Diğer > Serbest Kürsü

Yeni Kampanyacılara Öneriler

<< < (7/8) > >>

guvenkoksal:
Ek: Eğer "çekilişle sürpriz hediyeyi kazanma şansı " diye yazıyorsa anlayın ki uğraşmaya değmez. Abuk subuk bir şey gönderecekler demek ki. (Ben böyle çekilişlere bulaşmıyorum, tavsiyemdir sizde bulaşmayın değmez...)

kampanyacihan:
Oooo bak bu önerileri her yerde göremeyiz ha. Çok faydalı olmuş elinize sağlık ^^

ChinaMug:
Arkadaşlar bugün itibari ile başlamış olduğumuz yeni dönemimizde; tertemiz bir sayfayla, etkin verimli çalışmalarla ve yaşanan problemlerin çözümü doğrultusunda atılan yeni adımlarla mutlu , huzurlu günler diliyorum..

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinArkadaşlar bugün itibari ile başlamış olduğumuz yeni dönemimizde; tertemiz bir sayfayla, etkin verimli çalışmalarla ve yaşanan problemlerin çözümü doğrultusunda atılan yeni adımlarla mutlu , huzurlu günler diliyorum..

--- Alıntı sonu ---

eski nikin neydi.ne problem yaşandı.eski sayfa kirlimiydi yeni sayfa temizlendi  :D anlamadım olayı şimdi detay lütfen  ;D

balca:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinArkadaşlar bugün itibari ile başlamış olduğumuz yeni dönemimizde; tertemiz bir sayfayla, etkin verimli çalışmalarla ve yaşanan problemlerin çözümü doğrultusunda atılan yeni adımlarla mutlu , huzurlu günler diliyorum..

--- Alıntı sonu ---
hocam doğru sitede misiniz ? Etkin verimli çalışma derken ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git