Gönderen Konu: Ağaoğlu  (Okunma sayısı 1816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ağaoğlu
« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2013, 10:10:07 »
Tamam anlaşıldı istanbul da olmak vardı şimdi  ;D

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 27 Mayıs 2013, 10:12:21 »
tebrikler
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Mayıs 2013, 10:15:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yurtdışı Tatiliniz Ağaoğlu’ndan… Ağaoğlu’nun Cevahir ve Capacity AVM’deki stantlarını ziyaret edenler harika bir yurtdışı tatili kazanma fırsatı yakalıyor...

25.04.2013 - 08.05.2013 tarihleri arasında İstanbul Cevahir AVM ve Capacity AVM içindeki kampanya masalarından Ağaoğlu'nun My World Europe ve Bakırköy Veliefendi projesi tanıtımı kapsamında, projeler hakkında yetkililerden bilgi alarak proje tanıtım uygulamasına ücretsiz katılarak ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, e-mail adresi bilgileri, proje kapsamında bölge/daire tercihleri ve diğer bilgilerini sunarak kayıt yaptıran kişiler Paris, Floransa & Roma Seyahati veya Barcelona Seyahati kazanma şansı yakalıyor.

Yok hatırlamıyorum. bir ara sanki bir form vardı onu doldurmuştum. o zaman ben değilim :(

Çevrimdışı isolayn

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 27 Mayıs 2013, 10:19:56 »
Ağaoğlu'ndan yurtdışı tatili fırsatı
Ağaoğlu'nun başlattığı kampanya ile 3 talihli Ağustos ayında 3 gece 4 gün Paris gezisi, Floransa-Roma gezisi ve Barcelona gezisi kazanabilecek

2 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Ağaoğlu’nun Cevahir ve Capacity AVM’deki stantlarına 8 Mayıs 2013’e kadar uğrayanlar birbirinden güzel tatil hediyelerini kazanma şansını yakalıyor. Stantlara gelerek çekiliş formlarını dolduraranlar noter huzurunda yapılacak çekilişe katılabiliyor.

Kampanya, 25 Nisan 2013 saat 10:00 ile 8 Mayıs 2013 saat 22:00 tarihleri arasında, İstanbul ilinde bulunan İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde, Capacity Alışveriş Merkezi'nde geçerli.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye 3 Kişilik Paris Seyahati İkramiyesi, 1 kişiye 3 Kişilik Floransa & Roma Seyahati İkramiyesi, 1 kişiye 3 Kişilik Barcelona Seyahati İkramiyesi ikramiyeleri verilecek.

Çekiliş 21 Mayıs 2013 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Kampanya süresince, İstanbul ilinde bulunan İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Capacity Alışveriş Merkezi içindeki kampanya masalarından Ağaoğlu'nun My World Europe ve Bakırköy Veliefendi projesi tanıtımı kapsamında, projeler hakkında yetkililerden bilgi alarak proje tanıtım uygulamasına ücretsiz katılıp ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, e-mail adresi bilgileri, proje kapsamında bölge/daire tercihleri ve diğer bilgilerini sunarak kayıt yaptıran kişilere 1 çekiliş hakkı verilecek.

1 çekiliş hakkı ile sınırlı olan kampanyada katılımda, satınalma veya satınalma taahhüt şartı aranmıyor.
Kampanya, Akdeniz İnşaat Ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün izni ile DenizAjans tarafından yürütülmekte.

3 Kişilik Seyahat İkramiyeleri; Barcelona Seyahati; İspanya Barcelona'da 22-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında,
Paris Seyahati; Fransa Paris'te 29 Ağustos-01 Eylül 2013 tarihleri arasında, Floransa & Roma Seyahati; İtalya Floransa ve devamında Roma'da 08-11 Ağustos 2013 tarihleri arasında, 3 gece süre ile 3 kişilik konaklama olarak geçerli.
Seyahat; ilgili ülkeye 3 kişilik gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, 3 yıldızlı otelde 3 gece süre ile 3 kişilik odada oda+kahvaltı konaklama, gidilen şehirde 2 saatlik panaromik şehir turu, transfer, yurt dışı seyahat sağlık sigortası hizmetinden oluşmaktadır.
Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecek, İstanbul'a kadar ulaşım, vize işlemleri, pasaport, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihlilere ait.
Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecektir, İstanbul'a kadar ulaşım ile vize alma, pasaport işlemleri ve masrafları, seyahate dahil olmayan hizmetler, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir ve talihlinin sorumluluğundadır. Seyahat ve yolculuk süresince oluşacak her türlü gecikme ve aksaklıktan talihli sorumludur. Çekiliş 21.05.2013 tarihinde saat 12:00'da, DENİZAJANS Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.05.2013 tarihinde Hürriyet Gazetesinde duyurulacak.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Mayıs 2013, 10:54:14 »
bu ben değilim o zaman :(

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 27 Mayıs 2013, 11:32:34 »

aradım şimdi kesin ben değilim:(( çocuğun eline şeker verip almışlar gibi hissettim  :'( :'( :'( :'(

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2013, 11:39:38 »
canım dikkat ediyorumda aynı yarışmada bile senin adın ve soyadından çok oluyor.Bu sfer ikiside oldu ama sen olmadın.Keşke sen olsaydın.Her şeyde bir hayır vardır.Üzülme
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2013, 11:40:39 Gönderen: aylean »
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 27 Mayıs 2013, 11:40:51 »

aradım şimdi kesin ben değilim:(( çocuğun eline şeker verip almışlar gibi hissettim  :'( :'( :'( :'(

üzülme canım ya işallah daha güzel daha mutlu olacağın bi,r hediye kazanırsın  ;)
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 27 Mayıs 2013, 11:51:57 »

inşallah dediğiniz gibi olur. her şeyde bir hayır var ne diyeyim :)