan alıkoyacak ama kendileri candy crush vb istekleri yağmur gibi atarlar. Bir de boş işler bunlar dedikten sonra senin kazandığın iyi bişeyi görünce nasıl katılınıyor bunlara diye soran komik tipler var ki hiç sormayın. Bizim milletimize göre gittiğin kafede 50 kuruş fazla gelen hesaba itiraz etmek ayıp, küçük hesap peşinde olmak; ama aynı kafede 5 liralık hamburgere 15 lira vermek üst düzey yaşamak...

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 04 Kasım 2013, 10:02:29 »
Kampanya hesabında sadece kız kardeşim ekli akrabalardan kimse ekli değil. Çünkü az çok tahmin edebiliyorum insanların düşüncelerini.

Allah'a şükür burada kazandığımız hediyeleri alacak gücümüz var ama kampanyacılık olayını çözebilecek tanıdıklarımız yok galiba.

Üst düzey yaşamak neyse onu bir türlü anlayamadım.

Üf ya sen bunları nasıl kazanıyorsun diye ağızlarının suyu akar.

Ama bu tarz hediyelere de tenezzül etmezler çok komik

Geçen senelerde  bir akrabanın yanında kargom gelmişti hala sen nasıl kazandın o hediyeyi diye ballandıra ballandıra anlatır.

(Gelen hediye de fikri mühim orkid kampanyasıydı)

Her gün kampanya sitesinin adını söylememe rağmen sen nasıl kazanıyorsun hediye bize anlatmıyorsun saklıyorsun diye söylüyor.

Armut piş ağzıma düş meselesi yani

Hediye kazanırsam da kargo gelirse ne olduğu hakkında kimseye açıklama yapmıyorum 

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 04 Kasım 2013, 10:41:38 »
Kampanya hesabında sadece kız kardeşim ekli akrabalardan kimse ekli değil. Çünkü az çok tahmin edebiliyorum insanların düşüncelerini.

Allah'a şükür burada kazandığımız hediyeleri alacak gücümüz var ama kampanyacılık olayını çözebilecek tanıdıklarımız yok galiba.

Üst düzey yaşamak neyse onu bir türlü anlayamadım.

Üf ya sen bunları nasıl kazanıyorsun diye ağızlarının suyu akar.

Ama bu tarz hediyelere de tenezzül etmezler çok komik

Geçen senelerde  bir akrabanın yanında kargom gelmişti hala sen nasıl kazandın o hediyeyi diye ballandıra ballandıra anlatır.

(Gelen hediye de fikri mühim orkid kampanyasıydı)

Her gün kampanya sitesinin adını söylememe rağmen sen nasıl kazanıyorsun hediye bize anlatmıyorsun saklıyorsun diye söylüyor.

Armut piş ağzıma düş meselesi yani

Hediye kazanırsam da kargo gelirse ne olduğu hakkında kimseye açıklama yapmıyorum

işaretlediğim yerler başta olmak üzere hepsine imzamı atarım.

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 04 Kasım 2013, 10:52:56 »
geçmiş olsun. her cümlenize katılıyorum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2013, 10:54:53 »
geçmiş olsun. her cümlenize katılıyorum

çok teşekkür ederim.