Gönderen Konu: Sen - Ben Değil Herkes Para Kazanacak  (Okunma sayısı 23423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fredie

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Sen - Ben Değil Herkes Para Kazanacak
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2013, 00:18:18 »
Bende katıldım ama farklı bir firmaya, benim 2 üstündeki kişi bir ayda 16000 lira civarı para kazandığını söyledi, benim bu işler için ne zamanım, ne dilim, ne çevrem var. Saadet zincirlerinin evrilmiş hâli aslına bakarsanız. Pazarlama taktikleri şu: bizim amacımız satış değil, üye kazandırmak ve onlara arada komisyon olmadan ürünleri kullandırmak. Sözde sizi ve bütçenizi düşünüyorlar ama bu arada siz ucuza mal aldım sanırken onların istediğini yapmış oluyorsunuz yani mal satın alıyorsunuz. Kendini bu işe adaydan ve emek veren kazanır ama unutmayın ki piyasanın bir doyum noktası vardır, piramitin tepesinde ise birkaç kişiye yer vardır.
Haksızlığa sessiz kalan dilsiz şeytandır.

Çevrimdışı marlboro__

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2013, 04:37:51 »
Arkadaşlar Öncelikle Firma 6 aylık firma.
Tabii Ömür Boyu Sürücek Hali Yok.
Ben Deneme Amaçlı Olarak 1200tl üye oldum.ve Ekibim Saolsun Paramı 8 günde kazandırdı bana geriye.
en önemlisi şu arkadaşlar örneğin 2.seviyeye çıktınız kesinlikle 1.seviyeye inmiyorsunuz örneğin 2.seviye maaşı 1200$ ise hayatınız boyunca o maaşı alıcaksınız çalışmasanız dahi :)
az daha sabır edin amacım işi gerçekten sizede kazanç sağlamasını elde etmek.
Siz Değerli Üyelere Mahcup Olmak istemem Cunku.

Çevrimdışı cingozzz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2013, 04:18:22 »
Amacım muhalefet olmak değil ama şu tarz işlerden para kazananı hiç görmedim.

Çevrimdışı kampanyac

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2013, 22:50:55 »
Arkadaşlar daha önceleri böyle bir iş için beni çağıran çok da sevdiğim bir arkadaşımla yine böyle merkezi bir yerde görüşmeye gittim, arkadaşım çok iyi niyetli, gerçekten kazanmak isteyen, durumu nispeten de kötüye yakın olduğu için bu noktada çıkış  arayan biriydi. Ancak biz gidip dinlediğimizde ben arkadaşıma malesef bu işin onu bulunduğumuz bu ekonomik durumdan kurtarmayacağını anlattım, sonraları birkaç kere ısrar etti ve sonunda bıraktı peşini ve şu an normal bir işte maaşlı çalışıyor. Demem o ki bazıları zengin olma isteği, kolay yoldan para kazanma isteği ile doluyor olabilir.
Amacım burada bu arkadaşımızla, onun dahil olduğu sistemle ilgili birşey söylemek değil, sonuçta o bu işe inandığına göre kendince güzel nedenleri vardır.
Sizlere bir kardeşiniz olarak, burada ne kadar emek veren insan olduğunu gördüğüm için sizi önemseyen biri olarak diyorum ki, lütfen bu tarz sistemlerden uzak durunuz. Sizi çağırıp anlatmalarıyla da zamanınızı harcamayınız, kimse sizin anne babanız değil, kimse size bedavadan maaş vermez, bu kapitalist düzende lütfen bu tarz zengin olma vaatlerine inanmayınız.
Hepimiz birşeyler kazanmak isteriz, kampanyalar v.s. ile bunu da törpülüyoruz bir şekilde, gözlerimiz uzakları ararken, yanıbaşımızdakilerden olmayalım. Bu işe giren bir arkadaşımın da olup, bir süre sonra zararla çıkmasından ötürü biraz hassas davranmış olabilirim.

Dediğim gibi herkes inanmak istediğine inanabilir, ama biraz iyi yürekli olanlarımız elindeki üç beşi kaybetmesin, hayallere dalmasın nolur.

Çevrimdışı volkin64

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Volkan Yeşildağ
« Yanıtla #14 : 29 Haziran 2014, 02:56:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Evet Arkadaşlar 1 Haftadır Titizlikle Araştırdığım
Ve EN sonunda Katılmaya karar Verdiğim Bu Güzel Organizasyonu Sizlerlede Paylaşmaya Karar Verdim.
Yalnız Gerçekten Çalışmak İsteyen , Çevresi Geniş Olan (Aktif Kişiler) Azimli İnsanlarla Grup şeklinde çalışacağız.Size Bu işin Yani Organizasyonun Tamamını 1 Saatlik Toplantı Şeklinde ANlatacağız.
Öncelikle Söylemekte Fayda var Bu işe Ne pazarlama Diyebilir Nede pazarlama Değil Diyebiliriz.
Tamamiyle kendi çevremizdeki İnsanlarla Uygulama yapacağız.
Toplantılarımız haftada 1 defa Bağdat caddesinde Ofisimizde gerçekleşicektir.
İş hakkında Daha genel Bilgileri Çok Kısa Süre SOnra Buradan AÇıklayıcı şekilde Paylaşıcam Sizlerle.
TÜm kalbimle Söylüyorum Size.ben önce Denemek istedim ve Denedim Ardından Sizlerle paylaşmaya karar verdim.Bende Kazanıcam Sizde kazanıcaksınız Bizlere Katılan herkes kazanıcak.Bu İşte Kazanmayan Kimse Yok.
Organizasyonumuz hakkında Bilgi ALmak isteyen ve gerçekten Bu İşi yapmak İsteyenler 1 saatlik toplantıya Bekliyoruz.toplantıda Grubumuzun Sunum işlemlerini Yapan Arkadaşımız olucak.Biz tek Olarak hareket Etmeyeceğiz.Herkes Birbirine yardım Edicek kazanması için.Çünkü Sizden Sonra kayıt Olanda kazanıcakki Sizde kazanın.Bu işinde Bu Güzelliği Var Arkadaşlar.Üsttekinin kazanması için Alttakinin kazanması lazım.Yani Siz üye Oldugunuzda Biz Sizin kazanmanız için Çalışacağız bu DÖngü Böyle D evam Edicek , Ve Alt Alta plnlarımıza Göre 1000lerce Kişiyi Hedefliyoruz Grubumuzda ve Sizin Altınızda 100 kişi olsa (örnek Olarak) her bir altınızdan 3-5$ kazanıyorsunuz ki zamanla altınızdaki insanlar çoğalıcak.
Hayal Satmıyorum Burada.Denemeden , Görmeden Sizinle paylaşmak istemedim Mahçup Olmıyım Diye.Bu işi Ev Hanımları , Kaporta Ustaları , Herkes yapıyor Bizzat Gözlerimle Gördüm Arkadaşlar..

Detayları çok Kısa Süre Sonra Sizile Burada Paylaşıcam.Sormak istediklerinizide Sorabilirsiniz Ayrıca..
Saygılarımla...
Ufak Bir Not: Altınızda 25 Kişi Olduğunda Kendi şahsınıza Ait Bir Araba Alıp Şirkete beyan Ettiriyorsunuz.Ve Size 750$ 'a kadar olan taksitlerinizi şirket karşılıyor arabanın.sizden istediği tek şeyde arabanızın kapısına ufak bir Sticker yapıştırmanız şirkete Ait Olan.

mesaj atabilirmisiniz
Network Marketing
Eticaret
Bayilik Fırsatları
Semayesiz iş fikirleri
İnternetten Para Kazanma

Çevrimdışı spsk

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #15 : 29 Haziran 2014, 14:56:06 »
bende bilgi rica ediyorum lütfen

Çevrimdışı çokgezen

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #16 : 14 Temmuz 2014, 01:10:07 »
Bence Gano Excel. Ben üye oldum. Bir arkadaşım çok ısrar etti. Şimdi Çok pişmanım. Olan 500 tl.ye oldu. Piramidin en üstündekileri zengin ediyoruz işte. Altınıza üye yapacak birilerini bulamayacaksınız.

Çevrimdışı sevim 49

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 26 Temmuz 2014, 23:39:09 »
Evet Arkadaşlar 1 Haftadır Titizlikle Araştırdığım
Ve EN sonunda Katılmaya karar Verdiğim Bu Güzel Organizasyonu Sizlerlede Paylaşmaya Karar Verdim.
Yalnız Gerçekten Çalışmak İsteyen , Çevresi Geniş Olan (Aktif Kişiler) Azimli İnsanlarla Grup şeklinde çalışacağız.Size Bu işin Yani Organizasyonun Tamamını 1 Saatlik Toplantı Şeklinde ANlatacağız.
Öncelikle Söylemekte Fayda var Bu işe Ne pazarlama Diyebilir Nede pazarlama Değil Diyebiliriz.
Tamamiyle kendi çevremizdeki İnsanlarla Uygulama yapacağız.
Toplantılarımız haftada 1 defa Bağdat caddesinde Ofisimizde gerçekleşicektir.
İş hakkında Daha genel Bilgileri Çok Kısa Süre SOnra Buradan AÇıklayıcı şekilde Paylaşıcam Sizlerle.
TÜm kalbimle Söylüyorum Size.ben önce Denemek istedim ve Denedim Ardından Sizlerle paylaşmaya karar verdim.Bende Kazanıcam Sizde kazanıcaksınız Bizlere Katılan herkes kazanıcak.Bu İşte Kazanmayan Kimse Yok.
Organizasyonumuz hakkında Bilgi ALmak isteyen ve gerçekten Bu İşi yapmak İsteyenler 1 saatlik toplantıya Bekliyoruz.toplantıda Grubumuzun Sunum işlemlerini Yapan Arkadaşımız olucak.Biz tek Olarak hareket Etmeyeceğiz.Herkes Birbirine yardım Edicek kazanması için.Çünkü Sizden Sonra kayıt Olanda kazanıcakki Sizde kazanın.Bu işinde Bu Güzelliği Var Arkadaşlar.Üsttekinin kazanması için Alttakinin kazanması lazım.Yani Siz üye Oldugunuzda Biz Sizin kazanmanız için Çalışacağız bu DÖngü Böyle D evam Edicek , Ve Alt Alta plnlarımıza Göre 1000lerce Kişiyi Hedefliyoruz Grubumuzda ve Sizin Altınızda 100 kişi olsa (örnek Olarak) her bir altınızdan 3-5$ kazanıyorsunuz ki zamanla altınızdaki insanlar çoğalıcak.
Hayal Satmıyorum Burada.Denemeden , Görmeden Sizinle paylaşmak istemedim Mahçup Olmıyım Diye.Bu işi Ev Hanımları , Kaporta Ustaları , Herkes yapıyor Bizzat Gözlerimle Gördüm Arkadaşlar..

Detayları çok Kısa Süre Sonra Sizile Burada Paylaşıcam.Sormak istediklerinizide Sorabilirsiniz Ayrıca..
Saygılarımla...
Ufak Bir Not: Altınızda 25 Kişi Olduğunda Kendi şahsınıza Ait Bir Araba Alıp Şirkete beyan Ettiriyorsunuz.Ve Size 750$ 'a kadar olan taksitlerinizi şirket karşılıyor arabanın.sizden istediği tek şeyde arabanızın kapısına ufak bir Sticker yapıştırmanız şirkete Ait Olan.

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 26 Temmuz 2014, 23:43:53 »
kimse kimseye bedavadan o kadar para vermez:) inanmayın arkadaşlar boşuna cüzdanınızdaki paradan da olursunuz.

Çevrimdışı azurya

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 12 Ağustos 2014, 22:06:38 »
bayan arkadaşlarım yeminle söylüyorum hep aynı yalanlar erkek başıma oriflamme avon hepte bayanlar üye yaptı beni parfümler kremler limitim dahilinde kime sorsam herkes üye kimseye satamadım eşe dosta hediye dagıttım parfümleri borcumuda icrayla ödedim şurda 6 aylık bu kampanyalara katılıyorum 5 6 binliralık ödül kazandım inanın led tv ipadler vs yani çok kazandıran iş diye kandırıyorlar yok amerikan firmasıymış falan