Gönderen Konu: kampanyayı kaldırmıslar!  (Okunma sayısı 3126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
kampanyayı kaldırmıslar!
« : 27 Mayıs 2013, 00:20:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu sayfa pırlanta ödüllü anneler günü yarısması yapmıstı.Baya fazla katılım vardı,kaldırmıslar  :o

Çevrimdışı tulinkurt

• Usta Kampanyacı
Ynt: kampanyayı kaldırmıslar!
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2013, 00:29:34 »
aaaa evet öyle bi kampanya vardı ya.sayfayı beğendiğime göre ben de katılmışım  ???

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2013, 19:07:18 »
Evet ya, unutmuşum ben onu. Güvenilir bir firmaya benziyordu oysa...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2013, 21:01:09 »
buaralar okadar çok firma kampanyalarını kaldırdı veya sonucu açıklamadı ki şaşkınlık içindeyim.dikkatimi çekenler;Özboyacı altın(anneler günü)-htc türkiye ( amsterdam final maçı izleme) - bide samsung vardı herkes vazgeçtiğini yazıyordu.aklımda kalanlar bunlar..eminim daha da vardır unuttuklarımız.
izgim

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2013, 15:21:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
buaralar okadar çok firma kampanyalarını kaldırdı veya sonucu açıklamadı ki şaşkınlık içindeyim.dikkatimi çekenler;Özboyacı altın(anneler günü)-htc türkiye ( amsterdam final maçı izleme) - bide samsung vardı herkes vazgeçtiğini yazıyordu.aklımda kalanlar bunlar..eminim daha da vardır unuttuklarımız.

Bir de TEKNOKASK var, onu hiç söylemiyorum. 2 yarışma düzenlemiş, kaç ay olmuş, neredeyse 1-2 gün de bir yarışma sonuçlarımız en kısa sürede açıklanacak yazıyor. Yorumlara bakıyorum, herkes hizmeti hakkında ateş püskürüyor. Bence yarışma da gerçek değil, kesin hayali/tanıdık birine verecekler.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2013, 15:28:31 »

Bir de TEKNOKASK var, onu hiç söylemiyorum. 2 yarışma düzenlemiş, kaç ay olmuş, neredeyse 1-2 gün de bir yarışma sonuçlarımız en kısa sürede açıklanacak yazıyor. Yorumlara bakıyorum, herkes hizmeti hakkında ateş püskürüyor. Bence yarışma da gerçek değil, kesin hayali/tanıdık birine verecekler.

teknokask belli olmuştu hüseyin bey..ben öyle hatırlıyorum yani ben katılmadım ama sanki birilerini tebrik ediyorlardı..iletişimle ilgili bir anı mı anlatılıyordu? öyle ise sanırım Emine isminde bi bayan kazanmıştı.
izgim

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2013, 16:02:00 »
Yok hayır, şimdi kontrol ettim sayfasını ama 2 yarışma sonucu da açıklanmamış, en kısa sürede açıklanacaktır şeklindeki paylaşımları var sayfalarında >:(