Gönderen Konu: Siz Olmadan Başaramayız! Gelin Birlikte Kazanalım  (Okunma sayısı 3608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı farmasi zinciri

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • Hayallerini gerçekleştirmek için Seni bekliyoruz!
    • Ek iş yada ek gelir elde etmek isteyenlerin adresi
Evinizin konforunu kaybetmeden
SGK + prim + %33 kar marjı + lüks araç + yurt içi yurt dışı ücretsiz tatil ve daha bir çok imkan farmasi de. Diploma aramıyoruz cinsiyet farkı gözetmiyoruz tek şartımız +18 yaş. Reşit olan herkes Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan kendi işinin sahibi olmak için Türkiye nin her ilinden başvuruda bulunabilir. Profesyonel bir ekiple çalışarak kariyer yapmanın gururunu kazanmanın verdiği güveni yaşayın Üstelik çalışma saatlerinizi ve gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.En önemlisi çalışıyor dahi olsanız şartlarımız geçerlidir...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan üye olabilirsiniz.
1. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI ( İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI HİÇ BİR MADDE İÇERMİYOR. )
2. HELAL BELGEMİZ VAR.( DOMUZ YAĞI , ALKOL YOKTUR.)
3.TSE İSO-9001 sertifikalı
4.Entegre tesisi dahil aynı çatı altında 5 ayrı fabrika
5.Sağlıklı ürünler bitkisel ve meyve özü takviyeli
6.Adan Z ye tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz 2000 in üzerinde ürün çeşidi
7. ÜRÜNLER HARİKA VE GRAMAJLAR DOYURUCU
8. NETWORK’ DE EN ÇOK KAZANDIRAN
9. EN ÖNEMLİSİ %100 TÜRK MALI GELECEĞİNİZİ GÜZELLEŞTİREN BU İŞ FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hayatınızı değiştirmeye size kazandırmaya hazırız.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Siz Olmadan Başaramayız! Gelin Birlikte Kazanalım
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2013, 12:57:14 »
Ben bir tartışma ortamı başlatmak istemiyorum ama lütfen doğru bilgi verin. Şimdi size başvurduğumda hemen bir araç verip sgk işlemlerini mi başlatıyorsunuz? Yazdığınız çok yanlış anlamaya müsait.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2013, 13:41:32 »
ben bu zincirin ilk üyelerindendim ne araba ne sgk nede telefon hattı verildi ilk 3-4 ay üyelerimle güzel cirolar yaptık ürünleri pahalı geldi müşterilere sonra bıraktım
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2013, 21:13:32 »
Yok öyle bişey klasik marketing sistemi