Gönderen Konu: Samsung Vazgeçenler Kulübü Kazananlar  (Okunma sayısı 2966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Samsung Vazgeçenler Kulübü Kazananlar
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2013, 14:54:05 »
kazananlara tebrikler ..
izgim

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2013, 15:09:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Siret gözüm seni aradı listede,senin vazgeçtiğin şey de iddalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sağlık olsun.

euro basket ( avrupa basket şampiyonası ) 2001 türkiye hidayet türkoğlu forması ve tüm takım ve teknik ekip imzalı 25 imzalı formamdan vazgeçtim  :D maddi ve manevi bedeline paha biçilemez ama harbidende paha biçemediler beş para etmedi  ;D öpüyorum jüriyi  :D kısmette yokmuş demekki  :)

Ama sanırım beğeniliydi bu yarışma, yanlış mı hatırlıyorum?

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2013, 15:14:11 »
söyelemede yapamıcam :) 25 çanta nedir Allah aşkına...bayanlar bilir çoğumuzun 25 e yakın çantası %85 vardır.ve hatta olmasa bile yarışmayı kazandığında gidersin nişantaşı pazarına 5 tl den 25 adet bez çanta alırsın toplam 125 tl.tutar.şimdi burdan maddi ve manevi olarak neyden vazgeçilmiş olur :D diğer kazananlar mantıklı adam cd.dvd. arşivinden vazgeçmiş en kötü tanesi 10 tl olsa bir sürü para eder,artı böyle bir şeyin arşivini yaptığına göre manevi değeri yüksek..diğer çocuk da saçımdan vazgeçirim demiş o da hadi mantıklı..maneviyatı yüksek .. ama kimse bi bayan için 25 çantadan vazgeçmenin zor olduğunu söylemesin :D ben bile çanta takıntım olduğumdan yeri geliyor pahalı marka çantalar alıyorum 25 i aşkın çantam var rahatlıkla da vazgeçerim ne maddi ne manevi kayıp :D haa ama bana gel türk sanat müziği arşivinden vazgeç deselerdi (ki piyasada bulunmayan taş plaklardan trt arşivlerinden bulduklarım var) zor vazgeçerdim :D
izgim

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2013, 15:16:17 »
Siret gözüm seni aradı listede,senin vazgeçtiğin şey de iddalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sağlık olsun.

euro basket ( avrupa basket şampiyonası ) 2001 türkiye hidayet türkoğlu forması ve tüm takım ve teknik ekip imzalı 25 imzalı formamdan vazgeçtim  :D maddi ve manevi bedeline paha biçilemez ama harbidende paha biçemediler beş para etmedi  ;D öpüyorum jüriyi  :D kısmette yokmuş demekki  :)

Ama sanırım beğeniliydi bu yarışma, yanlış mı hatırlıyorum?

hayır jüriliydi.beğenilen 2 kişinin oyu benden azdı hemde yarı yarıya.en beğenilen ilk 50 arasından jüri seçecekti.bende 9 veya 11.sıradaydım
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2013, 15:16:48 »
zaten fotoğrafta da gördüğümüz gibi bayanın kucağındaki çantaların hepsi bez çanta.. yani tanımıyorum Nur Hanımı ve sakın kırılmasın ama biraz haksızlık olmuş..
izgim

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 07 Haziran 2013, 15:21:18 »
saçında yenisi çıkar.dvd koleksiyonuna gelene kadar adamın birisi antika mercedes arabasından vazgeçiyordu.tek rakibim o diyordum.ama zaten 3 kişiye verielcek o kesin seçilir diyordum.oda seçilmemiş. hani vazgeçişler videoya alınacaktı. 2 ayda 50 kişilik lsiteyi açıkladılar.rastgele işte.

hayatımda yüksek oranla kesin kazanırım diye düşündüğüm başka bir yarışma olmadı bu kadar ama jüriyi hesaplayamadım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 07 Haziran 2013, 15:23:37 »
saçında yenisi çıkar.dvd koleksiyonuna gelene kadar adamın birisi antika mercedes arabasından vazgeçiyordu.tek rakibim o diyordum.ama zaten 3 kişiye verielcek o kesin seçilir diyordum.oda seçilmemiş. hani vazgeçişler videoya alınacaktı. 2 ayda 50 kişilik lsiteyi açıkladılar.rastgele işte.

hayatımda yüksek oranla kesin kazanırım diye düşündüğüm başka bir yarışma olmadı bu kadar ama jüriyi hesaplayamadım  :D

ben yine herzamanki gibi seni kesin ilk 3 desin diye görüyordum. ama bu kez totem tutmadı.
izgim

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2013, 15:28:59 »
Merakımdan soruyorum. Vazgeçtiğikleri şeyleri samsung a mı verecekler ödülü alabilmek için.
...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 07 Haziran 2013, 15:29:52 »
Merakımdan soruyorum. Vazgeçtiğikleri şeyleri samsung a mı verecekler ödülü alabilmek için.

evet .. veremezlerse sanırım haklarını kaybediyorlar.
izgim

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 07 Haziran 2013, 15:31:09 »

evet .. veremezlerse sanırım haklarını kaybediyorlar.

o Bonus saçlı olan ne yapacak  :D
Gayret değil, Niyet önemli.