Gönderen Konu: Klima Önerisi  (Okunma sayısı 2014 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Ynt: Klima Önerisi
« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2013, 00:47:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
klima alırken A+  olanını  tercih ederken en uygun  kalite ve fiyatı  beko ve  arçelikte  bulursun  bence
salon icin 15000 btu normal odalara 10-13000 btu uygun olur.
hocam bizde şöyle bi kanı var beyaz eşya markalarını elektronikte tercih etmiyoruz pek

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2013, 00:51:15 »
A ve A+ olduğu sürece hepsi aynı işi yapar,çok fazla para dökmeye gerek yok klimaya sırf marka diye. Arçelik kullanıyorum 2 yıldır en ufak bir problem yaşamadım,2 yıl önce 750tlye almıştım A sınıfı. Kışı çok rahat çıkarmanızı sağlar 15-20m2 bir odada.
zibro varmış ısınma için süper diyolar ilk defa duydum

gazla çalıştığı için kapalı alanda uzun süreli kullanımda koku yapabilir.
zibro oyle mi

aynen ben kullanmadım ancak kullanan arkadaşım uzun süre açınca yapıyor bazen demişti.

Çevrimdışı blackhawk

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #12 : 09 Ekim 2013, 11:26:47 »
Mitsubishi,sharp,toshiba inverter klimaları tavsiye ederim.Klima teknisyeniyim bu markalar klima markaları arasında verilen parayı hakeden markalardandır.Fiyatları diğerlerine göre pahalıdır ama elektrik faturası geldiğinde cihaza verdiğin paranın karşılığını aldığınızı görürsünüz,alerji ve astım hastalığı olan varsa sharp klima almanız iyi olacaktır. :)

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2013, 11:35:19 »
klima alırken A+  olanını  tercih ederken en uygun  kalite ve fiyatı  beko ve  arçelikte  bulursun  bence
salon icin 15000 btu normal odalara 10-13000 btu uygun olur.
hocam bizde şöyle bi kanı var beyaz eşya markalarını elektronikte tercih etmiyoruz pek
klima  beyaz kadrosunda zaten diger pahalı markalarla bekonun farkı fiyatı vestele hiç bakma,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 09 Ekim 2013, 11:41:32 »
Mitsubishi,sharp,toshiba inverter klimaları tavsiye ederim.Klima teknisyeniyim bu markalar klima markaları arasında verilen parayı hakeden markalardandır.Fiyatları diğerlerine göre pahalıdır ama elektrik faturası geldiğinde cihaza verdiğin paranın karşılığını aldığınızı görürsünüz,alerji ve astım hastalığı olan varsa sharp klima almanız iyi olacaktır. :)
hocam özellikle ısınma için kullanacağız

Çevrimdışı blackhawk

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #15 : 09 Ekim 2013, 11:51:05 »
Bu markalarda sıkıntı olmaz merak etme :)  Bundan 6 sene önce daha işi öğrenmemişken piyasada makul fiyata satılan kafanı apartmanlara çevirdiğinde genellikle tüm evlerde olabilen bir markanın klimasını aldım C sınıfı enerji tüketimli şimdi klimayı açmaya korkuyorum faturayı çok etkiliyor.Bütçe ayarlayabilirsem bu markalrdan birini almak istiyorum özellikle mitsubishi inverter klimayı.Klima tabiki faturayı etkileyecek fakat bence paraya kıy iyisini al,ömürlük olsun az elektirk harcasın.Konuda gazla çalışıyor diye yazılmış tüm klimalar gaz sistemiyle ısıtma-soğutma yapar :)

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 09 Ekim 2013, 12:05:35 »
Antalya'da yaşayınca malum klimasız olmuyor neredeyse mutfağa bile takılacak durumda daha öncesi 2 adet Mitsubishi almıştık biz bu sene 2 yeni klima daha aldık Mitsubishi inverter ve iklimsa dan aldık gayet iyi tavsiye ederim

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2013, 12:07:04 »
Bu markalarda sıkıntı olmaz merak etme :)  Bundan 6 sene önce daha işi öğrenmemişken piyasada makul fiyata satılan kafanı apartmanlara çevirdiğinde genellikle tüm evlerde olabilen bir markanın klimasını aldım C sınıfı enerji tüketimli şimdi klimayı açmaya korkuyorum faturayı çok etkiliyor.Bütçe ayarlayabilirsem bu markalrdan birini almak istiyorum özellikle mitsubishi inverter klimayı.Klima tabiki faturayı etkileyecek fakat bence paraya kıy iyisini al,ömürlük olsun az elektirk harcasın.Konuda gazla çalışıyor diye yazılmış tüm klimalar gaz sistemiyle ısıtma-soğutma yapar :)
hocam daikin nasıl

Çevrimdışı blackhawk

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #18 : 09 Ekim 2013, 12:12:13 »
Daikin da iyidir fakat daikin marka klima kullanan biriyle hiç konuşma imkanım olmadı.Yanlış bilgi vermek istemem :) ama o da güzel marka fiyat,enerji tüketimi, filtreleri yönünden incelemek gerek diğer markalarla.
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2013, 12:15:55 Gönderen: blackhawk »

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 09 Ekim 2013, 12:15:44 »
Daikin da iyidir fakat daikin marka klima kullanan biriyle hiç konuşma imkanım olmadı.Yanlış bilgi vermek istemem :) ama o da güzel marka fiyat,enerji tüketimi filtreleri yönünden incelemek gerek diğer markalarla.
eyw hocam çok saol işin özü ucuza kaliteli klima olmaz diyon yani paraya kıyacaz :D