Gönderen Konu: Sen - Ben Değil Herkes Para Kazanacak  (Okunma sayısı 23425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marlboro__

• Acemi Kampanyacı
  • **
Sen - Ben Değil Herkes Para Kazanacak
« : 07 Ekim 2013, 18:59:11 »
Evet Arkadaşlar 1 Haftadır Titizlikle Araştırdığım
Ve EN sonunda Katılmaya karar Verdiğim Bu Güzel Organizasyonu Sizlerlede Paylaşmaya Karar Verdim.
Yalnız Gerçekten Çalışmak İsteyen , Çevresi Geniş Olan (Aktif Kişiler) Azimli İnsanlarla Grup şeklinde çalışacağız.Size Bu işin Yani Organizasyonun Tamamını 1 Saatlik Toplantı Şeklinde ANlatacağız.
Öncelikle Söylemekte Fayda var Bu işe Ne pazarlama Diyebilir Nede pazarlama Değil Diyebiliriz.
Tamamiyle kendi çevremizdeki İnsanlarla Uygulama yapacağız.
Toplantılarımız haftada 1 defa Bağdat caddesinde Ofisimizde gerçekleşicektir.
İş hakkında Daha genel Bilgileri Çok Kısa Süre SOnra Buradan AÇıklayıcı şekilde Paylaşıcam Sizlerle.
TÜm kalbimle Söylüyorum Size.ben önce Denemek istedim ve Denedim Ardından Sizlerle paylaşmaya karar verdim.Bende Kazanıcam Sizde kazanıcaksınız Bizlere Katılan herkes kazanıcak.Bu İşte Kazanmayan Kimse Yok.
Organizasyonumuz hakkında Bilgi ALmak isteyen ve gerçekten Bu İşi yapmak İsteyenler 1 saatlik toplantıya Bekliyoruz.toplantıda Grubumuzun Sunum işlemlerini Yapan Arkadaşımız olucak.Biz tek Olarak hareket Etmeyeceğiz.Herkes Birbirine yardım Edicek kazanması için.Çünkü Sizden Sonra kayıt Olanda kazanıcakki Sizde kazanın.Bu işinde Bu Güzelliği Var Arkadaşlar.Üsttekinin kazanması için Alttakinin kazanması lazım.Yani Siz üye Oldugunuzda Biz Sizin kazanmanız için Çalışacağız bu DÖngü Böyle D evam Edicek , Ve Alt Alta plnlarımıza Göre 1000lerce Kişiyi Hedefliyoruz Grubumuzda ve Sizin Altınızda 100 kişi olsa (örnek Olarak) her bir altınızdan 3-5$ kazanıyorsunuz ki zamanla altınızdaki insanlar çoğalıcak.
Hayal Satmıyorum Burada.Denemeden , Görmeden Sizinle paylaşmak istemedim Mahçup Olmıyım Diye.Bu işi Ev Hanımları , Kaporta Ustaları , Herkes yapıyor Bizzat Gözlerimle Gördüm Arkadaşlar..

Detayları çok Kısa Süre Sonra Sizile Burada Paylaşıcam.Sormak istediklerinizide Sorabilirsiniz Ayrıca..
Saygılarımla...
Ufak Bir Not: Altınızda 25 Kişi Olduğunda Kendi şahsınıza Ait Bir Araba Alıp Şirkete beyan Ettiriyorsunuz.Ve Size 750$ 'a kadar olan taksitlerinizi şirket karşılıyor arabanın.sizden istediği tek şeyde arabanızın kapısına ufak bir Sticker yapıştırmanız şirkete Ait Olan.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2013, 19:12:19 Gönderen: marlboro__ »

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Sen - Ben Değil Herkes Para Kazanacak
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2013, 21:45:10 »
forever living mi?

Çevrimdışı marlboro__

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2013, 23:56:28 »
hayır değil :)

Çevrimdışı raşel

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2013, 20:01:08 »
hadi bakalım bekliyorum acıklamanızı

Çevrimdışı vaga

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2013, 19:53:16 »
bekliyoruz açıklamayı

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2013, 20:09:48 »
Ürün almak gerekiyor mu? Forever livingde falan ürüne göre kp veriliyordu. Yani üye yaptığınız kişi alışveriş falan yapmazsa puan alamıyordunuz.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2013, 23:17:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ürün almak gerekiyor mu? Forever livingde falan ürüne göre kp veriliyordu. Yani üye yaptığınız kişi alışveriş falan yapmazsa puan alamıyordunuz.

o forever living bana hep uydurmasyon gelmiştir. öyle bir anlatıyorlar ki akla mantığa uymuyor dedikleri.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2013, 23:33:07 »

o forever living bana hep uydurmasyon gelmiştir. öyle bir anlatıyorlar ki akla mantığa uymuyor dedikleri.

komşumuz üye oldu, ilk ay 10 bin aldı:)  çok koşturdu, hep üye yaptı falan.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2013, 23:39:17 »

komşumuz üye oldu, ilk ay 10 bin aldı:)  çok koşturdu, hep üye yaptı falan.

sonra 10 bin artarak devam ediyor onların dediğine göre öyle de oldu mu

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2013, 00:04:07 »
hayır, çok yorucu diye koşturmayı bıraktı, ama yaptığı üyelerden birkaç tanesi aktif çıktı galiba, 2bin falan alıyor şimdi ayda
hatta bizde üye olduk, ama herkese yürüyen para gözüyle baktıkları için para verip ürün aldığımızla kaldık.